Wejdź
Ślub od pierwszego wejrzenia: znaczenie kontrowersyjnego tatuażu Łukasza
Newsy

Łukasz z „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyjaśnia, co oznacza jego kontrowersyjny tatuaż

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” coraz śmielej dzielą się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Teraz mężczyzna zdradził znaczenie swojego tatuażu. Spodziewaliście się, że taki z niego romantyk?
Urszula Jagłowska
czerwiec 09, 2020

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka uznawani są za jedną z najbardziej lubianych par ostatniej edycji budzącego wiele skrajnych emocji show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jeszcze przed zakończeniem emisji programu telewizyjne małżeństwo cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że w sieci krążyło wiele rozmaitych polotek na ich temat, jak np. ta, że para się rozstała, czy że Oliwia już wcześniej brała udział w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”, jak również ta, mówiąca o ciąży Oliwii. Ostatecznie ta ostatnia okazała się prawdą i zakochani w Dzień Marki przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka.

Od czasu narodzin maluszka dumni rodzice coraz chętniej dzielą się w mediach społecznościowych swoim szczęściem, zdradzając wiele szczegółów z prywatnego życia. Ostatnio bohaterowie hitu TVN pochwalili się uroczą sesją ciążową Oliwii, później dumny tata pokazał pierwszą fotografię małego Franka i zdradził szczegóły porodu. Cieszący się początkami rodzicielstwa celebryci pokazali również twarz maluszkapochwalili się jego robiącym wrażenie wózkiem, czy zdradzili, że nie zamierzeją ochrzcić syna, jak również że planują kolejne dziecko. Teraz małżonkowie postanowili po raz kolejny uchylić rąbka tajemnicy i zdradzili znaczenie kontrowersyjnego tatuażu Łukasza.

Kto wybierał obrączki ślubne Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Łukasz Kuchta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził znaczenie swojego tatuażu

Emisja wielkiego finału „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sprawiła, że  Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta wreszcie mogli dzielić się ze światem swoją zażyłością. Młode małżeństwo nie tylko chętnie relacjonuje swoje codzienne życie za pomocą InstaStories, ale również ochoczo publikuje kolejne urocze sceny z rodzinnego życia. Zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramowym profilu Łukasza pojawił się uroczy filmik w towarzystwie Oliwii, który rozczulił ich fanów.

Na nagraniu widzimy, jak blond piękność prosi ukochanego męża, by zdradził znaczenie swojego tatuażu. Mowa o tzw. „tribalu”, czyli modnym kilkanaście lat temu wzorze, nawiązującym do tradycyjnych tatuaży plemiennych wykonywanych przez ludy Borneo i Polinezji.

Tribal symbolizuje miłość i wierność małżeńską - wyznał śmiejąc się Łukasz. Tu są wyryte słowa mojej przysięgi małżeńskiej w języku suahili – dodał.

Oliwii najwyraźniej udzielił się nastrój męża i sama postanowiła zażartować z tatuażu Łukasza.

Tak, właśnie. Dlatego ja też planuję wyryć go sobie na lędźwiach – odpowiedziała.

Mega podejście do tematu – komentuje jedna z fanek.

Lubię Was, jesteście takimi śmieszkami – dodaje inna.

Dobrze, że macie dystans – wtóruje kolejna.

Jak widać, w przypadku Oliwii i Łukasza eksperyment społeczny polegający na aranżowaniu małżeństw za pomocą szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, udał się świetnie. Oby więcej tak zgodnych i mających dystans do siebie par!

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał nową ukochaną: „przy tobie oddycham”
Newsy Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał nową ukochaną: „przy tobie oddycham”
Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już nie ukrywa się ze swoją nową miłością. Czy to dla niej zażądał rozwodu z telewizyjną żoną Asią? Jego instagramowe konto zalała fala hejtu
Urszula Jagłowska
czerwiec 13, 2020

Choć od zakończenia ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minął już prawie miesiąc, emocje związane z bohaterami ostatniej odsłony kontrowersyjnego show TVN jeszcze nie opadły. Ogromnym zainteresowaniem wśród sympatyków formatu cieszą się planujący ślub kościelny Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik , którzy nie tylko zdradzili, w jaki sposób Wojtek oświadczył się swojej ukochanej , ale też w jakich strojach po raz kolejny powiedzą sobie sakramentalne „tak” . Również Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta nie dają o sobie zapomnieć. Młode małżeństwo niedawno przywitało na świecie swojego pierworodnego synka Franka , a teraz regularnie zdradza kolejne szczegóły ze swojego życia, jak znaczenia tajemniczego tatuażu Łukasza , czy to, że nie planują ochrzcić syna przed jego pełnoletnością. Choć zarówno w przypadek Oliwii i Łukasza, jak i Agnieszki i Wojtka udowadnia, że eksperyment TVN naprawdę się sprawdza, a aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, jak te z wyboru, nie zdał on egzaminu w przypadku Asi i Adama . Mężczyzna bowiem  ze względu na tajemnicze zmiany w swoim życiu zdecydował się na rozwód   ze swoją telewizyjną małżonką. By tego było mało, nie tylko oszukał kobietę, ale również nie podał powodu, dla którego przez cały czas dystansował się wobec niej. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT Nie trzeba było długo czekać, by w internecie pojawiło się wiele teorii spiskowych na temat rozwodu Asi i Adama. Wielu fanów spekulowało wtedy, że chłopak znalazł sobie nową dziewczynę i nie miał odwagi powiedzieć o tym produkcji programu. Teraz mężczyzna postanowił zamieścić na Instagramie wymowne zdjęcie i pokazał światu swoją...

Przeczytaj

Nasze akcje