Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" opublikowała na swoim profilu na TikToku, krótki filmik w którym pokazała się w czarnej peruce, udając Edzię. Największa gwiazda wielkiego hitu TTV właśnie wbiła szpilę i zakpiła ze swojej najlepszej przyjaciółki? Sprawdźcie, co Dagmara Kaźmierska powiedziała na nagraniu!

Reklama

Dagmara Kaźmerska z "Królowych życia" parodiuje Edzię

Dagmara Kaźmierska już od kilku lat jest jedną z największych gwiazd stacji TTV. Celebrytka bierze udział w "Królowych życia" , a w programie często towarzyszą jej przyjaciel Jacek i przyjaciółka Edzia, którzy również zdobyli ogromną popularność i sympatię widzów. Niestety, od kilku tygodni fani Dagmary Kaźmierskiej i Edzi mają podejrzewają, że ich relacja nieco się pogorszyła. Jakiś czas temu Edzia zorganizowała relację na żywo na Instagramie, podczas której chciała porozmawiać o pielęgnacji włosów, fani jednak zignorowali jej intencję, kierując tok nagrania na Kaźmierską. Edzia z "Królowych życia" była wyraźnie zirytowana pytaniami o Dagmarę. i zaapelowała, żeby internauci nie poruszali tematu jej przyjaciółki.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Dagmara Kaźmierska zareagowała na słowa Edzi! Gwiazda "Królowych życia" opublikowała nowe nagranie na TikToku, w którym parodiuje przyjaciółkę i nie chce odpowiadać na pytania w tle "A gdzie pani Dagmarka?". Musicie to zobaczyć!

Zobacz także: "Królowe życia": Dagmara Kaźmierska zapowiedziała szokujące zmiany! "Zrobię sobie buzię..."

Czyżby przyjaźń Dagmary Kaźmierskiej i Edzi z "Królowych życia" właśnie się zakończyła? Myślicie, że Edzia będzie zła na gwiazdę TTV za nagranie w którym została sparodiowana?

Zobacz także

Przypominamy, że ostatnio Dagmara publicznie przyznała, że jest jej przykro przez zachowanie Edzi, która nie chce odpowiadać na pytania o przyjaciółkę. Co więcej, w mediach społecznościowych pojawił się wymowny wpis, w którym Dagmara z "Królowych życia" przyznała, że czuje się wykorzystywana.

Zobacz także: "Królowe życia": Dagmara Kaźmierska gorzko o przyjaźni. "Nie ma litości". Ma na myśli relację z Edzią?

Instagram @queen_of_life_77
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama