Laluna zdobyła popularność w "Królowych życia". Na początku kariery w programie, u jej boku pojawiała się także jej córka Laura. W pewnym momencie nastolatka zdecydowała się odciąć od popularności mamy w sieci. Na próżno również szukać jej mediów społecznościowych. Laluna również rzadko o niej wspomina, teraz zrobiła wyjątek.

Reklama

Laluna o córce

Laluna jest jedną z największych gwiazd TTV. Kiedyś "Królowa życia" a dziś występuje przed kamerami w "Diabelnie boskich". U jej boku popularność zyskała także jej mama Lidia a także córka Laura. Nastolatka jednak w pewnym momencie zdecydowała się zrezygnować z popularności, aby móc wieść anonimowe życie: "Laura nie jest osobą publiczną i nie ma social mediów. Mówiłam o tym tysiąc razy, wybrała inną drogę i na razie ma do tego prawo" - powtarzała Laluna, otrzymując tysiące pytań odnośnie swojej jedynej córki.

Laluna i Laura mają doskonałe relacje, jednak była "Królowa życia" zadecydowała, że nie chce już dzielić się swoimi sprawami rodzinnymi w sieci. Tę sferę swojego życia zostawia jedynie dla siebie. Dziś zaskoczyła swoich fanów poruszając temat córki. Nie opublikowała jednak wizerunku Laury, a pochwaliła się jej kulinarnym talentem. Laura przygotowała sernik pistacjowy, który zrobił wrażenie na Lalunie:

Sernik, który upiekła moja córka Laura dla taty, bo matka na diecie
- napisała na Instagramie.
Laluna o umiejętnościach córki
Instagram @lala_laluna_official

Temat córki Laluny nieustannie budzi zainteresowanie jej fanów. Szczególnie, że ostatnie wspólne zdjęcia dziewczyny publikowały dawno temu. "Królowa życia" szanuje decyzję córki, tak samo jak ona to, że jej mama jest popularna w sieci. Niedawno Laluna zdradziła także, co jej córka myśli o jej operacjach plastycznych, co mocno intrygowało fanów. Metamorfozy to temat, który nieodłącznie kojarzy się z Laluną. Była "Królowa życia" nie ukrywa swoich licznych zabiegów i operacji, co niewątpliwie również przyniosło jej dużą popularność w sieci.

Reklama

Zobacz także: "Wiedziałaś, jak to wyglądało?" Laluna zapytana o aferę z Dagmarą Kaźmierską

Zobacz także
Czy córka Laluny z Królowych życia chce mieć operacje plastyczne
Instagram @lala_laluna_official
Nastoletnia córka Laluny z "Królowych życia" już planuje operacje plastyczne? Gwiazda TTV odpowiedziała
Instagram @lala_laluna_official
Reklama
Reklama
Reklama