Julia Wieniawa po słonecznych wakacjach postanowiła pożegnać się z blond włosami i przesuszonymi końcówkami. Gwiazda postawiła na najmodniejszy odcień brązu na wiosnę, czyli ciepłe tony, które idealnie podkreślają jej urodę i dodają włosom świeżości. A my przypominamy, że taki odcień idealnie sprawdzi się zarówno u posiadaczek jaśniejszej, jak i ciemniejszej karnacji. Świetnie współgra z brązowymi tęczówkami i pięknie kontrastuje z zielonymi oraz niebieskimi oczami.

Reklama

Julia Wieniawa w modnym brązie na wiosnę 2022

Długie i brązowe włosy są już znakiem rozpoznawczym Julii Wieniawy i trzeba przyznać, że aktorka dobrze wie, jak korzystać z obecnych trendów, nawet przy ciemniejszych włosach. Lubi eksperymentować z rozjaśnianiem i refleksami, więc odcienie blondu nie są jej obce. Jednak po słonecznych wakacjach postanowiła wrócić do niemal naturalnego koloru, czyli ciepłego brązu z delikatnymi refleksami.

Metamorfoza zdecydowanie przypadła do gustu obserwatorom gwiazdy, bo w komentarzach posypały się niemal same komplementy:

Zdecydowanie zmiana na plus Julcia, zmiana totalnie na plus. Pięknie ci jest w ciemnych włosach, to jest totalnie twój kolor Zdecydowanie zmiana na plus. Brąz rządzi! - komentowali
Reklama

Ciepły brąz oczywiście najbardziej będzie pasował osobom o ciepłym typie urody, takim jak wiosna lub jesień. Bązowe włosy z refleksami, które sprawią dodatkowo, że włosy nabiorą objętości. Ciemniejsze odcienie bez rozjaśnień nie sprawdzą się również na cienkich i rzadkich włosach, właśnie ze względy na to, że optycznie będzie się wydawało, że jest ich jeszcze mniej.

Reklama
Reklama
Reklama