Pomimo iż Karolina Pisarek na początku była ulubienicą Joanny Krupy, od jakiegoś czasu ich stosunki uległy poważnemu pogorszeniu. Wszystko zaczęło się od konfliktu Krupy z byłą menadżerką, Małgorzatą Leitner, z którą światowej sławy modelka rozstała się w atmosferze skandalu prawie trzy lata temu. Sytuacji nie pomaga fakt, że Leitner jest teraz agentką Karoliny Pisarek i to m.in. dzięki niej zjawiskowa blond piękność dostała posadę jako współprowadząca 9. edycję „Top Model” w roli gospodyni zza kulis.

Reklama

Niestety, pewność siebie, charyzma i otwartość Pisarek podczas współtworzenia najnowszej edycji hitu TVN wyjątkowo przeszkadzały największej gwieździe show, Joannie Krupie. Oliwy do ognia dolał również fakt, że w kuluarach spekulowano iż Pisarek chce wygryźć Krupę z posady w „Top Model” i stać się główną prowadzącą. Od tamtej pory obie panie niezbyt miło wypowiadają się na swój temat w mediach. Tak też było podczas jednego z najnowszych wywiadów Joanny, który udzieliła tuż po owianym skandalem wielkim finale 9. sezonu „Top Model”.

Joanna Krupa ostro krytykuje zachowanie Karoliny Pisarek w nowej edycji „Top Model”

Tuż po kontrowersyjnym finale najnowszej edycji „Top Model” Joanna Krupa udzieliła kilku wywiadów. Prowadząca show zapytana przez reportera serwisu „Pudelek” o konflikt z Karoliną Pisarek, nie szczędziła mocnych słów pod adresem swojej byłej podopiecznej. Krupa stwierdziła, że zachowanie Pisarek na planie „Top Model” momentami było bardzo aroganckie.

– dodaje." /]

Prowadząca „Top Model” podkreśla, że ma żal do Pisarek o to, że dała się wplątać w medialną potyczkę z jej udziałem.

Zobacz także
Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne „ping pong”. To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek... - mówiła zdenerwowana Joanna.
ONS.pl

Zobacz także: Amerykanizmy Joanny Krupy w „Top Model” są reżyserowane? Fani sądzą, że zdradził ją jeden szczegół

Na odpowiedź z drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Menadżerka Karoliny Pisarek, Małgorzata Leitner, w rozmowie z „Plotkiem” odniosła się do słów Joanny Krupy. Co więcej zarzuciła jej brak profesjonalizmu oraz nieuzasadnioną zazdrość o młodszą koleżankę po fachu.

Co o promowaniu i pracy za kulisami może wiedzieć kobieta, która nawet SAMA siebie nie wypromowała (!), a która do dzisiaj odcina kupony od mojej 8-letniej pracy i poświęcenia? Hejtowanie młodszej konkurencji czy dukanie z promptera nie wystarczy, żeby wrócić na szczyt. Przymykałam oko na tę ignorancję, gdy była urocza-jakieś 8 lat temu. Dziś zdecydowanie komentuję standup comedy season 9 w wykonaniu 40-latki - mówiła w rozmowie z Plotkiem Małgorzata Leitner.
Reklama

Myślicie, że Joanna odniesie się do ostrych słów swojej byłej agentki?

Reklama
Reklama
Reklama