Izabela Macudzińska od kilku lat uchodzi za jedną z największych gwiazd stacji TTV. Wszystko dzięki programowi "Królowe życia", gdzie wraz z mężem i córką, pokazywała fanom swoją codzienność. To na naszych oczach Eliza z dziewczynki stała się piękną nastolatką, a jej sławna mama przechodziła kolejne metamorfozy. W 2021 roku Izabela Macudzińska przeszła drugą operację nosa. Tylko u nas zdradziła, dlaczego się na nią zdecydowała i zrelacjonowała przebieg zabiegu.

Reklama

"Królowe życia": Izabela Macudzińska szczerze o drugiej operacji nosa

Choć stacja TTV zrezygnowała z kolejnych sezonów "Królowych życia", bohaterki show nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Już niebawem Izabela Macudzińska, Laluna inne gwiazdy stacji, pojawią się w nowej odsłonie programu "99 - Gra o wszystko". To właśnie na planie show Izabela Macudzińska zdradziła nam szczegóły swojej nowej posiadłości, a także opowiedziała o początkach znajomości ze swoim ukochanym mężem - Patrykiem Borowiakiem.

Gwiazda TTV otworzyła się także na temat medycyny estetycznej. Jakiś czas temu Izabela Macudzińska zafundowała sobie drugą operację nosa, pokazując w sieci kadry tuż po zabiegu. Dziś piękna blondynka wreszcie może cieszyć się upragnionym wyglądem. Jak się jednak okazuje, na zabieg zdecydowała się nie tylko ze względu na aparycję.

Reklama

Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, co jeszcze zdradziła nam Izabela Macudzińska z "Królowych życia".

Instagram/justuniquebyisabel
Reklama
Reklama
Reklama