Dla Piotra Szeląga ślub nie był konieczny - wolał małżeństwo rzymskie, ponieważ związek małżeński można bardzo łatwo zawrzeć, ale trudniej go rozwiązać, a to już według niego nie jest w porządku. Najwidoczniej dla ukochanej Lary zmienił zdanie na ten temat. Oświadczył się, a teraz prawdopodobnie stanął razem z nią na ślubynm kobiercu.

Reklama

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub?

Lara Gessler nie należy do wylewnych i na Instagramie pokazuje zaledwie urywek prywatnego życia. Ale skoro już pochwaliła się zaręczynami, to dlaczego miałaby nie poinformować fanów o ślubie? :) Nie wiadomo, kiedy dokładnie Lara i Piotr powiedzieli sobie "tak" i czy rzeczywiście do tego doszło.

Informacji jest niewiele, a i samo zdjęcie nie zdradza w 100% czy jakikolwiek ślub się odbył. Żadne z nich prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas nie puści pary z ust.

Jest już jednak pierwsze zdjęcie, które opublikowała na swoim Instagramie Lara. Co prawda nie zdradza zbyt wiele, ale fani już zaczęli słać gratulacje w komentarzach! Opis jest dość krótki - "#miłość" - ale wyraża zdecydowanie więcej :).

Lara Gessler ma już jedno małżeństwo za sobą. Niestety po hucznym weselu i pięknej sukni ślubnej pozostał tylko niesmak, bo do rozwodu doszło zaledwie 1,5 roku później. Przyczyną miały być podobno aspiracje Lary do bycia gwiazdą. Jej matka, Magda Gessler, podobno nie do końca była zadowolona z tego, że ówczesny zięć pracował jako barman.

Zobacz także

Tym razem, ze względu na ciążę, celebrytka prawdopodobnie postawiła przyspieszyć niektóre sprawy. Wybrała gładką suknię w białym kolorze oraz czerwony bukiet kwiatów, którym pochwaliła się na InstaStories.

Instagram@lara_gessler
Reklama

Casualowy strój jej ukochanego może świadczyć o tym, że zdecydowali się na ślub cywilny. Lara Gessler lada dzień rodzi, więc może to było bodźcem do zawarcia związku małżeńskiego? Jak myślicie?

Reklama
Reklama
Reklama