klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Dlaczego Ida Nowakowska nie zdradziła imienia synka? Wiemy, kiedy to zrobi!

W odróżnieniu od innych gwiazd show-biznesu Ida Nowakowska nie zdradziła od razu imienia swojego dziecka. Czeka z tym na specjalną okazję. A my wiemy jaką!
Redakcja Wizaz.pl
czerwiec 30, 2021

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" niecałe dwa miesiące temu została mamą. Kolejne tygodnie mijają, młoda mama zdążyła już wrócić do pracy i formy sprzed ciąży - na Instagramie chwali się szpagatem (!) - tymczasem ciągle nie zdradziła jak wraz z mężem postanowili dać na imię maleństwu. Skąd taka tajemnica? Zapytała ją o to dziennikarka Party.pl przy okazji ostatniego wywiadu. Jak się okazuje, Ida i Jack Harnon nadal nie chcą ujawniać publicznie swojego wyboru imienia ponieważ... postanowili poczekać z tym na specjalną okazję! Jaką? Zobaczcie, co powiedziała Ida Nowakowska przed kamerą Party.pl!

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu! Zaskakujące wyznanie młodej mamy:
Instagram @idavictoria

Nowakowska to obecnie jedna z największych gwiazd TVP. Po urodzeniu synka niemal natychmiast wróciła do pracy - prowadzi już "Pytanie na śniadanie", przygotowuje się też do prowadzenia kolejnego programu - "You Can Dance - Nowa generacja". Taneczne show trafi na antenę TVP jesienią. W środę poznaliśmy studio programu. Wśród gospodarzy prozentacji nie mogło zabraknąć Idy. 

Zobacz także: Ida Nowakowska pokazała płaski i umięśniony brzuch zaledwie miesiąc po porodzie! Jak ona to robi? 

Ida Nowakowska poprowadzi
East News