klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
"M jak miłość"
Instagram @mjakmilosc.official
Newsy

Koniec serialu „M jak miłość” po wakacjach? Produkcja odpowiada

„M jak miłość” może nie wrócić po wakacjach? Takie plotki pojawiły się w ostatnim czasie wśród fanów hitu TVP. Produkcja wreszcie zabrała głos w sprawie.
Urszula Jagłowska
lipiec 31, 2020

„M jak miłość” od lat bawi i wzrusza do łez miliony widzów TVP, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne perypetie rodziny serialowych Mostowiaków oraz ich przyjaciół. Serial cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że już niebawem będzie obchodził swój wielki 20. jubileusz. Tym czasem w mediach społecznościowych aż huczy od doniesień, jakoby TVP miało zrezygnować z dalszej emisji kultowej produkcji z m.in. z Kasią Cichopek,  braćmi Mroczek, Joanną Koroniewską, Anną Muchą, Mikołajem Roznerskim czy Adrianną Kalską w rolach głównych.  A jaka jest prawda? Te słowa produkcji nie pozostawiają wątpliwości!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jakiego pudru używa. Każda z nas może go mieć

M jak miłość znika po wakacjach? Produkcja odpowiada

Premiera „M jak miłość” po wakacyjnej przerwie jest planowana na 7. września 2020, jednak w mediach społecznościowych aż huczy od tego, że TVP na dobre zrezygnuje z serialu. Fani produkcji, argumentują swoje przypuszczenia nie tylko wciąż rosnącą liczbą zakażeń koronawisurem, ale również tym, że  z obsady serialu odchodzi coraz więcej aktorów, w tym ostatnio, uwielbiana przez widów Basia Kurdej-Szatan. Nie ma więc dnia, by zaniepokojeni sympatycy Mostowiaków, z ogromnym żalem i obawą dopytywali na Instagramie, czy „M jak miłość” na dobre zniknie z anteny TVP po wakacjach. 

Czy to prawda że „M jak Miłość” po wakacjach się skończy? - zapytała jedna z Internautek na oficjalnym profilu serialu na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Co ciekawe, dziewczyna doczekała się wreszcie lakonicznej, lecz stanowczej odpowiedzi od produkcji „M jak miłość”. 

Nie – skomentowała plotki o zakończeniu serialu jego produkcja.

Wszystko wskazuje na to, że serial nie zniknie z anteny, w końcu wciąż jest jednym z najchętniej oglądanych propozycji stacji.
 

Komentarze
Styl życia Czy "M jak miłość" i "Rolnik szuka żony" znikną anteny? Jest oficjalne stanowisko stacji
Czy hity TVP będą musiały zniknąć z anteny? Okazuje się, że widzowie nie mają powodów do obaw.
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 06, 2020

W dobie pandemii koronawirusa wiele programów rozrywkowych oraz seriali zostało zawieszonych. Przypomnijmy, że wstrzymano m.in. emisję "Tańca z Gwiazdami" oraz innych programów Polsatu. Co natomiast z flagowymi hitami TVP? Widzowi martwią się, co będzie z programem "Rolnik szuka żony" oraz popularnym serialem "M jak miłość". Okazuje się, że nie mają jednak powodów do obaw.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official) Mar 31, 2020 o 12:13 PDT Czy TVP zawiesi emisję seriali i programów na czas pandemii? Fani "M jak miłość" mogą być spokojni, bo okazuje się, że serial ma być emitowany aż do 26 maja.  Przed wybuchem pandemii udało się nakręcić cały sezon serialu.  Zanim wybuchła pandemia koronawirusa, udało nam się nagrać cały sezon, więc "M jak miłość" nie zniknie z anteny. Mamy nadzieję, że ta trudna sytuacja zostanie opanowana jak najszybciej i wrócimy na plan - mówiła Katarzyna Cichopek-Hakiel w rozmowie z dwutygodnikiem "Party".  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) Lis 10, 2019 o 12:29 PST Co natomiast z programem "Rolnik szuka żony"? Okazuje się, że odcinki będą emitowane zgodnie z planem, a pierwszy planowany jest na Niedzielę Wielkanocną.  Już w Niedzielę Wielkanocną zobaczymy nowy odcinek "Rolnik szuka żony", podczas którego poznamy dziewięciu uczestników - powiedziała Agnieszka Lenart, szefowa działu PR programowego TVP w rozmowie z Party.  Zdjęcia do programu mają być realizowane dopiero w czerwcu, więc program Marty Manowskiej na ten moment nie jest zagrożony zawieszeniem. Zobacz także: Czyżby Marta Manowska znalazła miłość?

Przeczytaj
M jak miłość
Styl życia Kolejna gwiazda odchodzi z 'M jak miłość'! Jej decyzja ułatwiła życie twórcom serialu
Odejście Kacpra Kuszewskiego z "M jak miłość" to nie ostatnia zmiana w obsadzie serialu. Z kultową telenowelą pożegna się kolejna gwiazda. Podejrzewamy jednak, że jej odejście twórcy serialu przyjęli z ulgą...
Matylda Nowak
czerwiec 26, 2018

To już pewne! Oprócz grającego Marka Mostowiaka Kacpra Kuszewskiego  z obsady "M jak miłość" zniknie także, grająca jego żonę Dominika Kluźniak . O odejściu aktorki, która z serialem związana była od lat , poinformowano na oficjalnym profilu "Ma jak miłość" na Instagramie. Z zamieszczonego przy zdjęciu Kuszewskiego i Kluźniak oświadczenia wynika, że  Dominika opuszcza serial na własne życzenie . Razem na dobre i na złe. Tak w serialu jak i w życiu!!! Dominika Kluźniak i Kacper Kuszewski grali zgodne małżeństwo i razem zdecydowali o tym, że na razie rozstaną się z naszym serialem - napisali na Instagramie twórcy "M jak miłość". Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official) Cze 25, 2018 o 5:45 PDT Przy okazji wyjaśniono też, jak w serialowej fabule zostanie wytłumaczone zniknięcie jednej z najważniejszych serialowych par : Dlatego w nowym sezonie Ewa i Marek Mostowiakowie wyjadą razem za granicę. Czy na długo? Czy na zawsze? To pokaże czas! Znamy wiele rozstań które kończyły się powrotami. Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official) Kwi 6, 2018 o 11:14 PDT Dlaczego Dominika Kluźniak znika z "M jak miłość"? Decyzję Dominiki Kluźniak na pewno z wielką ulgą przyjęli scenarzyści "M jak miłość". Po odejściu z obsady serialowego męża Kluźniak - Kacpra Kuszewskiego - byłoby im trudno wytłumaczyć obecność granej przez Dominikę Ewy Mostowiak. A tak, dzięki inicjatywie aktorki, po prostu wyślą małżeństwo Mostowiaków na emigrację . Jednak nie wszyscy uwierzyli w ten szczęśliwy zbieg okoliczności. Pojawiły się pogłoski, że Dominika Kluźniak z pracy w "M jak miłość" została zwolniona . Plotkę potwierdziła nawet w rozmowie z gazetą "Fakt" chcąca pozostać anonimową osoba związana z ekipą serialu. Podjęto ostateczną decyzję, że bez Marka postać Ewy nie ma sensu - twierdzi...

Przeczytaj
 „Na Wspólnej” znika z anteny?! „Rozwiązano z nami umowy z dnia na dzień”
Styl życia „Na Wspólnej” znika z anteny?! „Rozwiązano z nami umowy z dnia na dzień”
To koniec „Na Wspólnej”? Aktorzy dostali masowe wypowiedzenia. Produkcja serialu odpowiada.
Urszula Jagłowska
kwiecień 06, 2020

„Na Wspólnej” już od 17 lat bawi i wzrusza miliony Polaków, którzy w napięciu śledzą losy serialowych Brzozowskich, Ziębów, Hofferów oraz ich przyjaciół. Czy kultowy serial TVN podzieli losy „Rodzinki.pl” i na dobre zniknie z anteny? Produkcja wydała oświadczenie w tej sprawie. Wyświetl ten post na Instagramie. Jesteśmy na spotkaniu prasowym z okazji nadchodzącego 3000. odcinka ❤️ ❤️ Wpadajcie na InstaStory po więcej #nawapolnej #nawapólnej #tvn #tvnpl #tv #serial #player Post udostępniony przez Na Wspólnej TVN (@nawspolnej_tvn) Gru 3, 2019 o 3:51 PST Zobacz także:  Julia Wieniawa komentuje zakończenie produkcji „Rodzinki.pl”: „Łamie mi się serce” „Na Wspólnej” znika z anteny?! W związku z pandemią związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 oraz licznym obostrzeniom polskiego rządu , GIS-u oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), dotyczących zakazów zbiorowych zgromadzeń, nagrywanie kolejnych odcinków „Na Wspólnej” zostało wstrzymane , co za tym idzie wszyscy aktorzy tym samym zostali bez pracy. Jak podkreśla Sylwia Gliwa (serialowa Monika) w rozmowie z „Faktem”, wszystkie umowy z aktorami zostały już rozwiązane, a ich wynagrodzenia znacznie ucięte. Postawiono nas pod ścianą. Firma Fremantle, która produkuje "Na Wspólnej", rozwiązała z nami umowy o dzieło z dnia na dzień. Była nawet informacja, że jak nie podpiszemy rozwiązania umowy, nie dostaniemy wynagrodzenia za marzec. To wypowiedzenie jest spowodowane pandemią. Firma, by przetrwać, musi się desperacko ratować. Dlatego okrojono nam wypłatę za poprzedni miesiąc, mimo zrealizowania naszej pracy - powiedziała Sylwia Gliwa w rozmowie z „Faktem” .  Czy po ustaniu pandemii możemy liczyć, że aktorzy znów będą mogli wrócić na plan? A może zgodnie z decyzją producentów „Na...

Przeczytaj
Czy „Rodzinka.pl” wróci na antenę TVP?!
Instagram @adam_zdrojkowski
Newsy Czy „Rodzinka.pl” wróci na antenę TVP?! Tomasz Karolak odpowiada
Przez prawie dekadę serial „Rodzinka.pl” dostarczał widzom TVP ogromnej dawki humoru i wzruszeń, nic więc dziwnego, że nagła decyzja stacji o zakończeniu kultowej serii niezwykle zasmuciła fanów. Czy „Rodzinka.pl” wróci na antenę TVP? Tomasz Karolak odpowiada.
Urszula Jagłowska
sierpień 13, 2020

„Rodzinka.pl” przez niemal dziesięć lat bawiła i wzruszała do łez miliony widzów, którzy pokochali serialowych Boskich oraz towarzyszących im przyjaciół. To właśnie na antenie TVP kształtowało się nowe pokolenie niezwykle utalentowanych aktorów, takich jak Maciej Musiał , Adam Zdrójkowki, czy Mateusz Pawłowski, którzy zagrali synów Boskich (w tych rolach Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak). Również Julia Wieniawa , Olga Kalicka, Wiktoria Gąsiewska oraz   Emilia Dankwa zawdzięczają „Rodzince.pl” swoje zawrotne kariery.  Niestety decyzją TVP, format serialu już się wyczerpał i zaczął notować coraz większe spadki oglądalności, stąd też decyzja o zakończeniu „Rodzinki.pl” na 16. sezonie , który miał miejsce w marcu 2020 roku. Niestety, smutna wiadomość zaskoczyła nie tylko sympatyków serii, ale również jego głównych bohaterów, którzy z dnia na dzień dowiedzieli się, że stracili pracę. Czy TVP zareaguje na apele fanów i przywróci „Rodzinkę.pl” na antenę? Czy „Rodzinka.pl” wróci na antenę TVP?! Czy „Rodzinka.pl” powróci na antenę TVP? Takie pytanie zadawały sobie miliony fanów zaskoczonych nagłą decyzją stacji. Na nurtujące pytanie sympatyków serii postanowił odpowiedzieć Tomasz Karola, odtwórca jednej z głównych ról serialu. Widzowie to kochają. Dopiero teraz widać, jakim oddechem była „Rodzinka.pl” i dla widzów TVP i ogólnie na rynku. Ja też dostaję takie informacje od kolegów z branży, którzy mówią „ ja generalnie telewizji nie oglądałem, ale ten serial…” –przyznał w rozmowie z serwisem „Party.pl” Tomasz Karolak”. Natomiast...

Przeczytaj