Karolina Gilon niegdyś nie miał szczęścia w miłości, jednak od pewnego czasu spotyka się z byłym uczestnikiem "Love Island"- Mateuszem Świerczyńskim. Para doskonale się ze sobą dogaduje i ochoczo spędzają razem czas. Teraz mężczyzna pokazał kilka kadrów z Open'era, na którym bawił się wraz ze swoją miłością. Czyż nie są uroczy?

Reklama

Karolina Gilon nie ukrywa swojego szczęścia

Od kiedy Karolina Gilon ogłosiła, że spotyka się z jednym z uczestników "Love Island" fani śledzą niemalże każdy ich ruch. Prowadząca "Love Island" ochoczo dzieli się kadrami z życia codziennego z Mateuszem i wstawia do sieci ich wspólne zdjęcia. Tym razem to Mateusz pokazał nowe kadry z ukochaną. Zakochani byli na popularnym "Openerze" i jak widać po fotografiach- bawili się doskonale!

Fani nie szczędzili miłych słów pod najnowszymi zdjęciami Karoliny i Mateusza:

Najpiękniejsi
Pięknie Was widzieć!
Świetnie wyglądacie

Co ciekawe, niedawno w wywiadzie dla Party.pl Karolina Gilon wyznała, że jej relacja z Mateuszem jest tą wymarzoną. Śmiała się nawet, że "ślub już za tydzień"!

Kochana ślub za tydzień! Nie, na razie cieszymy się sobą, naszą relacją, która tak fajnie w odpowiednim tempie dojrzewa. Jesteśmy super kumplami, przyjaciółmi, kochankami, jest nam bardzo dobrze ze sobą. Nie mamy na razie powodów żeby myśleć o takich wielkich rzeczach typu ślub
Karolina Gilon zaskoczyła wyznaniem nt. ślubu z Mateuszem
Instagram @karolinagilonofficial

Wygląda na to, że w życiu Karoliny Gilon nastał naprawdę cudowny czas. Mimo że na jesieni zabraknie nowej edycji "Love Island" to w kuluarach mówi się, że to doskonały czas na to, aby Karolina Gilon wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami"! Jeśli tak się stanie, to jesteśmy pewni, że Mateusz z dumą będzie podziwiał swoją ukochaną na widowni tanecznego formatu.

Zobacz także

Jesteście ciekawi, kogo zobaczmy w nadchodzącej edycji show?

Reklama

Zobacz także: Karolina Gilon w opinającej ciało sukience cut-out na baby shower Marceliny Zawadzkiej. To trend na lato dla odważnych

Eks partnera Karoliny Gilon komentuje ich związek
Instagram @karolinagilon_official
Reklama
Reklama
Reklama