klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się?
Instagram@kimkardashian
Newsy

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się? Celebrytka podobno wyprowadziła się z domu

Jeśli wierzyć plotkom zza oceanu, Kim i Kanye nie mieszkają już razem. Celebrytka miała podjąć decyzję o zakończeniu małżeństwa ze znanym raperem przez jego chorobę.
Milena Majak
sierpień 10, 2020

Małżeństwem są od 2014 roku, ale dopiero niedawno na jaw wyszły problemy, z którymi zmagają się Kim i Kanye. Otoczka idealnego małżeństwa runęła, kiedy Kanye zdecydował się kandydować na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wygląda na to, że ich związek wisi na włosku.

TYLKO U NAS - warsztaty makijażowe z GLOV i wizażystą Kim Kardashian! Czym zachwycił nas Mario?

Kim Kardashian i Kanye West nie są już razem?

Na wiecu wyborczym Kanye rozkleił się emocjonalnie i zaczął opowiadać o życiu prywatnym zamiast o programie. Później było jeszcze gorzej... Na Tweeterze zamieścił kilka niepokojących wpisów. Zarzucił Kim i jej matce, że chcą go ubezwłasnowolnić oraz zwymyślał kilka osób z branży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Kim Kardashian potwierdziła, że objawy zaburzeń afektywnych dwubiegunowych (ChAD) nasiliły się u jej męża w ostatnim czasie. Problemem Kanye nie jest jednak choroba sama w sobie, a niechęć do poddania się leczeniu.

Najwidoczniej pomimo wielu rozmów, starań, nie udało się im dojść do kompromisu, bo jak donosi magazyn "Who", celebrytka podobno miała dość i odeszła od miłości swojego życia.

Kim kocha Kanye, ale nie wie co robić i czuje się uwięziona. (...) Myśli o nim jako o miłości swojego życia, ale przebywanie w jego pobliżu nie jest zdrowe dla niej teraz i nie jest zdrowe dla ich dzieci. Mówi, że musiała odejść - czytamy w najnowszym wydaniu "Who".

Kim miała zdecydować, że teraz najważniejsze są dla niej dzieci - North, Chicago, Psalm oraz Saint - które cierpią na tej całej niezdrowej sytuacji.

Kobiety Kardashianów wspierają swoich mężczyzn, ale Kim jest także zaciekłym obrońcą tego, co jest jej drogie: przede wszystkim swoich dzieci. Nadszedł czas, aby wykonać prawdziwą pracę, aby wszyscy byli zdrowi i ruszyli naprzód - mówi informator "Who".

Jak podaje portal mp.pl, "ChAD charakteryzuje się występowaniem epizodów depresji, manii/hipomanii lub epizodów mieszanych. Pomiędzy tymi epizodami zwykle występują okresy remisji, czyli całkowitego braku objawów lub utrzymywania się nielicznych objawów o niewielkim nasileniu".

Jeśli informator "Who" mówi prawdę, prawdopodobnie będzie to drugi, zaraz bo rozstaniu Angeliny Jolie z Bradem Pittem, najgłośniejszy rozwód Hollywood. Myślicie, że to wszystko jest prawdą?

Komentarze
kim kardashian
Fryzury Modne fryzury 2020: Kim Kardashian promuje zwierzęce wzorki
Wzorki na włosach Kim Kardashian wzbudziły ogromne zainteresowanie jej fanów. Cętkowany print wygląda obłędnie i co najważniejsze - nie jest trudny w uzyskaniu.
Milena Majak
maj 14, 2020

Nowa fryzura Kim Kardashian jest dziełem Chrisa Appletone'a , który od lat dba o jej włosy. Stylista współpracuje również z włoską marką Davines, która jest słowem-kluczem w tym temacie. To właśnie dzięki  innowacyjnemu narzędziu marki Davines , czyli szablonowi o nazwie Imprinter, fryzura celebrytki mogła zamienić się raz w cętki, a raz w skórę węża. Co to jest imprinting? Imprinting jest autorską metodą koloryzacji włosów opracowaną przez międzynarodową gwiazdę fryzjerstwa -  Angelo Seminarę . Farbowanie wykonuje się przy użyciu specjalnego narzędzia -  "imprintera" . To matryca, w której został wycięty konkretny wzór. Ograniczeniem jest tutaj tak naprawdę wyobraźnia. Imprinter stwarza nam wiele możliwości - począwszy od cętek,  piór bażanta , skóry węża aż po  piegi na włosach . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Chris Appleton (@chrisappleton1) Maj 7, 2020 o 4:20 PDT Jak wykonuje się imprinting? Nazwa może i brzmi skomplikowanie, ale uzyskanie wzorku wcale nie jest takie trudne. Fryzjer układa włosy na panelu, przykłada matrycę ze wzorem, a później aplikuje farbę. Można również po prostu spryskać wybrane pasmo spray'em o intensywnym kolorze , który pozwoli jeszcze bardziej je wyróżnić. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na tymczasową koloryzację . Jak tłumaczy nam Katarzyna Budzikowska-Kuraś, trener Davines, właścicielka salonu Studio 84 w Jeleniej Górze, koloryzację z wykorzystaniem imprintera można wykonać na dwa sposoby: W miejscach mniej eksponowanych , na włosach "od spodu" - mamy wpływ na to czy pokazujemy namalowany wzór, czy nie. Można go też odsłonić dzięki odpowiedniemu upięciu czy podczas codziennego przeczesywania włosów dłonią. Taka koloryzacja świetnie sprawdzi się u kobiet, które w pracy muszą...

Przeczytaj