Katarzyna Cichopek w ostatnich tygodniach nie wypowiadała się na temat swojego rozstania z Marcinem Hakielem. Aktorka skupiła się na pracy oraz dzieciach, teraz jednak zdecydowała się przerwać milczenie, a w jej mediach społecznościowych pojawił się wymowny wpis. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" wprost przyznała, że ostatni czas dał jej się mocno we znaki.

Reklama
Ostatnio jest mi ciężko - napisała.

Przy okazji wbiła szpilę byłemu partnerowi? Sprawdźcie, co napisała Katarzyna Cichopek!

Katarzyna Cichopek w wymownym wpisie mówi o "prawie do szczęścia"

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela po 17-stu wspólnie spędzonych latach wywołało spore zdziwienie u fanów oraz mediów. Małżonkowie w swoich mediach społecznościowych opublikowali identycznie brzmiące oświadczenia, w których wyznali, że ich małżeństwo dobiegło końca. Zdezorientowani obserwatorzy próbowali dowiedzieć się, co spowodowało nagłą decyzję małżonków, którzy zaledwie kilka tygodni wcześniej snuli wspólne plany na przyszłość. Katarzyna Cichopek zdecydowała się na chwilę odpoczynku, tym samym zniknęła z mediów i nie odpowiadała na pytania. Marcin Hakiel zastosował odwrotną taktykę i zrobił się dużo aktywniejszy w sieci, często również odpowiadał na osobiste pytania.

Jakiś czas temu tancerz pojawił się w "Mieście Kobiet" i w czasie rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską przyznał, że żona od jakiegoś czasu prosiła go o wolność, jednak później okazało się, że ta "wolność ma imię". Katarzyna Cichopek miała żal do Marcina Hakiela. Katarzyna Cichopek po wywiadzie Marcina Hakiela mierzyła się z hejtem. Tym razem zdecydowała się zabrać głos i w wymownym wpisie wbiła byłemu partnerowi szpilę!

- Wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii i dziękuję za tę, którą od Was dostaję. Choć ostatnio jest mi ciężko, to nie przestanę się uśmiechać do Was i do życia. Robię swoje, dla Dzieci, siebie i dla Was ???? #prawodoszczęścia - napisała Katarzyna Cichopek.

Zobacz także: Marcin Hakiel zabrał dzieci w góry, a fani wspominają Katarzynę Cichopek: "Zawsze jeździliście tam razem"

Zobacz także
Reklama

Katarzyna Cichopek w swoich mediach społecznościowych często się uśmiecha, a jej relacje pełne są optymizmu. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" po raz pierwszy zdecydowała się wyznać, że ostatni czas nie był dla niej łatwy, jednak ma dla kogo walczyć. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo wsparcia od fanów:

- Kasiu inspirujesz ❤️❤️❤️ swoją siłą ????- Kasiu wspieram Cię w 100%????- Trzymam kciuki ???? Powodzenia????????- Kasiu posyłam uściski ???? Pozdrawiam całym sercem❤️- Jasne ze każdy ma prawo do szczęścia i własnej drogi. Niewolnictwa z tego co wiem u nas nie ma ❤️ Życzę powodzenia i zazdroszczę odwagi do zmian ????
Instagram@katarzynacichopek
Reklama
Reklama
Reklama