Księżna Kate uchodzi za ikonę stylu - dotychczas modowe wpadki w zasadzie jej się nie zdarzały. Obiektem krytyki była zwykle Megan Markle, która często nie dopasowywała swojej stylizacji do okazji lub zakładała wyjątkowo niekorzystny krój. Tym razem jednak to księżna Kate padła ofiarą hejtu, a wszystko za sprawą żółtej sukienki, którą zdecydowała się założyć ostatniego dnia trasy na Karaibach.

Reklama

Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę na Karaibach

Księżna Kate i książę William ostatnie dni spędzili podróżując po Karaibach w ramach oficjalnej wizytacji. Na podróż powrotną do domu księżna założyła sukienkę o kroju, który modny był w latach 80-tych. Podobne nosiła, również uznawana za ikonę stylu, księżna Diana. Problem w tym, że sukienka Kate była mocno przesadzona w dodatki i zdobienia. Mało twarzowy dla księżnej okazał się także materiał, z którego została wykonana (okrzyknięta już koszmarną) sukienka - to połyskująca żółto-biała tkanina w kwiaty.

Sukienka Kate miała ozdobne bufki na ramionach, a dekolt wzbogacała duża kokarda. Co więcej, na biodrach dodano baskinkę. To jednak nie koniec zdobień - talię księżnej podkreślał pasek z ozdobną klamrą w srebrnym kolorze, podobnie jak duże guziki, które ciągnęły się przez całą suknię. Na dodatek, za tę sukienkę autorstwa Alessandry Rich trzeba zapłacić ok. 13 tysięcy złotych. Niestety, musimy podpisać się pod stwierdzeniem, że ta kreacja mocno postarzyła Kate.

Zobacz także: Kolejna wpadka Meghan Markle. Ten błąd popełniła już kilka razy

Tak pod zdjęciem Kate z wizyty na Karaibach o sukni piszą fani rodziny królewskiej:

Zobacz także
To jej najgorsza stylizacja, którą kiedykolwiek założyła. Bardzo staro wygląda. Kto wybrał tę koszmarną sukienkę?
Reklama

Niektórzy jednak dostrzegli urok w tej sukience i stwierdzili, że księżna Kate wygląda jak Diana w latach 80. Wy pod którym stwierdzeniem się podpiszecie - piękna czy koszmarna?

Reklama
Reklama
Reklama