Cezary i Katarzyna Żakowie naprawdę chcą zakończyć swój wieloletni związek? Aktor, który największą popularność zyskał dzięki grze aktorskiej w polskich serialach, m.in. "Miodowe lata" i "Ranczo", postanowił odpowiedzieć wszystkim zainteresowanym, jak tak naprawdę wyglądają jego relacje z żoną. Wszystko przez doniesienia jednego z serwisów internetowych.Zobaczcie także: Daria Zhalina z "Top model" wzięła ślub - modelka wypożyczyła swoją suknię ślubną

Reklama

Czy Katarzyna i Cezary Żakowie planują rozwód?

Małżeństwo już niebawem będzie obchodziło 35. rocznicę ślubu. To jedna z niewielu par w polskim show-biznesie z tak długim stażem. Niedawno na łamach "Vivy!" zdradzili, jaka jest ich recepta na tak długi związek.

Wyszliśmy z bardzo podobnych domów – tradycyjnych i konserwatywnych. Na początku strasznie chcieliśmy się od tego uwolnić, a w dojrzałym wieku widzimy dużo zalet- mówiła Katarzyna Żak.

Jednocześnie Cezary Żak wówczas zdradził, że jest bardzo zazdrosny o żonę. Wręcz "zazdrosny do bólu".
Po tym, jak kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia o rzekomym kryzysie w związku Żaków, wiele osób zastanawiało się, co tak naprawdę się u nich dzieje. Czy może zazdrość wzięła górę?

Nic bardziej mylnego. Cezary Żak, mając dość plotek, postanowił jednoznacznie rozwiać wszelkie wątpliwości. Na swoim Facebooku, aktor wyjaśnił, że w jego małżeństwie jest wszystko w porządku i razem z Katarzyną Żak tworzy szczęśliwy związek.

Zapewniamy Was, że mamy się dobrze i za miesiąc będziemy świętować 35-tą rocznicę ślubu - napisał na Facebooku, dodając romantyczne zdjęcie z żoną.
Reklama

Wszystko więc na to wskazuje, że fani pary mogą spać spokojnie, a niektóre gwiazdy mogą się uczyć od państwa Żaków, jak budować szczęśliwy i trwały związek.Gratulujemy i już dzisiaj składamy najlepsze życzenia z okazji zbliżającej się, tak pięknej rocznicy ślubu:)

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama