klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Sylwia Peretti  z „Królowych życia” ma za sobą kryminalną przeszłość?
Instagram @sylwia_peretti
Newsy

Kolejna „Królowa życia” została prawomocnie skazana?! Sylwia Peretti wydała oświadczenie

Na jaw wychodzą kolejne fakty o „Królowych życia”. Okazuje się, że najnowsza gwiazda show ma za sobą kryminalną przeszłość. Sylwia Peretti postanowiła odnieść się do doniesień i wydać oficjalne oświadczenie w sprawie. Tego nikt się nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
wrzesień 17, 2020

„Królowe życia” od ośmiu sezonów bawią i wzruszają do łez miliony widzów TTV, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania ekscentrycznych bogaczy, takich jak Kasia „Laluna” Alexander, Izabela Macudzińska, czy największa gwiazda show, Dagmara Kaźmierska. To na naszych oczach czerpiące z życia garściami celebrytki przeżywały swoje wzloty i upadki, jak burzliwy związek i jeszcze głośniejsze rozstanie Kasi „Laluny” z jej byłym partnerem, Gabrielem, spektakularne oświadczyny, huczny ślub i tragiczne wieści o chorobie Izy, czy niezwykle niebezpieczny wypadek samochodowy i walkę o powrót do zdrowia Kaźmierskiej.

Co więcej, w ciągu ostatnich czterech lat, przez hit TTV przewijało się wiele innych kochających pławić się w luksusach barwnych postaci, jak Adrianna Eisenbach, której ciało w niemal 90 proc. pokrywały tatuaże, przedsiębiorcza Monika Chwajoł, czy para zakochanych w sobie projektantów, Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, którzy ku zaskoczeniu i rozżaleniu sympatyków programu, postanowili na dobre zrezygnować z udziału w „Królowych życia”. Nic więc dziwnego, że produkcja zadbała, by w najnowszym, 9. sezonie również nie wiało nudą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Królowe życia (@krolowe_zycia_official)

W najnowszym, 9. sezonie hitu TTV, który ruszył, 3. września, poznaliśmy aż sześciu nowych bohaterów, którzy odważyli się na pokazanie swojego codziennego życia milionom widzów. Jak się jednak okazuje największe kontrowersje wbrew pozorom nie wzbudza para mężów – Leon van Nipsen i Damian Antczak van Nipsen, czy nawet ekscentryczne małżeństwo Patrycja i Gniewko żyjące w trójkącie ze swoją narzeconą Justyną, lecz  kierująca firmą zajmującą się rozbrajaniem bomb i pocisków, Sylwia Peretti. Co ciekawe, wcale nie chodzi o to, że kobieta wykonuje dość nietypowy zawód, ani to, że wcześniej próbowała swoich sił w telewizji występując jako właścicielka upadającej knajpy w jednym z odcinków „Kuchennych Rewolucji”. Najwięcej skrajnych emocji bowiem wzrusza przeszłość kobiety, która… podobno miała problemy z prawem.

Rafał z „Królowych życia” pierwszy raz szczerze opowiedział o kryzysie w swoim związku z Gabrielem

Sylwia Peretti  z „Królowych życia” ma za sobą kryminalną przeszłość?!

Nie da się ukryć, że program „Królowe życia”, tuż obok przedstawiania opływających w luksusach aspirujących celebrytów, często utożsamiany jest z promowaniem licznych patologii. A wszystko za sprawą kryminalnej przeszłości największej gwiazdy show, Dagmary Kaźmierskiej, która kilka lat temu została osadzona w zakładzie karnym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się sutenerstwem. To jeszcze nie wszystko! Zaledwie kilka miesięcy temu kolejna „Królowa życia”, Joanna P. trafiła do aresztu po tym, jak wręczyła łapówkę w wysokości miliona złotych prokuratorowi prowadzącemu śledztwo przeciw jej konkubentowi. Mężczyzna był zamieszany w brutalne morderstwo starszej kobiety w 2014 roku.

By tego było mało, teraz na jaw wyszły niechlubne fakty z życia jednej z najnowszych uczestniczek „Królowych życia”. Okazuje się, że Sylwia Peretti  również ma za sobą kryminalną przeszłość

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Jak podaje „Pudelek”, Sylwia Peretti została w przeszłości prawomocnie skazana. Według informatora serwisu, kobieta za pośrednictwem swojej matki, miała poznać zamożnego, dojrzałego Francuza, u którego mama celebrytki pracowała jako sprzątaczka. Hojny obcokrajowiec stracił dla Sylwii głowę i zaczął obdarowywać ją drogimi podarunkami, w tym samochodem za ok. 240 tys. zł. Z czasem znudzona luksusowym autem fanka motoryzacji,  postanowiła jednak sprzedać okazały prezent. By to zrobić musiała zarejestrować auto na siebie i przy okazji sfałszowała dowód jego zakupu. Aby ominąć obowiązek uiszczenia opłaty VAT podczas sprzedaży, "królowa" miała rozłożyć samochód na części, a następnie wpisać w dokumenty zaniżoną wartość auta. Jak potwierdza Sąd Okręgowy w Krakowie, Sylwia Peretti została pod koniec 2015 roku skazana za fałszerstwo na karę grzywny w wymiarze 50 stawek dziennych po 25 złotych każda. To oznacza, że gwiazda TTV zapłaciła za swoje przekręty zaledwie 1250 złotych.

„Pudelek” informuje, że Peretti zdecydowała się uciec do takiego podstępu, ponieważ po rozstaniu z hojnym Francuzem, ten postanowił ją pozwać o przywłaszczenie mienia, za co kobiecie groziła kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Sprawa wyjaśniła się dopiero 31 lipca tego roku. Sąd Okręgowy w Krakowie rozstrzygnął spór, wydając nieprawomocny wyrok uniewinniający. Co ciekawe, na profilu Sylwii pojawiło się jednak zaprzeczenie tych informacji. Celebrytka udostępniła na swoim Instagramie zaświadczenie o niekaralności, jednocześnie dementując doniesienia mediów.

W związku z tym, że przebywam teraz za granicą, mogę zamieścić zaświadczenie o niekaralności sprzed roku. Jeśli będzie taka potrzeba, mogę pokazać aktualne zaświadczenie, po powrocie do kraju. Niestety tak to już jest, że czasami trafiamy na nierzetelnych informatorów – napisała na swoim instgramowym koncie Peretti.

Sylwia Peretti  z „Królowych życia” ma za sobą kryminalną przeszłość?
Instagram @sylwia_peretti

Sylwię postanowiła wesprzeć koleżanka z programu, Dagmara Kaźmierska, która długo walczyła z odcięciem się od swojej kryminalnej przeszłości.

Kochana, pamiętaj, KRÓLOWA się nigdy nie tłumaczy. NIKOMU I Z NICZEGO! Usuwaj ten post i nie trać energii – doradza Kaźmierska.

Sylwia Peretti  z „Królowych życia” ma za sobą kryminalną przeszłość?
Instagram @sylwia_peretti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Co o tym myślicie?

Komentarze
Sylwia Peretti - nowa uczestniczka „Królowych życia”
Instagram @sylwia_peretti
Newsy Kim jest Sylwia Peretti, nowa uczestniczka „Królowych życia”?
9. sezon kontrowersyjnego show „TTV” jeszcze się nie rozpoczął, a już wzbudza wiele skrajnych emocji. Choć w programie zabraknie Rafała i Gabriela, to produkcja zadbała, by „Królowych życia” nie wiało nudą. Poznajcie Sylwię Peretti, podwójną rozwódkę i ekspertkę od rozbrajania bomb! Co ciekawe kobieta ma już za sobą debiut w telewizji.
Urszula Jagłowska
wrzesień 03, 2020

„Królowe życia” od ośmiu sezonów bawiły i wzruszały do łez miliony widzów TTV, którzy z zapartym tchem śledzili kolejne poczynania ekscentrycznych, kochających luksus bogaczy. To na naszych oczach Adrianna Eisenbach czy Kasia „Laluna” Alexander zdobiły swoje ciała kolejnymi tatuażami, Izabela Macudzińska wzięła ślub z ukochanym partnerem Patrykiem Borowiakiem, Dagmara Kaźmierska przechodziła rekonwalescencję po niebezpiecznym wypadku samochodowym, a Rafał Grabias i Gabriel Seweryn to rozstawali się, to znów godzili, a nawet zaręczyli się na oczach kamer w 2018 roku. I choć w najnowszej, 9. edycji „Królowych życia” zabraknie Rafała i Gabriela, wielokrotnie nazywanych „kolorowymi ptakami programu”, to produkcja już zadbała, by w show nie wiało nudą. W 9. sezonie hitu TTV, który rusza już w czwartek, 3. września o 22:15 na TTV ,  poznamy aż sześciu nowych kochających pławić się w luksusach ludzi sukcesu, którzy odważyli się na pokazanie swojego codziennego życia milionom widzów. Wśród nich jest m. in. przebojowa podwójna rozwódka Sylwia Peretti, która ma ogromną chrapkę na zostanie celebrytką. Co ciekawe, kobieta ma już za sobą udział w jednym z najpopularniejszych programów TVN.  Sylwia Peretti - nowa uczestniczka „Królowych życia” Jedną z nowych bohaterek 9. sezonu „Królowych życia” została Sylwia Peretti . Niespełna 40-letnia mieszkanka Krakowa próbowała swoich sił w modelingu, a także zajmowała się gastronomią. Uważni fani TVN mogą ją także kojarzyć z jednego z odcinków „Kuchennych rewolucji” . W 2011 roku Peretti jako współwłaścicielka krakowskiej restauracji „U Jędzy” poprosiła Magdę Gessler o pomoc. Niestety,...

Przeczytaj
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia”  pokazała mamę
Instagram @queen_of_life_77
Newsy Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” pierwszy raz pokazała mamę. Fani: „jak siostry”
Tego nikt się nie spodziewał, znana z „Królowych życia” Dagmara Kaźmierska pierwszy raz pokazała światu swoją mamę. Zdradziła też, dlaczego kobieta nigdy wcześniej nie wystąpiła z nią w hicie TTV.
Urszula Jagłowska
wrzesień 15, 2020

Dagmara Kaźmierska już od 9. sezonów „Królowych życia” bawi i wzrusza do łez miliony widzów TTV, którzy z zapartym tchem śledzą jej wzloty i upadki. W ciągu ostatnich czterech  lat przebojowa i pewna siebie bizneswoman z Kłodzka bardzo otworzyła się przed fanami. Poznaliśmy więc nie tylko ekscentryczne zachcianki celebrytki, jej wyszukane wymagania, ekskluzywne gadżety i niebotycznie drogie kreacje , ale też byliśmy świadkami nawet najbardziej traumatycznych chwil w jej życiu. Kaźmierska wprowadziła nas w świat swoich licznych biznesów, ale też szczerze i z żalem przyznała się do niechlubnej przeszłości związanej z jej dawną działalnością w grupie przestępczej trudniącej się sutenerstwem, za co z ostała osadzona w zakładzie karnym . Ponadto, na naszych oczach „królowa” dochodziła do zdrowia po poważnym wypadku samochodowym, w którym poważnie ucierpiały obie jej nogi, a także przeżywała tragedię związaną ze śmiercią swojej babci, czy przyjaciela Ryśka.  Poza kochaną babunią i bezdomnym Ryśkiem, którego Dagmara wspierała na każdym kroku, w ciągu ostatnich lat trwania „Królowych życia” widzowie mieli również okazję poznać inne postaci bardzo bliskie sercu Kaźmierskiej, jak jej nastoletniego syna Conana oraz przyjaciół Edzię Nowak , Jacka „Dżejka” Wójcika, Wicię i Basię, a ostatnio nawet młodszego brata gwiazdy TTV, Łukasza . I choć  Dagmara od czasu do czasu wspominała w show o swojej mamie, dotąd skrycie ukrywała jej wizerunek… aż do teraz! Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia”  pokazała mamę Dagmara Kaźmierska należy do tych gwiazd, które uwielbiają dzielić się z fanami swoim życiem. Kobieta nie tylko wpuściła do prywatności kamery TTV, które bacznie śledzą...

Przeczytaj
Dagmara Kaźmierska
Instagram@ueen_of_life_77
Newsy Dagmara z "Królowych życia" szczerze wyznała, że już nigdy nie wróci do pełnej sprawności 
W maju 2019 roku Dagmara Kaźmierska uległa poważnemu wypadkowi. Okazuje się, że jego skutki będzie odczuwała do końca życia.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 05, 2020

Dagmara Kaźmierska, to bez wątpienia najbarwniejsza gwiazda programu "Królowe życia". W maju 2019 r. celebrytka uległa poważnemu wypadkowi, w którym najbardziej ucierpiały jej nogi. W jakim obecnie jest stanie? Dagmara Kaźmierska szczerze opowiedziała o stanie swoich nóg Po wypadku samochodowym, celebrytka musiała przejść ciężkie chwile. Musiała się poddać operacjom, po których najpierw jeździła na wózku inwalidzkim, a potem chodziła o kuli. Nieodzowna była również rehabilitacja.  Teraz "Królowa życia" czuje się już dużo lepiej, porusza się o własnych siłach i nawet zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi, "Pętla", na którego premierę, jak na gwiazdę przystało, przyszła w drogiej stylizacji. Zdecydowała się m.in. na torebkę za... 13 tys. złotych !  Choć wydawałoby się, że celebrytka wróciła do zdrowia, to jednak nie wszystko jeszcze jest tak, jak być powinno. W wywiadzie dla "Super Expressu" zdradziła, że tak naprawdę do końca życia będzie odczuwała skutki wypadku samochodowego.  Nie jestem w stanie ustać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki.  Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności  – powiedziała celebrytka „Super Expressowi”. Dagmara Kaźmierska nie kryje, że tęskni za swoimi szpilkami , ale jednak na razie stawia na płaskie obuwie. Mamy nadzieję, że niebawem uda jej się założyć swoje ukochane buty i funkcjonować bez bólu.

Przeczytaj
Iza z „Królowych życia” pokazała się bez makijażu
Instagram @justuniquebyisabel
Newsy Izabela Macudzińska z „Królowych życia” pokazała się bez makijażu. Fani: „o 5 lat młodsza”
Izabela Macudzińska z „Królowych życia” przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu. Znana z zamiłowania do makijażu i luksusowego życia celebrytka tym razem postanowiła zaskoczyć wszystkich i pokazała się w naturalnej wersji. Co za widok!
Urszula Jagłowska
sierpień 19, 2020

Izabela Macudzińska pomimo odnoszenia sukcesu w świecie mody, największą sławę zyskała dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show „Królowe życia”, które wylansowało wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, jak Adrianna Eisenbach , Kasia Laluna, Rafał Grabias i Gabriel Seweryn czy największą gwiazdę programu – Dagmarę Kaźmierską . W hicie TTV Iza przedstawiana jest jako pewna siebie bizness woman, która uwielbia pławić się w luksusach oraz eksperymentować ze swoim wizerunkiem . Silny charakter Macudzińskiej doskonale odzwierciedla więc jej wyrazisty wygląd. Wydatny biust, talia osy, pełne usta, liczne peruki i mocny makijaż  były dotąd znakiem rozpoznawczym kobiety. Nic więc dziwnego, że najnowszy instagramowy post „królowej” mógł wprawić jej fanów w osłupienie. I zabela Macudzińska pokazała się bez makijażu. Iza z „Królowych życia” pokazała się bez makijażu Izabela Macudzińska to prawdziwa kobieta kameleon. Gwiazda „Królowych życia”, którą na Instagramie obserwuje ponad 393 tys. osób, to decyduje się na charakterystycznego blond boba, to znów doczepia sobie bujnego kucyka , by za chwilę zaskoczyć fanów długimi karmelowymi pasmami. Perukom towarzyszą oczywiście spektakularne stylizacje, które zazwyczaj pochodzą z kolekcji butiku celebrytki oraz wyszukany makijaż. Tym razem to jednak nie kolejny szalony kolor peruki, ani wymyślna kreacja zelektryzowały fanów „królowej”, lecz… brak makijażu. Celebrytka przebywa właśnie wraz z najbliższymi w słonecznej Italii, chwaląc się w mediach społecznościowych nie tylko zapierającymi dech krajobrazami, ale również podkreślającymi jej figurę stylizacjami, jednak to zdjęcie w cekinowym bikini najbardziej poruszyło jej fanów....

Przeczytaj