naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
Gwiazdorzy z partnerkami
East News
Newsy

Antoni Królikowski ma na koncie 7 związków, Kuba Wojewódzki jeszcze więcej. Ale rekordzista - ponad 40!

Show-biznes ma swoich rekordzistów jeśli chodzi o miłosne podboje. O ile 7 czy 10 partnerek już wydaje się imponującą liczbą, to mężczyźni znani z pierwszych stron gazet mogą się pochwalić o wiele większą liczbą związków. Sprawdźcie, kto jest najbardziej kochliwy!

Polski i zagraniczny show-biznes od zawsze intrygował miłosnymi relacjami. Sława, uroda, charyzma męskiej części tego świata powodowała, że nie mogli narzekać na brak powodzenia. Wiele związków, które tworzyli wydawały się być tymi "na zawsze", w wielu przypadkach fani wróżyli parom wspólną przyszłość, która ostatecznie nigdy nie dochodziła do skutku. Amanci jednak nie zatrzymywali się z w poszukiwaniach prawdziwej miłości. Jeśli myślicie, że Antoni Królikowski czy Kuba Wojewódzki są naprawdę kochliwi, to jesteście w sporym błędzie. Zobaczcie nasz ranking najbardziej kochliwych gwiazdorów. Zwycięzca ma na swoim koncie 40 związków!

Partnerka starsza od partnera? Te gwiazdy pokazują, że wiek nie ma znaczenia! Rekordzistów dzieli 31 lat

Ranking: kto jest najbardziej kochliwy?

Antoni Królikowski i jego związki są zawsze najbardziej gorącym tematem dla mediów. W życiu aktora naliczyliśmy już 7 związków. Jego ostatnią partnerką była Joanna Opozda, chociaż wiele świadczy o tym, że para chyba jednak do siebie wróci...

Związki Antoniego może nie stały się aż tak głośne przez ich liczbę, ale przez to, że aktor dość szybko po rozstaniu znajdował nową miłość. Z Julią Wieniawą, czy Kasią Dąbrowską aktor był po dwa lata. Wcześniej był związany z aktorką Laurą Breszką, modelką Samuelą Górską, Joanną Jarmołowicz (która aktualnie jest żoną jego brata Jana), Kasią Sawczuk. Jego ostatni związek z Joanną Opozdą trwał niewiele ponad pół roku. 

Antoni i Julia Wieniawa wydawali się być parą idealną. Gdy się rozstali na Julię wylał się potężny hejt, internauci zarzucali jej, że chciała tylko zrobić karierę za pomocą w związku z Antkiem. Julia krytykę przetrwała i sama stała się wielką gwiazdą. 

Antoni królikowski i julia wieniawa
East News

Co ciekawe, zanim Antoni związał się z Julią, był w związku z jej przyjaciółką Kasią Sawczuk. Podobno jednak to nie Julia rozbiła ten związek... 

Antoni Królikowski i Kasia Surmacz
East News

Joanna Opozda i Antek znów są razem widywani. Może ich miłość nadal trwa?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pozują na ściance
East News

Piotr Adamczyk jest jednym z najlepszych polskich aktorów. Jego życie uczuciowe było przez pewien czas tak samo bujne, jak życie aktorskie. Gwiazdor przez kilka lat był związany z Agnieszką Wagner, bardzo budzliwą relację miał z Weroniką Rosati. Głośne były także zerwane zaręczyny z Anną Czartoryską, a nawet małżeństwo z Kate Rozz. Łączono go z modelką Magdaleną Falbiańską, a nawet z .... Magdą Gessler. Aktor był oficjalnie w 7 związkach.  Aktualnie  jest związany z Karoliną Szymczak.

Kate Rozz po latach mówiła o związku z Piotrem:

"Mieliśmy burzliwy związek, to prawda. Ale to była szalona miłość. Po francusku mówi się „un coup de foudre”, uderzenie pioruna. Gdy taka miłość walnie w człowieka, racjonalne myślenie znika. Jest cudownie. Czujesz się tak, jakbyś znów miał 18 lat. Ale nie mieliśmy" - wspominała w rozmowie z "Vivą!"

Piotr Adamczyk Kate Rozz
East News

Kolejne miejsce należy się Kubie Wojewódzkiemu, którego życie uczuciowe od lat elektryzuje media. Gdy Kuba był z Anną Muchą, wszyscy byli pewni, że ten związek przetrwa długo. Tak jednak się nie stało. Ania i Kuba z dystansem wracają do dawnych czasów, a niekiedy wkręcają fanów, że znów są razem...

Kuba po związku z Anią rozpoczął nową relację u boku aktorki Justyny Ekert, później widziano go z modelką Sarą Faraj. Doszukiwano się jego związku z Olgą Bołądź. Przez kilka miesięcy spotykał się także z Natalią Lesz. Przyznała to sama Natalia w wywiadzie dla "Gali" trzy lata temu. Na pytanie o związek z Wojewódzkim odpowiedziała: "Byłam jedną z baaaaaardzo wielu kobiet Kuby Wojewódzkiego".

Kuba pojawiał się też w towarzystwie Moniki Smolicz. Długi był jego związek z Renatą Kaczoruk, z którą spotykał się przez cztery lata. Kuba zawsze jednak unikał rozmów na ten temat, a wielu z tych relacji nawet nie potwierdził....

Kuba i Ania do dziś żartują z dawnego związku.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha
East News

Mówiono, że partnerką Kuby była także Olga Bołądź. Żadne z nich tego nie potwierdziło. Kuba oficjalnie był w 9 związkach.

Kuba Wojewódzki i Olga Bołądź
East News

Ale nasi rekordziści to nic przy hollywoodzkich sławach.

Johnny Deep to prawdziwy amant. Niezbyt wysoki, ale świetnie zbudowany, zyskał ogromną popularność wcielając się w role - m.in. Kapitana Jacka w "Piratach z Karaibów". Początek filmowej kariery wiązał się dla aktora z rozkitem życia damsko-męskiego. Mówiło się nawet, że aktor ma więcej relacji niż propozycji aktorskich ról. Johny randkował z Winoną Ryder, Jennifer Grey, Juliette Lewis, modelką Kate Moss czy gwiazdką filmów dla dorosłych Traci Lords. W 1998 roku nastąpił romantyczny przełom. Dla francuskiej piosenkarki Vanessy Paradis porzucił Hollywood i wyprowadził się do Saint-Tropez. Para doczekała się dwojga dzieci. Kiedy wszyscy myśleli, że aktor już się ustatkował, w 2012 rozstał się z Vanessą z powodu romansu z bardzo młodą aktorką Amber Heard, którą poślubił i dość szybko się rozwiódł. Media donoszą już o nowej partnerce 33-letniej modelce i bohaterce "Made in Chelsea", para jeszcze nie potwierdziła tych doniesień. Oficjalnie wiadomo o 15 związkach aktora.

Johny depp z drugą żoną
East News

Kiedyś George Clooney założył się z dwoma przyjaciółkami - Nicole Kidmann i Michelle Pfeiffer, że nigdy się już nie ożeni (George swoje pierwsze małżeństwo z Talią Balsam określał jako "katastrofę"), panie uznały, że George zmieni zdanie przed 40-stką, ale zakład przegrały. Aktorki wysłały mu umówione 20 tysięcy dolarów. George odesłał te pieniądze i podwoił stawkę, jeśli nie ożeni się do pięćdziesiątki. Tak też się stało, i stał się bogatszy o 40 tysięcy. Gdy nie obowiązywały go już żadne zakłady... ożenił się z piękną Amal Alamuddin. Oficjalnie wiadomo o 22 związkach Clonney'a. 

George Clooney z żoną
East News

Nasz rekordzista był w 40 związkach! Przynajmniej o tylu wiadomo...

A chodzi o legendę kina Leonardo DiCaprio. Co ciekawe Leonardo na zmianę albo trzyma się jednej ukochanej (przez sześć lat Gisele Bundchen i tylko o rok krócej Bar Raffaeli), albo w ciągu roku ma ich kilka. Rekordowym rokiem był 2011 roku, kiedy aktor randkował z wieloma aktorkami: Blake Lively, Lindsay loHAN, mIRANDĄ kerr oraz z modelkami: Erin Heatherton, Simone Holtznagel i Margaritą Gauchet. Od 2020 roku aktor jest z 22-letnią modelką Camillą Morrone. 

Wszyscy myśleli, że Camilla jest kolejnym przelotnym romansem Leonarda. Tymczasem para jest ze sobą już dwa lata. 

Leonardo i Camilla
East News

Leonardo zdecydowanie przebił amantów polskiego show-biznesu.

Leonardo DiCaprio
East News

Antek Królikowski u Kuby Wojewódzkiego
Instagram@antek.krolikowski
Newsy
Antek Królikowski u Kuby Wojewódzkiego nie uniknął zaczepek o Wieniawę - padło niezręczne pytanie
W ostatnim programie TVN Antek Królikowski omijał tematy sercowe. Kuba Wojewódzki nie dawał jednak za wygraną. Kilka zaczepek i celowe wspominanie Julii Wieniawy nie przyniosły jednak rezultatów.

Jednym z gości ostatniego odcinka programu "Kuba Wojewódzki" był Antek Królikowski. Aktor młodego pokolenia zasiadł na kanapie w studio obok Krzysztofa Czeczota. Obaj panowie związani byli z filmem o Zenku Martyniuku - Antek dostał propozycję zagrania tej roli, natomiast Czeczot ją przyjął. Gości programu łączyło coś jeszcze. Obaj znali Julię Wieniawę. Królikowski bardziej prywatnie, natomiast drugi z zaproszonych, zawodowo. Zaczepki dotyczące Julii Wieniawy w stronę Królikowskiego Podczas trwania programu, Kuba Wojewódzki nawiązał do Julii Wieniawy kilkukrotnie. Jej nazwisko padło na wizji aż 12 razy, choć nie była ona gościem programu. Punktem zaczepnym dla tematu piosenkarki i aktorki okazał się projekt, w którym Krzysztof Czeczot wraz z Wieniawą czytali "Lalkę" Bolesława Prusa. Młoda artystka wcieliła się tam w postać Izabeli Łęckiej. Antek, Ty kojarzysz "Lalkę" Chyba niejedną nawet - zaczepił Królikowskiego prowadzący. Antek Królikowski nie dał się jednak sprowokować. Choć spuścił wzrok i ominął temat, zręcznie wybrnął z kontynuowania wątku jego głośnych związków.  Zobacz także:  Baron wspomina chwile z Wieniawą na Instagramie - Blanka Lipińska może nie być zadowolona Obecnie Antek Królikowski związany jest z Joanną Opozdą. Wcześniej spotykał się kolejno z Laurą Breszką, Samuelą Górską z Top Model, a następnie z Kasią Sawczuk, po której w życiu Antka pojawiła się Julia Wieniawa i Katarzyna Dąbrowska, która nie była powiązana z show-biznesem. Dziś aktor wydaje się być naprawdę szczęśliwy. U Wojewódzkiego nie przytoczono jednak tej listy, choć Kuba bardzo się o to starał. Tematami przewodnimi było kino i film "Banksterzy", w którym...

Wszystkie związki Antka Królikowskiego
EastNews
Newsy
Antek Królikowski i jego 7 głośnych związków. Z kim spotykał się przed Joanną Opozdą?
Lista miłosnych związków 32-letniego aktora jest naprawdę długa!

Antoni Królikowski 7 sierpnia wziął ślub z Joanną Opozdą, a 22 lutego 2022 roku na świat przyszedł jego syn Vincent. Kiedy fani składali gratulacje okazało się, że jego związek z modelką należy już do przeszłości. Choć żadne z zainteresowanych nie odniosło się do medialnych plotek, są one niemal pewne. Joanna Opozda opuściła sama szpital, a według doniesień, Królikowski miałby mieć już nową partnerkę. Wielu fanów to nie zdziwiło, jego lista medialnych związków jest naprawdę długa! Zobaczcie, z kim aktor spotykał się wcześniej. Dziewczyny Antka Królikowskiego W połowie 2020 roku okazało się, że Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą "Pierwszej miłości" - Joanną Opozdą. Ich związek trwał kilka miesięcy, po czym para ogłosiła rozstanie. Aktorka i modela wydała na Instagramie oświadczenie, że nie jest już z Antkiem i sugerując, że wina za rozpad ich relacji leży po jego stronie. Królikowski szybko naprawił swój błąd, a niedługo później para wzięła ślub w jednym z podwarszawskich kościołów. Chwilę później okazało się, że Opozda jest w ciąży. Na świat przyszedł ich syn, Vincent. Przed Joanną Antek spotykał się z prawniczką, Kasią Dąbrowską. Był to jeden z jego najdłuższych związków, trwał ponad 1,5 roku: "Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antonim razem" - napisała w sieci Kasia, która mimo zainteresowania mediów, unikała show-biznesu. Oczywiście najwięcej emocji wzbudzała relacja Antka Królikowskiego z największą gwiazdą młodego pokolenia - Julią Wieniawą. Byli razem ponad 2 lata kiedy Julia nie była jeszcze tak popularna. Rozstali się w zgodzie, dziękując sobie za wspólnie spędzony czas. Co ciekawe, przed Julią, Antek spotykał się z jej dobrą...

Królikowski Opozda
Instagram @asiaopozda
Newsy
Joanna Opozda i Antek Królikowski zaręczyli się? Fani zauważyli drobny szczegół
Joanna Opozda i Antek Królikowski są razem od około dwóch miesięcy, a na placu modelki pojawił się pierścionek. Fani uważają, że para jest już zaręczona.

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był zaskoczeniem dla fanów. Młody aktor związany był z Kasią Dąbrowską i nic nie wskazywało na to, że para przeżywa kryzys. Informacją o zakończeniu relacji podzieliła się była już partnerka Antka. Chwilę później w sieci pojawiły się plotki, że Królikowski spotyka się z modelką i aktorką, Joanną Opozdą, które okazały się być prawdziwe.  Zobacz także:   Antoni Królikowski opublikował pierwsze romantyczne zdjęcie z Joanną Opozdą! Pierścionek na palcu Joanny Opozdy Z początkiem lipca media obiegła informacja o związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Para początkowo nie chciała się ujawniać, jednak pod wpływem użytkowników w social mediach, zadebiutowała razem na Instagramie i pozwoliła sobie na pierwsze wspólne profesjonalne zdjęcie z imprezy. Trwający około dwa miesiące związek rozwija się więc na oczach fanów. Para dawkuje jednak ilość wspólnych publikacji i wzmianek o sobie nawzajem, by nie robić swojego związku nazbyt publicznym. M.in. ze względu na medialność jednego z poprzednich związków Antka Królikowskiego (z Julią Wieniawą), prawdopodobnie woli zostać w półcieniu. Teraz Joanna Opozda wrzuciła na Instagram zdjęcie z wakacji, na którym fani dopatrzyli się zaręczynowego pierścionka. Zobacz także :  Wiemy, dlaczego Antek Królikowski rozstał się z Kasią Dąbrowską Czy to pierścionek zaręczynowy? - czytamy w komentarzach. Pierścionek! - wykrzyczała jedna z użytkowniczek dodając emotkę zaręczynowej biżuterii. Niektórzy dopatrzyli się na zdjęciu nawet ciążowego brzuszka. Piękna Pani i komplet 😍 ale czy mi się wydaje czy tam się brzusio ukrywa? - napisała fanka. Czy którekolwiek z domysłów...

Antek Królikowski już po ślubie? Zdradził go jeden szczegół!
Styl życia
Antek Królikowski już po ślubie? Spójrzcie na ten jeden szczegół
Czyżby Antek Królikowski i tajemnicza Kasia powiedzieli sobie sakramentalne „tak”? Choć para jednoznacznie nie potwierdziła radosnej nowiny, zdradził ich jeden szczegół. To trzeba zobaczyć!

Antek Królikowski po   głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Czy teraz postanowił pójść o krok dalej i para powiedziała sobie sakramentalne „tak”? Związek Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej Na początku związku z tajemniczą Kasią, Królikowski był bardzo powściągliwy i starał się nie komentować zażyłości z dziewczyną, która w przeciwieństwie do jego poprzednich partnerek (jak Laura Breszka, Kasia Sawczuk , Joanna Jarmołowicz czy Julia Wieniawa ) nie ma nic wspólnego z show biznesem. Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni – mówił z rozmowie z „Faktem” na początku kwietnia Antek Królikowski. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek – dodał. Nie trzeba było jednak długo czekać na to, by na instagramowym profilu Królikowskiego sukcesywnie pojawiały się kolejne zdjęcia z uroczą blondynką, która skradła jego serce. A para zaczęła wspólnie pojawiać się na salonach .  Jak się jednak okazuje,  Kasia Dąbrowska , z którą od dłuższego czasu spotyka się Antek, nie należy do dziewczyn, które uwielbiają epatować w mediach społecznościowych swoją zażyłością z celebrytą. Wręcz przeciwnie! W mediach społecznościowych próżno szukać jakichkolwiek informacji publikowanych przez ceniącą sobie prywatność ukochaną Królikowskiego. Skąd więc doniesienia o domniemanym ślubie Królikowskiego i Dąbrowskiej? Zdradził ich jeden szczegół! Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) Sie 4, 2019 o 6:36 PDT Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub? Czyżby po licznych nieudanych związkach Antek Królikowski wreszcie postanowił się ustatkować? Choć aktor niczego oficjalnie nie ogłosił, jego najnowsze zdjęcie na...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner