Klaudia Halejcio odkąd została mamą, stała się jeszcze bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Piękna aktorka ochoczo relacjonuje w sieci swoją codzienność, a odkąd ogłosiła rozpoczęcie prac remontowych w swojej luksusowej willi, fani z napięciem śledzą postępy w nowej aranżacji wnętrz. Teraz artystka pochwaliła się kadrami z odmienionej sypialni, a w sieci zawrzało. Te zdjęcia rozpaliły internautów do czerwoności.

Reklama

Klaudia Halejcio pokazała zdjęcie, a fani patrzą tylko na jej biust

Klaudia Halejcio należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami szczegółami swojego życia. Na instagramowym koncie artystki tuż obok zapowiedzi jej kolejnych projektów zawodowych, makijażowych, modowych, czy włosowych inspiracji, znajdziemy także wspomnienia z wakacji, czy urocze kadry z życia rodzinnego, w którym pierwsze skrzypce odgrywają partner artystki oraz ich kilkumiesięczna córeczka Nel. To właśnie z myślą o niej, para postanowiła zmanić apartament w centrum Warszawy na luksusową willę z imponującym ogrodem, którą aktualnie remontuje. Teraz gwiazda pochwaliła się efektami przearanżowania przestrzeni i pokazała światu odmienioną sypialnię.

- Uchylam Wam kawałek mojej sypialni - obraz wzbudził Wasze największe zainteresowanie. Na całość musicie jeszcze chwile poczekać - obiecałam pokazać - dotrzymam słowa. Niestety nie jest gotowa... Wszystko robimy własnymi rękami z pomocą rodziny, co zdecydowanie widać po efektach???? Rodzice wkładają w to serce, ale tez trwa to zdecydowanie dłużej! ???? Powoli widać w domu moją estetykę i czuć nas ????
Instagram @klaudiahalejcio

Zobacz także: Wiosenny manicure Klaudii Halejcio to minimalistyczny trend z Instagrama!

Podobnie jak w pozostałych wnętrzach, tu również nie zabrakło wszechobecnych marmurowych posadzek, a także niezwykle stylowych skórzanych mebli. Na jednej ze ścian zawisła również imponująca czarno-biała grafika z elementami złota.

- Obraz piękny ale jeszcze piękniejsza TY???????????? - Kolorystyka ???? ???? - Obraz cudo, ale ta bluzka! - komentują internauci.

Wśród licznych komplementów nie zabrakło też gorzkich słów krytyki. Jeden z internautów pokusił się nawet o kąśliwy komentarz na temat biustu artystki.

Zobacz także
- Cycki sobie zrób, bo decha straszna - napisał jeden fanów.

Tych słów sympatycy aktorki nie pozostawili bez odpowiedzi.

- Szkoda ze mózgu powiększyć sobie nie można - grzmią fani Klaudii Halejcio.

A co wy sądzicie o tak bezczelnych komentarzach na temat aparycji gwiazd?

Zobacz także: Klaudia Halejcio parodiuje Dagmarę Kaźmierską z "Królowych życia". Gwiazda TTV odpowiedziała

Instagram@klaudiahalejcio
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama