Reklama

2 czerwca 2021 roku na świat przyszła córeczka Klaudii Halejcio i jej partnera Oskara. Dziewczynka skończyła więc właśnie 2 latka, a pod dodanymi zdjęciami zaroiło się od życzeń składanych przez internautów. Klaudia Halejcio postanowiła też wrócić wspomnieniami do dnia narodzin, pokazując kilka ujęć ze szpitala.

Reklama

Nel skończyła 2 latka. Klaudia Halejcio pokazała zdjęcia z dnia porodu

Klaudia Halejcio chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Często w bardzo zabawny sposób ukazując nie tylko piękne chwile, ale też trudy związane z byciem rodzicem. Jej córeczka, Nel, właśnie skończyła 2 lata, a dumna mama pochwaliła się pięknymi ujęciami z tego wyjątkowego dnia. Zdjęcie podpisała słowami:

My sweet birthday babygirl ????????????

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała odważne nagranie. Joanna Opozda: „Jak mogłaś pokazać tyłek, jesteś matką”

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani składają życzenia małej solenizantce. Internauci podkreślają też, jak szybko minął ten czas.

Już 2 latka ???? ale ten czas pędzi! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie Klaudia i dla Nel ????
Kiedy to zleciało!? ???????? Wszystkiego naj dla was dziewczyny????????
Wszystkiego najlepszego❤️ kiedy to zleciało?!

Urodziny Nel są doskonałą okazją do wspomnień, o które również pokusiła się Klaudia Halejcio. Na stories dodała kilka kadrów z dnia porodu i z okresu pobytu w szpitalu, opisując je w typowy dla siebie bezpośredni i pełen poczucia humoru sposób:

Prosto z roboty na porodówkę – hahaha „godnie” przyjechałam. Rzęsy poprzyklejane, trzeba było z poduszki zbierać… Total make up – który spłynął – super. Niezła siara w szpitalu. Mogłaś dać znać jakimś skurczem czy coś… A nie tak, że już tu i teraz. Byśmy się z tatą przygotowali.
Instagram@klaudiahalejcio
Reklama

Dołączamy się do życzeń!

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane