Laluna z "Królowych Życia" jest znana ze swojego zamiłowania do operacji plastycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej. Uwielbia nie tylko poprawki chirurgiczne, ale również robiące wrażenie fryzury. Jej włosy zmieniają się ze zdjęcia na zdjęcie publikowane na Instagramie. Laluna doskonale czuje się w blond bobie, aby za chwile zmienić go na czarne loki po pas. Wielu jej fanów zastanawia się jednak, jak wygląda Laluna bez pokaźnych peruk. Gwiazda TTV właśnie pokazała swoje naturalne włosy! Czy faktycznie te sztuczne są jej potrzebne?

Reklama

Zobacz także: Laluna z "Królowych życia" wściekła na internautkę! Wyliczyła, ile przeszła operacji plastycznych

Laluna z "Królowych Życia" pokazała jak wygląda bez peruki

Laluna z "Królowych Życia" to nie tylko kontrowersyjna celebrytka znana z programu TTV ale również bizneswoman! Oryginalny i ekscentryczny styl Laluny budzi zainteresowanie. W końcu nie bez powodu Kasię z "Królowych życia" w sieci śledzi ponad 230 tysięcy osób, a ona to sprawnie wykorzystuje! Równocześnie zdobywając coraz większą popularność w "Królowych życia", prowadzi również swój butik, w którym można dostać wiele z jej ekscentrycznych stylizacji ale przede wszystkim unikatowe i robiące wrażenie peruki.

Laluna we własnej kolekcji ma ich setki i może dopierać je w zależności od koloru stylizacji. W związku z tym, że "Królowa Życia" nosi je na co dzień, wielu jej fanów zastanawia się, jak wyglądają jej naturalne włosy. Przy okazji Q&A, które Laluna przeprowadziła na Instagramie, mieli wreszcie okazję, aby o to zapytać. Laluna pokazała krótkie wideo, na którym pochwaliła się długością naturalnych włosów. Okazuje się, że jest brunetką, a jej włosy sięgają nieco za ramiona i wydaję się być naprawdę grube!

Uważacie, że Laluna powinna cześciej eksponować swoją naturalną fryzurę?

Zobacz także
Instagram @lala_laluna_official

Laluna z "Królowych Życia" jest fanką operacji plastycznych, zabiegów medycyny estetycznej oraz peruk. Mimo tego, że jej wygląd wzbudza wiele kontrowersji. gwiazda TTV jest dumna z tego, że potrafi głośno mówić o wszystkich zmianach, jakim się poddała. Niedawno wyznała, że przeszła 6 operacji plastycznych, zdradzając, że dwa razy poprawiała nos, oraz dwa razy biust, a także dwa razy poprawiła pośladki.

Reklama

Zobacz także: Gwiazdy, które zrobiły sobie zęby. Pazura, Lewandowska i Mercedes kiedyś nie zachwycały uśmiechem

Instagram @lala_laluna_official
Reklama
Reklama
Reklama