Modne buty z CCC od Jenny Fairy, które noszą gwiazdy, kupimy teraz taniej aż o 20 proc. Sklep przecenił botki na obcasie z 129,99 zł na 103,99 zł. Żeby dostać je w obniżonej cenie, trzeba wpisać odpowiedni kod. Co więcej, teraz buty dostarczone zostaną nam do domu za darmo. To świetna okazja, zwłaszcza, że model jest ponadczasowy, pasuje niemal do wszystkiego i stawiają na niego gwiazdy.

Reklama

Botki z CCC od Jenny Fairy

Modne buty, które wybrała dla siebie Julia Wieniawa kupimy obecnie w sklepie internetowym CCC w obniżonej cenie. Model należy do edycji limitowanej. Wykonany jest z ekologicznej skóry i wzbogacony o efektowną, złoconą klamrę na wysokości kostki. Botki na obcasie 6,5 cm są wygodne, dobrze wyprofilowane i mają zaokrąglony nosek. Obecnie kupimy je w rozmiarach od 37 do 40.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w butach „racicach”! Cena zwala z nóg

mat. prasowe

Julia Wieniawa w modnych butach z CCC

Julia Wieniawa często łączy ubrania i buty od projektantów z tańszymi produktami z sieciówek. Choć zwykle stawia na buty, których cena przekracza przeciętny budżet, to teraz wybrała właśnie model od Jenny Fairy. Julia Wieniawa włożyła do botków spódnicę midi w zwierzęcy print i jasny sweterek z golfem i rozszerzanymi rękawami. Do kompletu dobrała torebkę tej samej marki. W obiektywie Wujaszka Liestyle wyglądała w komplecie obłędnie.

Nie tylko Julia Wieniawa zdecydowała się na modne buty na obcasie. Na swój profil na Instagramie zdjęcie w botkach z klamrą wrzuciła też Jessica Mercedes. Influencerka połączyła je z modnymi w tym sezonie kolarkami w hitowym kolorze na 2021 rok i jasnym sweterkiem. Tym samym udowodniła, ze botki na obcasie mogą być zestawione z typowo casualowym lookiem.

Zobacz także

W którym wydaniu wolicie modne buty z CCC?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama