Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
BeBio samoopalacze
Chcę testować
Faceboom skin dopamine
Chcę testować
Garnier Vitamin C
Wyniki testu
AA Yoummy Skin Peach Flawless
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
tresemme 1 minute
Wyniki testu
Miya Cosmetics - myCLEANhero, mySOFTemulsion
Chcę testować
L`Biotica Biovax Ultra Green For Brunette
Laureaci
Phyto Paris
Laureaci
dermedic Hydrain3 Hyaluro
Laureaci
Kasper - Hotel Paradise
Instagram@kasper_hotelparadise5_official
Newsy

Kasper z Hotelu Paradise związał się z jedną z uczestniczek? Fani mają swoją teorię

Kasper z Hotelu Paradise jest w związku? Fani show TVN mają swoje podejrzenia i nie umknęło ich uwadze, że z jedną z uczestniczek połączyła go chemia. Szybko złapał z nią dobry kontakt.

Kasper z Hotelu Paradise może liczyć na ogromne powodzenie u uczestniczek show. Od początku uznawany jest za najprzystojniejszego mężczyznę w programie. Od początku trwania show TVN stworzył parę z Karoliną, ale też Wiktorią, a wśród jego partnerek znalazły się też Laura, czy Dominika. Zainteresowania Kasprem nie kryła też Klaudia. Według obserwatorów z jedną z nich uczestnik Hotelu Paradise stworzył parę po programie.

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Kasper z Hotelu Paradise jest w związku z Laurą?

Po powrocie do programu Hotel Paradise, Kasper stworzył na chwilę parę z Laurą. Będąc w jednym pokoju z partnerką Grzegorza czuł się jednak bardzo swobodnie i kilka razy podkreślił, że bardzo pasuje mu jej charakter. W kilka dni stworzył z nią więź, której rozwój przerwało rajskie rozdanie i powrót do programu jego dwóch byłych partnerek. Fanom wydaje się jednak, że po zakończeniu show stworzyli związek. Oboje nie przyznają czy są w jakiejś relacji. Z pewnością Kasper stworzył natomiast przyjacielską więź z Klaudią.

Zobacz także: Wiktoria z Hotelu Paradise stosuje hit za 7 zł na gładką i zdrową cerę. Polecają go dermatolodzy

Co sprawia, że fani programu Hotel Paradise podejrzewają Kaspra i Laurę o stworzenie relacji? Po pierwsze przez chemię, jaką widzieli na ekranach telewizorów. Inną wskazówką są jednak komentarze pod zdjęciami, jakimi obdarowują się sami zainteresowani.

Wiedziałam, że z nią będziesz, musisz się lepiej kryć z komentowaniem jej zdjęć, bo widać, że coś jest na rzeczy - czytamy na profilu na Instagramie wpis jednego z obserwatorów.

Grzegorza nie widać, też myślę, że są razem po programie - dodała inna.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

"Hotel Paradise 5": Kasper na temat Karoliny!
@kasper_hotel_paradise/Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl
Newsy
"Hotel Paradise 5": Kasper raz na zawsze ucina wątek Karoliny w mocnym wpisie! 
Nie da się ukryć, że w 5. edycji programu "Hotel Paradise" duże emocje wzbudzała relacja Kaspra i Karoliny. Tymczasem sam zainteresowany ma dosyć tego tematu - padły stanowcze słowa! Czy mają kontakt?

Kiedy emocje po 5. edycji randkowego show "Hotel Paradise" już opadły, uczestnicy z chęcią wypowiadają się na temat hotelowych relacji. Tym razem głos zabrał Kasper - w mocnych słowach wypowiedział się na temat Karoliny. Wszystko wskazuje na to, że uczestnik raz na zawsze chce zakończyć temat programowego zauroczenia.  "Hotel Paradise 5": Kasper o Karolinie Finałowy odcinek 5. edycji programu "Hotel Paradise" już za nami, to jednak nie oznacza, że ciekawość telewidzów jest mniejsza - jest wręcz przeciwnie! Fani nieustannie śledzą losy swoich ulubieńców z telewizji, a także dopytują o ich obecne życie oraz relacje. Tym razem Kasper pokusił się na swoim instagramowym profilu o popularną pośród celebrytów sesję pytań i odpowiedzi. Jak zawsze, nie zabrakło pytania na temat Karoliny: - Wyjaśniliście sobie wszystko z Karoliną?  Kasper udzielił stanowczej i wyczerpującej odpowiedzi, z której wynika, że już więcej nie podejmie tematu Karoliny: - Tak, wszystko już wyjaśnione w Panamie. Dostaje cały czas mnóstwo pytań o Karolinę i nasze relacje, ona pewnie też dostaje o mnie, więc czas najwyższy już zakończyć temat: Nie mamy żadnej kosy, nie mamy kontaktu, nie mieliśmy żadnej relacji po programie i nie rozmawiałem z nią o tym, że jestem z Laurą, bo jej to raczej nie obchodzi. W programie było zauroczenie i minęło, życzę jej wszystkiego dobrego i tyle Zobacz także:  "Hotel Paradise 5": Eliza i Jay pokazali symbole swojego związku. Ich wybór jest nieprzypadkowy! "Hotel Paradise 5": Kasper i jego hotelowe relacje Czy fani uszanują prośbę Kaspra, a może nadal będą wałkować temat Karoliny? W końcu to właśnie relacja tej dwójki wzbudziła największe zainteresowanie hotelowych fanów. Bez wątpienia Kasper dawał duże nadzieje Karolinie, a ich relacja...

Hotel Paradise Laura i Kasper
Instagram @hotelparadise.tvn7
Newsy
"Hotel Paradise 5": Kasper i Laura odsłonili kulisy swojego związku! "W hotelu byliśmy razem zaledwie dwa dni"
Kiedy zaiskrzyło między Kasprem i Laurą w "Hotelu Paradise"? Uczestnicy show zdradzili, jak zaczęła się ich miłość.

Kasper i Laura odnaleźli miłość dzięki udziałowi w programie "Hotel Paradise". Do show nie zgłosili się jednak w jej poszukiwaniu - dziś sami piszą, że był to trochę przypadek! W Hotelu byliśmy razem zaledwie dwa dni, i tyle nas widzieliście - napisali na Insatgramie. Jak to się stało, że dziś są nadal razem?  "Hotel Paradise 5": Kasper i Laura na temat swojej miłości Laura znalazła się w wielkim finale 5. edycji programu "Hotel Paradise" . Jej partnerem wówczas był Grzegorz. Jak się jednak okazuje, na finałowej imprezie poza kamerami Laura bawiła się głównie w towarzystwie Kaspra - to właśnie wtedy zaiskrzyło! Od tamtej pory para jest nierozłączna, a tuż po emisji programu Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" ogłosili, że są parą . To niewątpliwie było największym zaskoczeniem tej edycji. Kiedy zakochani wreszcie nie muszą się ukrywać ze swoimi uczuciami, opublikowali na swoich mediach społecznościowych wzruszający wpis na temat relacji, jaka ich łączy: - Jak wiecie, żadne z naszej dwójki nie pojechało do Panamy z nadzieją na związek czy szukanie czegoś więcej. W Hotelu byliśmy razem zaledwie dwa dni, i tyle nas widzieliście. Wystarczył jeden wieczór bez kamer, żeby stwierdzić, że to jest właśnie to (to, czego nie szukaliśmy 🤣❤️) Musieliśmy przelecieć 10 tysięcy kilometrów i znaleźć się na końcu świata, żeby spotkać swoją bratnią duszę i dalej nie dowierzamy, że mamy teraz siebie. Nie wiedzieliśmy, że takie historie się zdarzają. Jest fajnie!         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Kasper...

Hotel Paradise - Karolina o Kasprze
Instagram @hotelparadise.tvn7/
Newsy
"Hotel Paradise 5": Karolina komentuje związek Laury i Kaspra! "Ani razu nie pomyślałam..."
Kasper z "Hotelu Paradise 5" zdradził, że nie ma kontaktu z Karoliną. Teraz głos zabrała uczestniczka show, która zdradziła również, co myśli o jego związku z Laurą.

Bez wątpienia w ostatniej, 5. edycji show "Hotel Paradise" relacja Kaspra i Karoliny była tą najbardziej komentowaną - wszystko za sprawą spektakularnych zwrotów akcji i rozpaczy uczestniczki. Jak po upływie czasu wyglądają jej stosunki z Kasprem? Karolina opowiedziała o tej relacji, urywając wątek Kaspra.  "Hotel Paradise 5": Karolina na temat aktualnej relacji z Kasprem Minioną, 5. edycje programu "Hotel Paradise" możemy uznać za zakończoną. Jedyne co zostało po show to niektóre relacje, które trwają do dzisiaj. Inne natomiast zakończyły się natomiast wraz z ostatnim odcinkiem show. A jak wygląda sprawa w przypadku jednej z najbardziej kontrowersyjnych par w rajskim hotelu - Kaspra i Karoliny? W ostatnim czasie uczestnik przyznał, że nieustanie jest pytany o byłą, programową partnerkę, wówczas Kasper z "Hotelu Paradise" urwał wątek Karoliny mocnymi słowami . A co na ten temat ma do powiedzenia sama zainteresowana? Ona również nadal dostaje od fanów mnóstwo pytań, dotyczących jej programowej miłości. Jeden z obserwujących zapytał: - Jaką masz relację z Kasprem? Karolina szczerze odpowiedziała: - Moja relacja z Kasprem już w Panamie się zakończyła. Mamy wszystko wyjaśnione. Aktualnie nie mamy ze sobą kontaktu. Nie mam do niego żalu. Uwierzcie mi, ale cieszę się, że to wszystko tak się potoczyło. Powiedziała również, co myśli o związku Kaspra z Laurą: Związek Laury i Kaspra był dla mnie dużym zaskoczeniem. W programie ani razu nie pomyślałam, że mogliby się do siebie zbliżyć. Jednak po finale było już widać, że coś ich ciągnie do siebie. Życzę szczęścia i dużo miłości.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 5": Eliza i Jay pokazali symbole swojego związku. Ich wybór jest nieprzypadkowy! "Hotel Paradise 5": Karolina...

"Hotel Paradise 5": Kasper komentuje odpadnięcie Oli i Kamila
Instagram @kasper_hotelparadise5_official
Newsy
"Hotel Paradise 5": Kasper żegna Olę po tym, jak odpadła z programu! Wróci do show?
Podczas ostatniego rajskiego rozdania z "Hotelu Paradise" musiały odejść aż dwie osoby. Kasper pożegnał Olę i Kamila w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradził za dużo?

Piąta edycja "Hotelu Paradise" wywołuje coraz większe emocje. Według niektórych widzów w ostatnim odcinku działo się nawet za dużo! Trudno się jednak im dziwić, skoro po rajskim rozdaniu randkowego show prowadzone przez Klaudię El Dursi musiały opuścić aż dwie osoby. Z programu TVN7 odeszła Ola, która - zgodnie z nowymi zasadami - pociągnęła za sobą Kamila. Uczestniczka przyznała, że zawiodła się na swoim koledze z Panamy i dlatego postanowiła, że on także odpadnie z produkcji. Kasper, który zżył się z tą dwójką, opublikował na swoim Instagramie pożegnalny wpis. Jednak jego komentarz może dać widzom do myślenia... "Hotel Paradise 5": Kasper zasugerował, że Ola i Kamil jeszcze wrócą do show?! Obojętny na to, co stało się w rajskim rozdaniu "Hotelu Paradise", nie był Kasper. Uczestnik przyznał, że odpadnięcie Oli i Kamila to dla niego niemały cios. Dodał, że będzie tęsknił za rozmowami i zabawami w basenie z tą parą. Przy okazji nie zapomniał złożyć życzeń z okazji Dnia Kobiet. Do wpisu, który pojawił się na jego Instagramie, załączył zbiór wspólnych zdjęć z Panamy. Zobacz także:   "Hotel Pradise 4" Launo zrobiła sobie botoks. Pokazała efekty PRZED i PO. Ale metamorfoza! Po pierwsze i przede wszystkim, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet drogie Panie! Po drugie, niestety, ale dzisiaj z "Hotelu Paradise"  odpadają 2 bliskie mi osoby. To był wspaniały wspólny czas w programie spędzony na godzinnych rozmowach, żartach i zabawach w basenie - napisał Kasper. Na koniec zostawił widzów "Hotelu Paradise" z małym niedopowiedzeniem. Kasper w tajemniczy sposób napisał o kontynuacji przygody z show, sugerując, że Ola i Kamil być może jeszcze wrócą do randkowego programu TVN7....

Nasze akcje
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
skincycling
Pielęgnacja
Co o metodzie #skincycling sądzą eksperci?
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa
Test transparentnego żelu modelującego brwi More4Care
Pielęgnacja
Przetestowałam transparentny żel modelujący brwi od More4Care i uzyskałam efekt jak po laminacji
Współpraca reklamowa
wit. c 15% meseboost
Pielęgnacja
Krem i serum do twarzy Vit. C 15% od mesoBOOST® przetestowane przez Top Recenzentki
Współpraca reklamowa