Karolina Szostak to jedna najpopularniejszych dziennikarek sportowych. Fani chętnie śledzą jej losy również za pośrednictwem Instagrama i to właśnie w tym miejscu ostatnio gwiazda pochwaliła się fotką prosto z wakacji. Prezenterka pokazała się fanom bez grama makijażu i zachwyciła ich swoim naturalnym lookiem.

Reklama

Karolina Szostak bez grama makijażu pochwaliła się zdjęciem z wakacji

Lato w pełni, a co za tym idzie, wiele gwiazd aktualnie przebywa na rajskich urlopach. Ostatnio podziwialiśmy, jak polscy piłkarze wypoczywają po Euro 2024, a teraz to piękna dziennikarka sportowa, Karolina Szostak postanowiła pochwalić się swoim wypoczynkiem. Prezenterka wybrała się na Sardynię i właśnie uraczyła swoich fanów na Instagramie swoją nową fotką. Tym razem w pełni naturalnej wersji, bez grama makijażu.

Fani Karoliny Szostak, których gwiazda zgromadziła na swoim Instagramie ponad 167 tysięcy, od razu pospieszyli z komplementami.

Karolina jesteś piękna
Przepiękne zdjecie
Piękny kolor ust
- komplementują zachwyceni fani

Karolina Szostak regularnie odzywa się do swoich fanów właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda najchętniej pokazuje kulisy swojej pracy, a także dzieli się pięknymi selfie. A Wy, śledzicie losy Karoliny Szostak?

Reklama

Zobacz także: Karolina Szostak zachwyciła na ramówce Polsatu. Ta torebka wygląda jak milion dolarów

Zobacz także
Karolina Szostak pokazała się bez makijażu
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama