zestaw przeciw wypadaniu włosów dermena®
Chcę testować
Phyto Paris
Wyniki testu
#Skincycling z kosmetykami L'Oréal Paris
Chcę testować
Soraya Probio
Laureaci
Samarité Divine Acid Peeling
Chcę testować
Hagi Korzenna Pomarańcza
Laureaci
Bielenda
Laureaci
Neutrogena hydro boost
Wyniki testu
Bioderma NAOS
Laureaci
Miya Cosmetics mySKINpro
Laureaci
maseczki do twarzy marki Ziaja
Laureaci
Suplementy diety Health Labs Care
Laureaci
Shecare Laboratories Total Revital Solution
Laureaci
Eveline Cosmetics - zestaw do makijażu
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
Ochronny duet od Miya Cosmetics
Laureaci
Nawilżający duet Miya Cosmetics
Laureaci
sera Bielenda Skin Clinic Professional
Laureaci
serum NIVEA LUMINOUS630®
Laureaci
Zestaw kosmetyków Klorane
Laureaci
Laluna z Królowych życia komentuje aferę z Megakotem
@lala_laluna_official/@megakot.pl
Newsy

"Królowe życia": Laluna komentuje usunięcie Megakota z show TTV! "Nienawidzę czegoś takiego"

Laluna odniosła się do pytań dotyczących afery związanej z "Królowymi życia". Niedawno twórcy show TTV postanowili usunąć uczestnika z programu po medialnej burzy.

Fani "Królowych życia" z napięciem śledzą to, co w ostatnim czasie dzieje się wokół show TTV. Początkowo prawdopodobnie zarówno twórcy programu, jak i uczestnik, który znalazł się w centrum uwagi mediów, nie podejrzewali tego, jak poważne będą konsekwencje tekstu warszawskiego działacza. Warto przypomnieć, że Jan Śpiewak mocno uderzył w produkcję telewizyjną za promowanie osób mających podejrzaną i niejasną przeszłość. Największa krytyka spadła na Arkadiusza Zgorzelskiego, czyli Megakota. Publicysta wywołał też do tablicy największą z "Królowych życia" - Dagmarę Kaźmierską.

Tekst opublikowany przez Janka Śpiewaka szybko dotarł do osób odpowiedzialnych za "Królowe życia". Twórcy jak na razie odmówili oficjalnego komentarza w tej sprawie, ale podjęli już pewne decyzje, które mają uratować wizerunek programu. Niedawno w mediach pojawiła się wiadomość, że rozwiązano współpracę z Megakotem. O skandal została zapytana Laluna. Sprawdźcie, co powiedziała uczestniczka show TTV.

"Królowe życia": Laluna mocno o aferze z Megakotem

Choć Jan Śpiewak nie wymienił Laluny w swoim tekście, to jednak stwierdził, że cały program "Królowe życia" powinien zniknąć z anteny, ponieważ promuje nieodpowiednie wartości. Krytyka autora głównie skupiła się na Arkadiuszu Zgorzelskim, ale warszawski działacz podkreślił, że twórcy show powinni ponieść odpowiedzialność za szerzenie "patologii". W związku z tym po usunięciu Megakota z produkcji widzowie czekają na reakcje pozostałych uczestników.

Zobacz także: "Królowe życia": Ada Eisenbach szczerze o związku młodszym partnerem: "Ogląda się za innymi"

Laluna z Królowych życia posądzona o prostytucję
Instagram @lala_laluna_official

Podczas Q&A Laluna została zapytana przez jednego z internautów o to, co sądzi na temat całej afery. "Królowa życia" w ostrych słowach odpowiedziała na prośbę o komentarz, nie hamując się także przed używaniem wulgaryzmów. Najwyraźniej celebrytka nie jest zbyt zadowolona z nagłego zainteresowania show oraz Megakotem. Dodała, że sama nie lubi publicznie prać brudów i woli unikać internetowych skandali jak ognia.

Jakiś komentarz na wyrzucenie Mega Kocika z programu? - czytamy w pytaniu jednego z internautów.

W d*pie mam jakieś afery internetowe, nigdy nie byłam aferzystką i nienawidzę czegoś takiego. Żyjcie swoim życiem, zajmijcie się czymś sensownym, a nie k**wa internetowymi aferami (...). Brak słów, serio. Mnie nie interesuje życie innych ludzi, wyciąganie brudów do neta to jest patologia totalna. Ludzie szukają atencji, ja mam wyj na zasięgi, czy będę miała wyższe, czy nie. Wolę w tym momencie pójść sobie na trening albo coś zjeść z rodzinką, jak siedzieć i rozkminiać afery internetowe z Pudelka czy innych stron - odpowiedziała Laluna.

Znacie mnie już długi [przyp. red. - czas], nawet jak było moje rozstanie, gdzie cała Polska o tym się dowiedziała, nie wyciągałam tego do neta. Wiecie, co najbardziej wk**wia ludzi. Milczenie jest złotem - dodała.

Laluna z Królowych życia o usunięciu Megakota z programu
@lala_laluna_official

Co myślicie o reakcji Laluny? Uważacie, że każdy ma prawo odmówić komentarza? A może zarówno twórcy programu, jak i same "Królowe życia" powinni zająć jasne i oficjalne stanowisko w tej sprawie, by jak najszybciej zażegnać kryzys wizerunkowy?

"Królowe życia": Megakot usunięty z show TTV

O usunięciu Megakota z "Królowych życia" poinformowała redakcja portalu Wirtualnemedia.pl. Najwyraźniej apele Janka Śpiewaka szybko przyniosły efekty, ponieważ - jak przekazali dziennikarze serwisu - do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło co najmniej sześć skarg w sprawie uczestników show TTV. Nie ulega wątpliwościom, że dział odpowiedzialny za PR produkcji miał wielki pożar do ugaszenia. Wszystko jednak wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec afery.

Megakot komentuje zarzuty
@megakot.pl

Warto przypomnieć, że Jan Śpiewak przyjrzał się Arkadiuszowi Zgorzelskiemu i zwrócił uwagę mediów na jego niejasną przeszłość. Warszawski działacz społeczny i współtwórca stowarzyszenia Miasto Jest Nasze wspomniał o byłych partnerkach Megakota, które zmarły. Zasugerował także, że były już uczestnik "Królowych życia" obraca się w podejrzanym towarzystwie.

W programie niedawno pojawił się niejaki Mega Kot. To szczeciński deweloper. Pojawił się jako persona medialna jako kolega Lorda Kruszwila znanego pato youtubera. Jest nazywany nawet jego "ojcem". Jego inny współpracownik ma zarzuty za znęcanie się nad niepełnosprawnym. Czemu 51-latek bawi się z nastolatkami? Być może po to, żeby mieć łatwy do nich dostęp - napisał Jan Śpiewak.

Publicysta uderzył także w Dagmarę Kaźmierską, przypominając o jej przeszłości i zarzutach, jakie usłyszała. Działacz stwierdził, że promowanie jej w programie telewizyjnym także jest bulwersujące i nie powinno mieć miejsca. Jak na razie jednak nie doczekał się jeszcze odpowiedzi  jej strony. Na tekst Janka Śpiewaka zareagował już natomiast Megakot, który podkreślił, że choć autor przywołał rzeczywiste wydarzenia, to jednak dokonał manipulacji tak, by ukazać go w złym świetle.

Dziwi mnie to, że w ogóle ludzie mogą tak bezkarnie pisać o kimś nieprawdę, wiedząc o tym, że to jest nieprawda. Nie wiem, czy jest takie prawo, że ktoś może o kimś kłamać i to w taki sposób - świadomie. Nie wiem, w jakim celu to było zrobione. Jakaś nagonka. Ale niech tak będzie. Widocznie facet nie ma co robić, tylko pisze o osobach, wymyśla sobie... Nie wymyśla, bo sytuacja miała miejsce, ale zamienia kota z ogonem. Nie wiem, co mam wam powiedzieć. Dziękuję bardzo, że mnie wspieracie. Jest mi bardzo przykro. Jestem dzisiaj smutny. Może nie wkurzony, tylko smutny, że w naszym kraju takie rzeczy mogą się dziać - napisał Megakot.

Megakot usunięty z Królowych życia
@megakot.pl

Później serwis Pomponik opublikował wywiad z Arkadiuszem Zgorzelskim, w którym gwiazda "Królowych życia" przedstawiła własny punkt widzenia. Megakot zapowiedział, że zamierza pozwać Jana Śpiewaka o naruszenie dóbr osobistych. Przypomniał też, że warszawski działacz przegrał już kilka spraw o zniesławienie. Autor tekstu o show TTV przyznał, że nie boi się ewentualnego procesu, chociaż ma wątpliwości, czy ostatecznie w ogóle do niego dojdzie.

Ja procesy zawsze brałem pod uwagę w swojej działalności i fakt, że mogę je przegrać. Ostatnio przegrywam je bardzo często, bo mocno krytykuję wymiar sprawiedliwości i zaangażowanie sędziów, prawników w bardzo niemoralne rzeczy. Więc nawet jeśli miałbym przegrać ten proces, chociaż wątpię, żeby do niego doszło, to myślę, że warto było pokazać tego patusa. Doszło do tego, że zdjęliśmy go z ekranu - odpowiedział Jan Śpiewak.

Zobacz także: "Królowe życia": Jacek Wójcik wywołał burzę komentarzy najnowszym zdjęciem. O co poszło?

Myślicie, że do tego konfliktu dołączy jeszcze Dagmara Kaźmierska? Największa gwiazda "Królowych życia" jak na razie nie odniosła się do mocnych słów Jana Śpiewaka, chociaż została wywołana do tablicy.

Megakot podejrzany o morderstwo
Instagram @megakot.pl

Nasze akcje
skincycling
Pielęgnacja
Rutyna pielęgnacyjna #SkinCycling - po jakie kosmetyki sięgnąć?
Współpraca reklamowa
Philips badanie
zdrowy uśmiech badanie
Styl życia
Poznaj sposób na piękny i zdrowy uśmiech
Współpraca reklamowa
trendy makijażowe
Makijaż
Skinimalism, 90’s Makeup i Dopamine Glam: odtwarzamy trendy makijażowe kosmetykami NYX, L'Oréal Paris i Maybelline
Współpraca reklamowa
Zdowy uśmiech
Styl życia
Uśmiech, a pewność siebie – badanie Wizaz.pl i SEYSSO
Współpraca reklamowa
syoss minisite
Fryzury
Zdrowe włosy to piękne włosy - poznaj sposoby na domową metamorfozę
Współpraca reklamowa
Test nowej kolekcji lakierów klasycznych GLOW HOLO od Semilac
Manicure
Przetestowałam nową kolekcję lakierów Semilac Glow Holo. Uzyskałam efekt lip gloss nails w minutę! [test redakcji]
Współpraca reklamowa
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i marki Heath Labs Care
badanie wizaz
Pielęgnacja
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i Health Labs Care
Współpraca reklamowa
SKINFLOODING
Pielęgnacja
Sprawdź, jak działa #skinflooding
Współpraca reklamowa