Babcia Roma jest jedną z ważniejszych osób w życiu Julii von Stein, dlatego trudno się dziwić, że tak przeżywała dzień jej ślubu. Na ekranie mogliśmy zobaczyć, jak 27-latka dokłada wszelkich starań w organizację ceremonii oraz przyjęcia. Jak się okazało, przygotowała również specjalną przemowę, którą wygłosiła przed parą młodą. Takich słów jednak nie przewidział chyba nikt.

Reklama

Julia von Stein zaczęła przeklinać podczas przemowy na weselu babci

Obecnie jedną z barwniejszych postaci stacji TTV niewątpliwie jest Julia von Stein oraz jej najbliżsi. 27-latka zdobyła popularność najpierw za sprawą "Królowych życia", a następnie "Diabelnie boskich", gdzie pokazuje swoje szalone życie. Widzom przypadły do gustu jej perypetie i chętnie przyglądają się również poważnemu ojcu, energicznej mamie czy pełnej ciepła babci. To właśnie ona w ostatnich dniach jest gwiazdą numer 1!

Kilka dni temu w Tarnowie odbyło się huczne wydarzenie, a dokładniej ślub babci Romy! Całe przedsięwzięcie nie mogło oczywiście przejść bez echa, tym bardziej że jej wnuczka zadbała o każdy szczegół. Już sama Julia von Stein zszokowała wszystkich, pojawiając się na weselu w czarnej sukni i welonie w tym samym kolorze. Była to jej już druga kreacja tego dnia, a chwilę później wskoczyła w kolejną.

Julia von Stein na weselu babci
Julia von Stein na weselu babci Instagram@julia_von_stein

W imponującej, balowej sukni pomaszerowała na sam środek sali, by... wygłosić przemowę. Jej fragmentem i to dość niefortunnym, pochwaliła się nawet na Instagramie! Na filmiku słychać, jak Julia opowiada o tym, jak ważna jest dla niej babcia Roma. W pewnym momencie jednak ogarnęło ją oburzenie, a z jej ust... padły wulgaryzmy!

Z babcią czasem się kłócimy... Nie no kur*a nie ma sensu! No niech babcia mnie słucha kur*wa! A nie, najpierw poprawmy włosy, spokojnie... ja mam czas
- grzmiała wzburzona.

Choć przemowa okazała się, lekko mówiąc, nietypowa, ostatecznie wszystkich rozbawiła.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Laluna zaskoczyła nowym zdjęciem. Fani: "Trudno Cię poznać. Przecież to nie Ty"

Julia von Stein wygłosiła przemowę na weselu babci
Julia von Stein wygłosiła przemowę na weselu babci Instagram@julia_von_stein
Ślub babci Julii von Stein
Ślub babci Julii von Stein Instagram@_babcia_roma_
Reklama
Reklama
Reklama