naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
koronawirus w polsce lockdown
Newsy

Lockdown będzie wydłużony?! Nowe ustalenia nie pozostawiają wątpliwości

Pierwotnie nowe obostrzenia ogłoszone tydzień przed Wielkanocą miały obowiązywać przez dwa tygodnie. Niestety coraz bardziej wydaje się być pewny czarny scenariusz... 

Pierwotnie nowe obostrzenia ogłoszone tydzień przed Wielkanocą miały obowiązywać przez dwa tygodnie. Niestety coraz bardziej wydaje się być pewny czarny scenariusz... Jak podaje portal Money.pl, dotychczasowe doświadczenia z obostrzeniami pokazują, że w zamkniętej rzeczywistości zostaniemy o wiele dłużej niż pierwotnie zakładano - czyli do 9 kwietnia. Wskaźnik zakażeń na 100 tysięcy mieszkańców przekroczył próg 70 - przypomnijmy, że jeszcze niedawno zakładano że właśnie taki odsetek zachorowań będzie oznaczał wprowadzenie narodowej kwarantanny.

Jeżeli sytuacja się nie poprawi, trzeba będzie myśleć o kolejnych obostrzeniach - mówi minister zdrowia Adam Niedzielski.

Zobacz także: Dorota Gardias znowu przeżywa koszmar! Gwiazda TVN walczy z ciężkimi powikłaniami po koronawirusie "wciąż mam duszności"

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Czy lockdown jeszcze się zaostrzy? 

Czy lockdown jeszcze się zaostrzy? Co z innymi obostrzeniami? Czy rząd wprowadzi zakaz przemieszczania się i zdecyduje się na wprowadzenie godziny policyjnej? Mateusz Morawiecki nie wyklucza takiego scenariusza:

Nie wykluczamy żadnego scenariusza, gdyby po 2-3 tygodniach sytuacja epidemiczna była gorsza - mówił na ostatniej konferencji Mateusz Morawiecki.

Przypomnijmy, że od 20 marca w całej Polsce obowiązują liczne obostrzenia. Zamknięte są hotele z wyjątkiem hotelów robotniczych i w przypadku konkretnych wyjazdów służbowych. Ograniczona została działalność galerii w skali całego kraju. Zamknięte są również kina, teatry, muzea i inne obiekty rozrywkowe oraz baseny, sauny, solaria i obiekty sportowe. Minister zdrowia podjął również temat nauki w szkołach. Dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych od 20 marca do 9 kwietnia będą uczyły się zdalnie.

Mateusz Morawiecki podczas konferencji
East News

Plansza Pilne
mat. prasowe
Newsy
Lockdown w całej Polsce! Zamknięto szkoły i galerie handlowe. Co z zakazem przemieszczania się?! 
Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej poinformował o obostrzeniach w Polsce. W Wielkanoc nie będziemy mogli wychodzić ze swoich domów?

W całej Polsce zostanie wprowadzony całkowity lockdown? Jakie czekają nas zmiany w obostrzeniach? Jest decyzja władz w Polsce! Minister zdrowia podczas konferencji prasowej ogłosił, co zmieni się już za kilka dni. Jakie restrykcje będą nas obowiązywać i czy zostanie wprowadzony zakaz przemieszczania się w Wielkanoc? Sprawdźcie, co powiedział Adam Niedzielski! Lockdown w całej Polsce? W związku z trzecią fala koronawirusa i nagłym wzrostem liczby zakażeń (tylko w środę 17 marca MZ poinformowało o 25 052 przypadkach zachorowań) władze podjęły decyzję o wprowadzeniu w Polsce kolejnych ograniczeń. Jakie obostrzenia teraz będą obowiązywać w całej Polsce?  Do tej pory obostrzeniami objęte były cztery województwa: warmińsko-mazurskie, pomorskie, mazowieckie i lubuskie. Na dzisiejszej konferencji minister zdrowia poinformował, że od 20 marca obostrzenia obowiązywać będą już na terenie całego kraju.  Zamknięte zostają hotele z wyjątkiem hotelów robotniczych i w przypadku konkretnych wyjazdów służbowych. Ograniczamy działalność galerii w skali całego kraju. Zamknięte zostaną kina, teatry, muzea i inne obiekty rozrywkowe. Baseny, sauny, solaria i obiekty sportowe - wymieniał Adam Niedzielski  Minister zdrowia podjął również temat nauki w szkołach. Dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych od 20 marca do 9 kwietnia będą uczyły się zdalnie. Po Wielkanocy prawdopobnie wrócą do nauki hybrydowej.  Wracamy do trybu nauki zdalnej w klasach 1-3. Zdecydowaliśmy się na to, ze względu na to, żeby nadchodzą ferie wielkanocne. Do 9 kwietnia wprowadzamy naukę zdalną. Dzieci w klasach 1-3 będą z powrotem uczyły się zdalnie natomiast po świętach podejmiemy decyzję o nauce hybrydowej na klasach 1-3.  Zaapelował również o pracę zdalną, aby ograniczyć mobilność i...

koronawirus - lockdown
Instagram
Newsy
Rzecznik rządu i doradca premiera zdradzili, czy lockdown zostanie wydłużony! Potwierdzili niepokojące doniesienia mediów? 
Czy w związku z trzecią falą pandemii koronawirusa władze planują przedłużyć lockdown? Andrzej Horban i Piotr Müller skomentowali ostatnie doniesienia mediów!

Władze planują wydłużenie lockdownu w Polsce? To już pewne, że obostrzenia, które początkowo miały obowiązywać do 9 kwietnia będą aktualne również po tym terminie? Doradca premiera ds. COVID-19, prof. Andrzej Horban, oraz rzecznik rządu skomentowali ostatnie doniesienia mediów w sprawie ewentualnego wydłużenia lockdownu!  Lockdown naprawdę zostanie wydłużony? 25 marca premier i minister zdrowia podczas wspólnej konferencji prasowej ogłosili, że od 27 marca do 9 kwietnia w całej Polsce będzie obowiązywać twardy lockdown. W czasie lockdownu zostały zamknięte salony fryzjerskie, żłobki, przedszkola oraz m.in. wielkopowierzchniowe sklepy meblowe. Niestety, ostatnio media przekazały niepokojące informacje o ewentualnym wydłużeniu wprowadzonych obostrzeń! Według portalu money.pl,  lockdown będzie obowiązywać dłużej niż pierwotnie zakładano. Jak komentują to rzecznik rządu i doradca premiera ds. COVID-19? Piotr Müller i prof. Andrzej Horban potwierdzili, że lockdown może zostać wydłużony! Termin obowiązywania aktualnych obostrzeń, do 9 kwietnia, jest umowny. Myślę, że one będą obowiązywały dłużej- doradca premiera mówił na antanie radia TOK FM. A co o ewentualnym wydłużeniu lockdownu mówił rzecznik rządu? Obostrzenia w obecnym zakresie mogą zostać z nami dłużej niż do 9 kwietnia- ocenił w TVP1.  Rzecznik rządu zdradził przy okazji, że władze po Wielkanocy będą podejmować decyzję w sprawie uruchomienia żłobków i przedszkoli. Zobacz także:  Godzina policyjna w Polsce?! Czarny scenariusz coraz bardziej realny! Oto komentarz ministra zdrowia Wszystko wskazuje na to, że lockdown zostanie wydłużony.

koronawiurs Święta Bożego Narodzenia
East News
Newsy
Lockdown zostanie przedłużony? Jest nieoficjalna data! Co z salonami fryzjerskimi i przedszkolami?
Nowe nieoficjalne ustalenia w sprawie przedłużenia lockdownu! Czy wprowadzone obostrzenia będą obowiązywać po 9 kwietnia?

W środę lub czwartek poznamy najnowsze decyzje w sprawie ewentualnego przedłużenia lockdownu. Tymczasem media dotarły do nieoficjalnych ustaleń. Czy wprowadzone przed świętami obostrzenia będą obowiązywać nadal po 9 kwietnia? I w jakim zakresie? Czy będą dotyczyć salonów fryzjerskich, żłobków i przedszkoli? Wygląda na to, że na koniec lockdownu będziemy musieli jeszcze poczekać. Lockdown zostanie przedłużony? Ograniczenia wprowadzone w związku z lawinowo rosnącą liczbą nowych przypadków zakażeń koronawirusem miały obowiązywać do 9 kwietnia. Do tego czasu wszyscy uczniowie mieli uczyć się zdalnie, zamknięte zostały galerie handlowe (z wyjątkiem niektórych sklepów), salony fryzjerskie, kina, obiekty sportowe... Choć w ostatnich dniach wykrywanych przypadków było mniej, nie oznacza to jeszcze, że pandemia odpuszcza - w święta po prostu przeprowadza się mniej badań. Tymczasem już przed Wielkanocą pojawiły się spekulacje, że lockdown może być przedłużony, a nawet zaostrzony. A jak będzie? Wiele zależy od tego jak w środę będą wyglądać dane dotyczące zakażeń oraz obłożenia miejsc w szpitalach. Jak informuje Wirtualna Polska,  w środę (7 kwietnia) lub w czwartek (8 kwietnia) Mateusz Morawiecki ogłosi decyzję władz w sprawie dalszych restrykcji. Według portalu, lockdown może zostać przedłużony. Najprawdopodobniej na razie o tydzień.  Idziemy w kierunku, żeby przedłużyć obostrzenia na razie o tydzień . Wszystko zależy od danych ministerstwa zdrowia ze środy i czwartku na temat zakażeń. Jeśli, mimo Wielkanocy, tendencja będzie wyraźnie spadkowa, to dalsze przedłużenie rygorów powinno iść w kierunku 7 dni - mówi w Wirtualnej Polsce osoba z otoczenia Kancelarii Premiera. A co stanie się po kolejnym tygodniu - czyli po 17 kwietnia? W pierwszej...

Premier Mateusz Morawiecki
Jakub Kaminski/East News
Newsy
Nowe obostrzenia - zamknięte galerie, nauka zdalna i możliwość narodowej kwarantanny
Premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia wynikające ze wzrostu liczby zakażeń koronawirusem. Powiedział również o zagrożeniu pojawienia się narodowej kwarantanny.

Podczas konferencji rządu, premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosili zmiany, jakie wprowadzone zostaną w najbliższych dniach. Jak zaznaczyli, druga fala ma być groźniejsza i trwać znacznie dłużej, niż się tego spodziewano. Informacje takie przedstawiła Światowa Organizacja Zdrowia. Listopad ma być najtrudniejszym z miesięcy od początku pandemii. Rozszerzone zostaną więc zasady bezpieczeństwa. Mateusz Morawiecki ogłasza nowe obostrzenia Premier Mateusz Morawiecki ogłosił podczas konferencji nowe obostrzenia. Należą do nich: wprowadzenie nauki zdalnej dla uczniów klas 1-3, wprowadzenie bonu 500 zł dla nauczycieli do wykorzystania na zakup akcesoriów do wykonywania pracy, wszystkie instytucje kulturalne - teatry, kina, muzea, galerie będą zamknięte, hotele dostępne tylko dla gości przebywających w podróżach służbowych, zamknięcie sklepów w galeriach handlowych - z wyjątkiem sklepów spożywczych i aptek, zmiana liczby klientów w sklepach - 1 osoba na 10 metrów kwadratowych w punktach o powierzchni poniżej 100 metrów kwadratowych, przy większych bez zmian - 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Wszystkie restrykcje obowiązują od najbliższej soboty do 29 listopada. Zobacz także:   Czy można mieć jednocześnie koronawirusa i grypę? Narodowa kwarantanna możliwa Premier ogłosił podczas konferencji, że w przypadku, kiedy epidemia osiągnie liczbę powyżej 50 przypadków na 100 tysięcy mieszkańców, pojawią się kolejne, wzmożone restrykcje, jeżeli przekroczy natomiast 75 przypadków na 100 tysięcy mieszkańców, wprowadzona zostanie narodowa kwarantanna. W przypadku, jeżeli liczba ta będzie mniejsza niż 50, ale większa niż 25, rząd wprowadzi ponownie strefy czerwone. Podczas...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner