19 sierpnia to ważny dzień dla Krzysztofa i Karoliny Skibów, którzy zawarli wtedy związek małżeński. Jakie plany mają nowożeńcy na najbliższy czas? Czy wybierają się w podróż poślubną? O swoich planach opowiedzieli w rozmowie z Party.pl. Wspomnieli też o ... osiąganiu szczytów!

Reklama

Krzysztof i Karolina Skibowie - wywiad tuż po ślubie

Związek Krzysztofa Skiby z młodszą o 26 lat partnerką niemal od początku budził duże emocje. Relacja muzyka z Karoliną Kempińską (teraz Skibą) jest bardzo poważna, a para zdecydowała się przypieczętować swoje uczucie. 19 sierpnia prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska, udzieliła zakochanym ślubu.

Kilka dni po ceremonii i hucznym weselu para zdecydowała się opowiedzieć o planach na najbliższy czas dla Party.pl. Z ust Krzysztofa Skiby padły zaskakujące słowa m. in. o różnicy wieku w związku:

- Opowiadam o tym, że z tą różnicą wieku są plusy i minusy. Plus jest taki, że w łóżku uprawiamy wspinaczkę wysokogórską, czyli osiągamy szczyty. Natomiast po wszystkim to warto coś zobaczyć sobie w telewizji. Ja chcę oglądać jakiś program informacyjny, a ona bajki Disneya. Są te różnice - powiedział Krzysztof Skiba dla Party.pl.

Jak się jednak okazuje, słów Krzysztofa Skiby nie można traktować całkiem poważnie - fragment jest bowiem cytatem z programu stand-up'owego muzyka, z którym lider Big Cyc planuje występować w najbliższym czasie. Co poza tym czeka świeżo upieczonych małżonków? Dowiecie się z video!

Reklama

Zobacz także: Narzeczona Krzysztofa Skiby pokazała się bez makijażu. Fani: "Dziewczyneczka po prostu"

Zobacz także
Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama