Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że jej uroda to efekt odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych i makijażu. Właścicielka marki La Mania nie wstydzi się pokazać bez makijażu i doczepianych rzęs czy z żółtą twarzą podczas zabiegu yellow peel. Taka szczerość wymaga w dzisiejszych czasach prawdziwej odwagi. I Przetakiewicz po raz kolejny pokazała, że tej jej nie brakuje! Celebrytka pokazała się w trakcie wykonywania makijażu, który miał między innymi optycznie zmniejszyć jej czoło i powiększyć usta.

Reklama
Instagram/joannaprzetakiewicz

Makijaż Joanny Przetakiewicz w wykonaniu Magdaleny Pieczonki

Do wieczornej oficjalnej imprezy Joanna Przetakiewicz przygotowywała się u Magdaleny Pieczonki. Właśnie podczas tych przygotowań nagrała filmik opublikowany później na Stories. Widać na nim Przetakiewicz w trakcie konturowania twarzy na mokro.

Właścicielka marki La Mania pokazała jeszcze nieroztarty kosmetyk do konturowania, nałożony na linii żuchwy, na nosie, policzkach, czole i wokół ust. I jak sama powiedziała, w tym ostatnim miejscu pojawił się, żeby zapewnić jej "usta Kim Kardashian".

Przyznanie, że korzysta się z takich kosmetycznych trików, żeby optycznie zmniejszyć sobie czoło, zwęzić nos czy powiększyć usta, wymaga odwagi i dużego dystansu do samej siebie. I za to Joannie Przetakiewicz należą się oklaski! Za to jej piękny, bardzo naturalnie wyglądający makijaż to kolejny popis umiejętności Magdy Pieczonki.

Zobacz także: Jaki makijaż będzie modny w 2020 roku? Makijażysta Daniel Sobieśniewski zdradził nam swoje trzy ulubione trendy na najbliższy rok.

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama