Wygląda na to, że czeka nas niezwykle emocjonujący rok w telewizji. Zarówno Polsat, jak i TVN zamykają pewien rozdział swojej historii, żegnając się z największymi gwiazdami. Do niedawna trudno byłoby uwierzyć w to, że "Nasz nowy dom" może istnieć bez Katarzyny Dowbor, a Anna Kalczyńska przestanie witać widzów "Dzień dobry TVN". Rewolucje w obu stacjach to duże zaskoczenie dla fanów, którzy czekają na efekty zmian. Jak dobrze wiemy, telewizja nie lubi próżni. Postanowiliśmy zapytać Katarzynę Dowbor, czy po odejściu z Polsatu ma już nowe projekty. Zobaczymy ją u konkurencji?

Reklama

Katarzyna Dowbor w "Dzień dobry TVN"?

Zaraz po rozpoczęciu lata dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Rozenek-Majdan została zwolniona z "Dzień dobry TVN". Z popularną śniadaniówką pożegnało się wiele uwielbianych przez widzów gwiazd — w tym także Agnieszka Woźniak-Starak. Wcześniej głośnym echem w mediach odbiła się rewolucja w "Nasz nowy dom" Polsatu. Katarzyna Dowbor po dziesięciu latach rozstała się z programem, co bardzo zasmuciło fanów.

W rozmowie z reporterem Party.pl dziennikarka przyznała, że po odejściu z Polsatu na horyzoncie pojawiło się kilka interesujących ofert. Katarzyna Dowbor zaznaczyła, że nie zamierza spieszyć się z podjęciem decyzji. Skoro po raz pierwszy od dekady może pozwolić sobie na urlop, chce to wykorzystać.

Tak, otworzyły się. Nawet kilka par. Ale — jak powiedziałam — czas jest bardzo złym doradcą. Teraz troszkę odpoczywam, dlatego że pierwszy raz od dziesięciu lat nie jestem w hotelu, nie muszę wyjeżdżać... - powiedziała.

W dalszej części wywiadu dodała, że to właśnie latem zadecyduje o swojej przyszłości i złoży ostateczne deklaracje.

Po pierwsze muszę te drzwi pootwierać do końca i zadeklarować się — wyjaśniła.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek przerwała milczenie w sprawie zwolnienia z "Dzień Dobry TVN". Wymowny komentarz

Zobacz także
Reklama

Czy Katarzyna Dowbor skorzysta na wielkich zmianach, jakie zaszły w "Dzień dobry TVN"? Jakie są szanse, że zobaczymy ją u konkurencji, zastępującą Małgorzatę Roznek-Majdan? Obejrzyjcie nasz materiał wideo.

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Reklama
Reklama
Reklama