Zestaw kosmetyków Samarite
Chcę testować
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Chcę testować
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Chcę testować
kosmetyki garnier
Wyniki testu
produkty z linii Chlorofil od marki Soraya
Chcę testować
Korygujące serum z retinalem 0,07%, fitosfingozyną i Karnozyną 2.0
Chcę testować
żele intymne Unimil
Wyniki testu
dermokosmetyki Eucerin
Wyniki testu
Colgate® Max White Ultra Active Foam
Chcę testować
tołpa dermo enzyme
Chcę testować
suplement diety FeMe Complex Health Labs Care
Chcę testować
Serum TetraVIT C 10% Glow On
Chcę testować
Equilibra
Wyniki testu
cetaphil
Laureaci
ziaja
Laureaci
batiste
Laureaci
kosmetyki bandi
Wyniki testu
Laureaci
Laureaci
Laureaci
Meghan Markle i siostra Samantha Markle
East News
Newsy

Książę Harry myśli o rozwodzie? Szokujące słowa siostry Meghan!

Książę Harry myśli o rozwodzie? Szokujące słowa siostry Meghan!

Związek Harry’ego i Meghan zmierza w prostej linii o rozwodu. To zdanie przyrodniej siostry księżnej, które wyraziła poczas ostatniego wywiadu telewizyjnego. Samantha Markle, która sama pokreśla, że nie widziała siosty od lat, uważa że Harry może myśleć o rozstaniu po wszystkich szkodach, które Meghan miała wyrządzić brytyjskiej rodzinie królewskiej. 

Zobacz też: Dwa włamania do posiadłości Mehgan i Harry'ego! Sussexowie mają się czego bać

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Harry i Meghan się rozwiodą? 

Samantha jest córką ojca Meghan z innego związku. Choć, jak sama mówi, ostatni raz widziała się z nią w 2008 roku, ciągle chętnie komentuje życie sławnej siostry w mediach. Tak jak tuż po głośnym wywiadzie Harry’ego i Meghan u Oprah Winfrey. Meghan Markle mówiła w nim m.in. depresji. Jak przyznała, w 5. miesiącu pierwszej ciąży miała myśli samobójcze. Przyrodnia siostra nie miała dla niej specjalnie litości. 

Depresja to nie jest wymówka to traktowania ludzi jak szmaty - skomentowała ostro w rozmowie z Inside Edition.

Teraz pokazał się kolejny wywiad z Samanthą. Tym razem mówiła o Harry'm, który - jej zdaniem - musi myśleć o rozwodzie. 

Może już to rozważa. Musi, jeśli ma sprawnie działający umysł. Nie ma przecież 12 lat - mówiła Samantha, cytowana przez pagesix.com. - Musi mieć poczucie w stylu: "O mój Boże, wszystko, co mówiłaś do mne było kłamstwem".

Widzi jednak dla słynnej siostry i szwagra jedno wyjście:

Uważam, że to małżeństwo skończy się rozwodem, chyba że pójdą po poradę i zgodzą się pracować nad szczerością w związku, przeprosinami i wszystkimi, których krzywdzą zachowując się jak słoń w składzie porcelany. Chodzi mi o to, że nic z tego nie było uczciwe, a spowodowało ogromne zniszczenia w rodzinie królewskiej - mówiła Samantha, cytowana przez portal.

 Zgadzacie się z jej zdaniem? Czy rzeczywiście małżeństwo Meghan i Harry'ego się rozpadnie?

Meghan i Harry
East News

Smutna Meghan Markle w sukience za 18 tysięcy zł
East News
Newsy
Siostra Meghan Markle atakuje: ""Depresja to nie wymówka do traktowania ludzi jak szmaty" 
Samantha Markle ponownie atakuje przyrodnią siostrę. Tym razem przesadziła?! Meghan Markle skrytykowała ją podczas wywiadu u Oprah.

Rozmowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey jest komentowana na całym świecie. Sussexowie po raz pierwszy udzielili tak wyczerpującego wywiadu telewizyjnego. Był to jednocześnie ich pierwszy wywiad po głośnym "Megxicie", który miał miejsce w styczniu 2020 roku.  Podczas rozmowy z Oprah, Meghan Markle opowiedziała o tym, jak wyglądało jej życie na dworze, jakie miała relacje z Kate, królową Elżbietą, a Harry zdradził sporo o swoich relacjach z księciem Karolem oraz księciem Williamem. Meghan Markle podniosła też szokujący temat rasizmu na królewskim dworze, który miał być powodem, dla którego na mały Archie nie otrzymał tytułów królewskich oraz ochrony ze względu na kolor skóry. Meghan Markle przyznała się również do depresji, wyznając, że w 5. miesiącu pierwszej ciąży miała myśli samobójcze. Do tej kwestii postanowiła się odnieść chętnie komentująca życie przyrodniej siostry, Samanta Markle.  Depresja to nie jest wymówka to traktowania ludzi jak szmaty - skomentowała ostro w rozmowie z Inside Edition. Przyrodnia siostra Meghan Markle ostro o jej depresji po wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Na temat depresji księżnej Sussex postanowiła się wypowiedzieć jej przyrodnia siostra Samantha Markle, ta sama, która zmieniła nazwisko na takie jak Meghan niedługo po tym, jak okazało się, że ta spotyka się z brytyjskim księciem.  Myślę, że to mówi wystarczająco dużo - skwitowała Meghan podczas wywiadu z Oprah. Samantha Markle bardzo szybko odniosła się do fragmentu dotyczącego jej osoby i zanegowała każde słowo wypowiedziane przez Meghan Markle na jej temat:  Prawda jest zupełnie zignorowana i pominięta. (...) Byłam Markle zanim ona była. Dziwne, że...

Elżbieta II nie ma litości! Królowa zmyślnie upokorzyła Meghan Markle podczas oficjalnych rozmów
East News/ONS.pl
Newsy
Meghan oskarżyła rodzinę królewską o rasizm! Kogo miała na myśli? To prawie pewne! 
Meghan i Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey przyznali, że ich syn doświadczył rasizmu. Choć para nie przyznała, kto traktował w ten sposób Archiego, wiadomo już które osoby z rodziny królewskiej zdecydowały się to zrobić.

Meghan i Harry podczas szokującego wywiadu u Oprah przyznali, że doświadczyli rasizmu ze strony rodziny królewskiej. Trzęsącym się głosem Meghan wyjawiła, że miała trudną rozmowę z członkami rodziny, którzy spotkali się z nią i Harrym, gdy jeszcze była w ciąży. Podczas tej rozmowy dyskutowano na temat koloru skóry  Archiego . Zdaniem Markle to dlatego jej dziecko nie dostało tytułu ani ochrony. Mimo że Meghan powiedziała wiele szokujących rzeczy o ostatnich latach w rodzinie królewskiej, to właśnie rasizm stał się numerem jeden dla wszystkich mediów. Internauci zaczęli obstawiać, kto z rodziny królewskiej jest rasistą. Podejrzewane są najbardziej znane i cenione królewskie osobistości! Wiadomo, kto jest rasistą w królewskiej rodzinie? Na Twitterze rozgrzała ogromna dyskusja. Internauci doskonale znający historię poszczególnych członków rodziny bardzo szybko doszli do wniosków, kto mógł mieć kłopot z faktem, iż Archie nie jest białoskóry. Najczęściej wymieniane są dwa gorące nazwiska: Bez wątpienia rozmowa na temat koloru skóry miała miejsce  pomiędzy Karolem, Williamem i Kate   Lubię Meghan, ale wątpię, że rodzina królewska jest rasistowska. Gdyby była nie zgodziliby się przecież na ślub Harry'ego i Meg!   Diana powiedziała kiedyś, że Karolowi nie podobało się, że Harry jest rudy, więc pewnie ciemny kolor skóry wnuka też by go przeraził   Myślę, że to Karol i Camilla komentowali skórę Archiego   Kamila pasuje do takiego zachowania, to pewnie ona   Brytyjskie media zrobią wszystko, by uciszyć Harry'ego i Meghan, nigdy się nie dowiemy kim byli rasistowscy członkowie rodziny   To na pewno był książę Karol! -...

Kate Middleton i Meghan Markle w pałacu królewskim
REX/Shutterstock/East News
Newsy
Meghan Markle skłamała, że nic nie wiedziała o życiu rodziny królewskiej?! Internauci mają dowód! 
Odkąd Meghan Markle i Książę Harry udzielili wywiadu u Oprah Winfrey ich bardzo mocne oskarżenia wobec rodziny królewskiej, a także wszelkie słowa, jakie padły, są weryfikowane przez internautów!

Meghan Markle podczas wywiadu u Oprah powiedziała wiele zaskakujących zdań, które, jak się potem okazało, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. O ile nie jesteśmy w stanie zweryfikować mocnych słów o rasizmie w rodzinie, czy ustalić, kto przez kogo płakał przed ślubem Meghan i Harry’ego (Kate twierdziła, że do Meghan doprowadziła ją do łez, zaś Meghan powiedziała, że było odwrotnie) to możemy zweryfikować słowa byłej księżnej Sussex, opierając się na faktach. I tak  po raz kolejny udowodniono , że Megan nie mówiła prawdy.  Meghan Markle przyłapana na kłamstwie! Zdjęcie, na którym Meghan pozuje z magazynem, na którego okładce jest Kate Middleton, zostało zrobione w 2014 roku. Księżna Sussex twierdziła zaś u Oprah, że przed spotkaniem Harry'ego nigdy nie interesowała się rodziną królewską, nie znała nawet poszczególnych członków rodziny:  Dorastałam w rodzinie, która nie wiedziała dużo o rodzinie królewskiej. Byłam naiwna. Moja mama niedawno zapytała mnie, czy Diana kiedykolwiek udzieliła wywiadu. Teraz już wiem, że tak, słynnego. Ale nigdy nie szukałam informacji o swoim mężu w sieci. Wszystkiego dowiedziałam się od Harry'ego. Dzięki Bogu, że nie wiedziałam o nich zbyt wiele - mówiła Meghan. Zdjęcie Meghan trzymającej w dłoniach magazyn z Kate pojawiło się na Twitterze i natychmiast wywołało falę komentarzy. Dla jednych był to dowód, że księżna kłamie i tak naprawdę marzyła, by zostać księżniczką i dołączyć do brytyjskiej rodziny królewskiej. Inni uważają, że może to być czysty przypadek i to, że Kate jest na okładce, nie oznacza, że Meghan interesowała się rodziną królewską. Przypuszczeniom nie ma końca, jednak trzeba przyznać, że takie fotografie potęgują falę oskarżeń wobec...

Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Bliski Meghan Markle został zatrzymany za przemoc domową
ONS.pl
Newsy
Siostra Meghan Markle napisała książkę! Do sieci wyciekły mocne fragmenty na temat żony księcia Harry'ego
Od kiedy Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, jej krewni robią wszystko by oczernić ukochaną żonę księcia Harry’ego. Okazuje się, że teraz Samantha Markle wydała książkę, w której nie pozostawiła suchej nitki na swojej siostrze. Szykuje się kolejna medialna wojna?

Meghan Markle od kiedy stała się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, nie tylko jest pod stałym ostrzałem mediów, ale musi zmagać się również z niechęcią ze strony swoich najbliższych. Ukochana żona księcia Harry’ego za sprawą buńczucznego charakteru, braku respektu dla dworskich tradycji, aż wreszcie rezygnacji z książęcych obowiązków i przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych, weszła na wojenną ścieżkę z koroną. By tego było mało, jej gwiazdorskie zapędy i chęć pławienia się w blasku fleszy doprowadziły do tego, że Meghan nawiązała współpracę ze Spotify i Netflixem, a także miała czynny udział w powstawaniu głośnej książki „Finding freedom”, stawiającej royalsów w złym świetle. Co ciekawe, okazuje się, że nie tylko Megs ma „parcie na szło”. Także jej bliscy postanowili wzbogacić się na popularności Markle i robią wszystko, by media sowicie nagrodziły ich za kolejne informacje na temat żony księcia Harry’ego. Teraz nie tylko ojciec Meghan sprzedaje soczyste plotki tabloidom! Jej siostra – Samantha Markle - postanowiła pójść o krok dalej i wydać książkę .  Zawarte w niej cytaty mogą pogrążyć Meghan. Zobacz także:  Wywiad Meghan Markle i Harry'ego u Oprah Winfrey to policzek dla rodziny królewskiej! Zaskakujące, co chce zdradzić księżna! Siostra Meghan Markle wydała książkę. Chcę pogrążyć żonę Harry’ego? Meghan Markle pomimo zniewalającego uśmiechu i udziału w licznych akcjach charytatywnych, uznawana jest przez fanów royalsów za prawdziwą „Królową śniegu” o lodowym sercu. Chłodne stosunki łączą ciemnowłosą piękność nie tylko w Windsorami, oburzonymi zachowaniem byłej księżnej Sussex i nagminnym sprzedawaniem prasie rewelacji na temat dworu. Aktorka nie...

Nasze akcje
gliss
Fryzury
Jak dogłębnie nawilżyć włosy i nadać im blask? Sekrety idealnej fryzury według stylistki sesji zdjęciowych
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Avon oceniany jako marka luksusowa
Pielęgnacja
Avon oceniany jako marka luksusowa!
Partner
Szczotka prostująca Philips
Fryzury
Podgrzewana szczotka prostująca z jonizacją BHB885/00 od Philips sprawdzona przez Top Recenzentki!
Partner