klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
jakub rzeźniczak.
Instagram@jakubrzezniczak25
Newsy

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień zostaną rodzicami! Czy znają już płeć dziecka?

Chociaż od rozwodu Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając nie minęło dużo czasu, piłkarz postanowił po raz kolejny wypełnić lukę w sercu i znaleźć nową miłość. Teraz rodzina Kuby i Magdaleny Stępień powiększy się!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 15, 2020

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spotykają się od pół roku. Również w tym związku nie zabrakło problemów, jednak para postanowiła pokonać przeciwności losu, a efektem ich starań jest pierwsza ciąża Magdy!

Skąd Dagmara z „Królowych życia” ma tyle pieniędzy? Tych rzeczy nie dowiecie się z programu!

Burzliwe związki Jakuba Rzeźniczaka

O związku Kuby i Edyty Zając rozpisywały się wszystkie media. Para nie szczędziła sobie publicznego okazywania uczuć, a ślub miał być tylko przypieczętowaniem ich relacji. Niedługo potem dowiedzieliśmy się, że Kuba zostanie ojcem - ale matką jego dziecka nie jest Edyta... Po rozpadzie związku Rzeźniczak szybko rozkochał w sobie piękną uczestniczkę programu Top Model – Magdalenę Stępień.

jakub rzezniczak i magdalena stępień
Instagram@jakubrzezniczak25

Ciąża Magdaleny Stępień

Para również miała problemy w związku ale ostatecznie zażegnała kryzys. Dowodem tego jest informacja, jaka obiegła cały kraj. Okazało się, że Magda jest w ciąży, a Kuba doczeka się drugiego dziecka – tym razem z wybranką swojego serca.

Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Teraz ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana - twierdzi informator serwisu Plotek.pl

jakub rzezniczak i magdalena stępień
Instagram@jakubrzezniczak25

Na razie para nie zdradziła płci dziecka i nie afiszuje się ciążą w mediach, jednak jedno jest pewne – obydwoje cieszą się na nadchodzące zmiany i mają nadzieję, że wspólny potomek jeszcze bardziej przypieczętuje ich związek i zażegna wszelkie kryzysy.

 

Komentarze
Pielęgnacja 6 sposobów, by ciąża stała się magicznym czasem
Wykorzystaj ten okres najlepiej, jak tylko można!
Xymena Borowiecka
czerwiec 30, 2020

Niezależnie od tego, czy spodziewasz się swojego pierwszego dziecka, czy też jesteś w ciąży kolejny raz, masz prawo czuć się i być traktowana jak księżniczka. Ciąża to magiczny czas w życiu kobiety i w prosty sposób możesz sprawić, że stanie się naprawdę wyjątkowy. W czasie ciąży kobieta zmienia się nie tylko fizycznie. Wzrost żeńskich hormonów płciowych, huśtawka nastrojów i strach przed nieznanym tworzy prawdziwą mieszankę wybuchową. Jeśli do tej pory partner narzekał na twój PMS, okres ciąży może być dla niego prawdziwym wyzwaniem! Gdy pojawi się gorszy moment, postaraj się skupić na rzeczach pozytywnych. Masz ogromny wpływ na swoje zdrowie psychiczne i ogólne samopoczucie. Ciąża jest niezwykłym stanem. Twój organizm właśnie tworzy nową istotę, czy to nie wspaniałe? 6 rewelacyjnych sposobów, by ciąża stała się czymś więcej 1. Postaw na zdrowie Fizyczne i hormonalne zmiany zachodzące w twoim ciele mogą powodować uczucie zmęczenia. W tym okresie wyjątkowo ważne jest utrzymanie zdrowego trybu życia, który pozytywnie wpłynie zarówno na twoje samopoczucie jak i na rozwój dziecka. Zadbaj o odpowiednią aktywność fizyczną, umysłową oraz o dietę bogatą w składniki odżywcze - to one zapewnią ci dużo energii, której potrzebujesz w tym wyjątkowym czasie. Przede wszystkim pamiętaj, że w ciąży nie je się „za dwoje”, ale „dla dwojga”. Twój organizm, jak i rozwijający się płód, potrzebuje dużej ilości wszystkich składników odżywczych, a te znajdziesz głównie w nieprzetworzonych produktach. Oprócz warzyw i owoców należy pamiętać o zdrowych kwasach tłuszczowych, które znajdziemy nie tylko w rybach (np. łosoś, makrela), ale także w awokado czy orzechach. W diecie kobiety ciężarnej nie powinno zabraknąć produktów mlecznych, ponieważ pomagają przy zwiększonym zapotrzebowaniu na białko i wapń. Istotnym elementem menu będą też...

Przeczytaj