Julia Kostera i Kacper Błoński postanowili się rozstać. „Nie sądziłam, że kiedyś taka informacja się pojawi, ale nasz związek dobiegł końca” wspomniała Julia. Para postanowiła poinformować fanów o zakończeniu ponad dwuletniego związku poprzez Instagrama, gdzie zawsze pokazywali sporą część swojej relacji. Wiele znanych Influencerów zabrało głos i nie kryło zdziwienia.

Reklama

Kacper Błoński i Julia Kostera rozstali się

Kacper i Julia już od wielu lat działają w internecie jako Inluencerzy. Na ich social mediach, a w szczególności na Instagramie nie brakowało wspólnych zdjęć, relacji bądź uroków życia codziennego. Ich znajomość rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy obydwoje dołączyli do projektu „Team X”, który miał być świetną medialną inwestycją. Po czasie jednak członkowie ówczesnego teamu, czyli Marcin Dubiel, Lexy Chaplin, Stuu, Julia Kostera oraz Kacper Błoński przestali tworzyć zgraną paczkę. Zarówno widzowie jak i oni sami zauważyli, że coś jest nie tak i postanowili zakończyć wspólną współpracę. Mimo trwających w Teamie X konfliktów Julia i Kacper zbliżyli się do siebie. Widowie stale obserwowali tę dwójkę i pragnęli odpowiedzi na pytania związane z ich relacją. Już kilka miesięcy później na ich profilach okazało się oświadczenie, potwierdzające związek Julki i Kacpra. Niestety ta bajka dobiegła końca i jedna z najbardziej lubianych par w internecie poinformowała dziś o zerwaniu.

Kacper Błoński na Instagramie zamieścił post, w którym podzielił się swoimi myślami. Sam wspomniał, że nie wie, jak do końca pisze się takie posty, dlatego nie jest to dla niego łatwe. Niestety w ich związku pojawiało się wiele sporów i upadków, które do czasu udawało im się ratować. Zauważyli jednak, że zamiast cieszyć się sobą i wspólną relacją wprowadzają do niej masę negatywnych emocji. Obydwoje podeszli do tematu bardzo dojrzale i odpowiedzialnie. Mimo iż zerwania nie należą do najprzyjemniejszych rozmów, to Kacper podkreślił, że zdecydowali się rozstać bez żadnych kłótni i spalonych mostów. Młodzi Influencerzy, życzą sobie jak najlepiej i trzymają za siebie kciuki. Poprosili fanów również o uszanowanie ich decyzji i niesnucie niepotrzebnych teorii i plotek. Wiele znanych Inluencerów nie kryło zdziwienia tą informacją i życzyło tej dwójce powodzenia w dalszych etapach życia.

Nie żałuję ani jednego dnia z całej naszej relacji, która budowaliśmy z Julką przez ponad dwa lata. Nauczyliśmy się od siebie rzeczy, które zostaną z nami na całe życie oraz przeżyliśmy mnóstwo wspólnych przygód.- wspomniał

Julia Kostera skomentowała rozstanie na Instagramie

Julia wybrała nieco inną formę przekazu i zamiast osobnego postu na Instagramie wybrała relację na Instastory. Wpis zaczęła od tego, że nie sądziła, że kiedyś, będzie musiała podzielić się taką informacją. Julka skupiła się na tym, że zarówno ona jak i Kacper znajdują się teraz w trudnej dla nich sytuacji i proszą o prywatność i nietworzenie niepotrzebnych teorii. Powodem ich rozstania było zwyczajne niedogadywanie się i kłótnie. Jak wspomnieliśmy wcześniej, obydwoje próbowali uratować tę relację, ale niestety bez skutecznie. Julia podziękowała zarówno Kacprowi jak i wszystkim, którzy wspierali ich podczas związku. Bardzo ciekawym aspektem jest to, że była para postanowiła nie usuwać wspólnych zdjęć na ich profilach, ponieważ nie chcą wymazywać z głowy wspólnych wspomnieć i udawać, że ich relacja nigdy nie istniała.

Instagram@juliakostera

Trzymamy kciuki za tę dwójkę i życzymy im jak najszybszego powrotu do normalności.

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama