klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
ONS.pl
Newsy

Jakub Józefowicz musiał zamieszkać ponownie z ojcem. „Nie dał rady finansowo”

Janusz Józefowicz i Natalia Urbańska uwili sobie gniazdko pod Warszawą. Teraz do ich domu wprowadził się również Jakub Józefowicz. 27-letni aktor z pierwszego małżeństwa biznesmena znalazł się w trudnej sytuacji finansowej.
Katarzyna Dobrzyńska
grudzień 10, 2020

Jakub Józefowicz jest synem z pierwszego małżeństwa Janusza Józefowicza. Do tej pory 27-latek świetnie sobie radził. Mogliśmy go oglądać nie tylko w teatrze, ale również w serialach takich jak „M jak Miłość” albo komedii romantycznej „Planeta Singli 3”. Dostał również rolę w głośnym filmie „Gierek”, który premierę będzie miał w 2021 roku.

Aktor nie narzekał na brak zajęć i funduszy, jednak przez pandemię koronowirusa jego plany zawodowe mocno się zmieniły. Jak donoszą media 27-latek, miał znaleźć się w nieciekawej sytuacji finansowej, przez co musiał wyprowadzić się ze swojego apartamentu w centrum Warszawy.

Zobacz także: Red Lipstick Monster drugi raz zarażona koronawirusem! Jak się teraz czuje? Czy ma nowe objawy?

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Jakub Józefowicz musiał opuścić swoje mieszkanie

Młody Józefowicz spakował walizki i wrócił do domu swojego ojca i Nataszy Urbańskiej.

Kuba musiał zrezygnować z wynajmu mieszkania w Alejach Ujazdowskich w Warszawie. Ceny najmu tutaj wynoszą 5 tys. zł miesięcznie. Miał stąd blisko do teatru, ale nie dał rady finansowo – wyznała znajoma Józefowiczów w „Rewii".

Nowy lokator nie jest jednak dla nikogo problemem. Artystka ma ponoć świetny kontakt ze swoim pasierbem i nie widzi żadnych problemów, by dzielić z nim dom. Jak donosi źródło tygodnika, Jakub nie ma zamiaru długo zostać u ojca. Już myśli o innym rozwiązaniu.

Kuba mimo wszystko nie chce długo gościć u Nataszy i Janusza. Chce radzić sobie sam, dlatego chodzi na castingi, wymyśla projekty i chce wynająć tańsze lokum, by być na swoim – dodaje.

Janusz Józefowicz i Jakub Józefowicz
ONS.pl

Ale nie tylko młody Józefowicz znalazł się w ciężkiej sytuacji. O swoich problemach finansowych głośno mówiło wielu polskich artystów. Co jakiś czas pojawiają się apele do rządu, aby znieść ograniczenia, które odbierają im pracę. 

Komentarze
Koronawirus zmutował.
Newsy Koronawirus zmutował na fermach norek i przenosi się na ludzi. Zagraża skuteczności szczepionki
To, że koronawirus SARS-CoV-2 mutuje, było wiadome już wiosną. Teraz nabył zdolność przenoszenia się na norki, co doprowadzi do wybicia w Danii aż 15 milionów zwierząt z ferm futerkowych...
Redakcja Wizaz.pl
listopad 05, 2020

Premier Danii Mette Frederiksen przekazał, że rząd ma zamiar wybić 15 mln norek na fermach z powodu znalezionej u tych zwierząt mutacji koronawirusa, który przeniósł się już na 12 osób . Ten scenariusz sam w sobie jest tragiczny, ale oliwy do ognia dolewa fakt, że wspomniana mutacja zagraża skuteczności przyszłej szczepionki dla ludzi.  Czy nowa mutacja koronawirusa jest groźna? Jak podają duńskie władze, nowa mutacja koronawirusa nie powoduje poważniejszych skutków u ludzi, ale ma niestety negatywny wpływ na skuteczność ludzkich przeciwciał. To z kolei ma kolosalne znaczenie dla  opracowania szczepionki na Covid-19 .   Koronawirus zmutowany przez norki może stwarzać ryzyko, że przyszła szczepionka nie zadziała tak, jak powinna (…). Konieczny jest ubój wszystkich norek, czyli 15–17 mln zwierząt - powiedziała Danii Mette Frederiksen na konferencji prasowej.  Do sprawy odniósł się także duński minister zdrowia Magnus Heunicke. Powiedział, że około połowa z 783 przypadków zakażenia ludzi koronawirusem w północnej części kraju, ma związek z mutacją . Przypomnijmy, że właśnie tutaj znajdują się wielkie fermy norek.   Danish Prime Minister Mette Frederiksen announce that all mink at all mink farms in Denmark must be killed. Coronavirus have mutated in mink and that could ruin the effect of a future Covid19 vaccine. Denmark is the worlds largest producer of mink fur https://t.co/r94PCASpIL — Ole Ryborg (@OleRyborg) November 4, 2020 Premier Danii Mette Frederiksen ogłosił, że wszystkie norki we wszystkich hodowlach norek w Danii muszą zostać zabite. Koronawirus zmutował u norek, co może zniweczyć efekt przyszłej szczepionki Covid19. Dania jest największym na świecie producentem futra z norek - czytamy na...

Przeczytaj
jak będą otwarte sklepy Biedronka podczas lockdownu
iStock
Newsy W związku z epidemią koronawirusa i nowym lockdownem 400 sklepów sieci Biedronka będzie pracować przez całą dobę!
Nie tylko w wybranych Biedronkach zakupy będzie można robić przez całą dobę, ale też wydłuży się czas pracy innych sklepów sieci. Wszystko po to, by nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd były jak najmniej uciążliwe dla klientów.
Matylda Nowak
listopad 06, 2020

Każdego dnia coraz więcej Polaków zakaża się SARS-CoV-2 i  kolejna narodowa kwarantanna jest coraz bardziej prawdopodobna . Jak dotąd, w związku z nasileniem epidemii koronawirusa, rząd zdecydował się wprowadzić ograniczenia , które pamiętamy z wiosny tego roku: zakazano organizacji wesel, uczniowie szkół wyższych, ponadpodstawowych i podstawowych wrócili do nauki zdalnej, zamknięto baseny, siłownie i lokale gastronomiczne. Jednak  obostrzenia związane z epidemią koronawirusa najbardziej uderzyły w placówki handlowe i ich klientów . Część sieci sklepów postanowiła zareagować na nie wydłużając swoje godziny pracy. Całodobowe zakupy w Biedronce Wprowadzenie godzin zakupów dla seniorów oraz ograniczenie ilości osób, które mogą przebywać na terenie sklepu oznacza powrót kolejek. Żeby oszczędzić swoim klientom dyskomfortu związanego z czekaniem na możliwość wejścia do sklepu, właściciel Biedronki zdecydował, że aż 400 sklepów sieci w całej Polsce będzie otwarte przez całą dobę . A 2300 Biedronek będzie otwartych co najmniej do godz. 23.  Zaznaczamy, że w związku z panującą sytuacją godziny pracy poszczególnych sklepów mogą ulec zmianie. Informacja o zmianach widoczna jest na drzwiach każdej placówki, a także na stronie  www.biedronka.pl/sklepy . Funkcjonujemy z zachowaniem limitu jednego klienta na każde 15 metrów kwadratowych powierzchni sklepu , zgodnie z obowiązującymi przepisami – czytamy w oświadczeniu Biura Prasowego sieci Biedronka.  Całodobowo otwartych będzie też 16 sklepów sieci Kaufland oraz wybrane sklepy Lidl.  Zobacz także:  Czy będzie zakaz spotkań w Boże Narodzenie? Premier nie pozostawia złudzeń!

Przeczytaj
szczepionka na koronawirusa
Newsy Jest skuteczna szczepionka na koronawirusa?! To przełom w walce z Covid-19
Firma Pfizer poinformowała w poniedziałek, 9 listopada, że skuteczność szczepionki na koronawirusa, nad którą pracują ich eksperci, przeszła ich oczekiwania.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 09, 2020

Na całym świecie naukowcy pracują nad opracowaniem skutecznej szczepionki na koronawirusa. Jedna z firm  - Pfitzer we współpracy z BioNTech ogłosiła, że w ich badaniach i testach nastąpił przełom.  Uzyskana substancja jest bardzo skuteczna i nie powoduje działań niepożądanych.  Zobacz także:  Szczepienia przeciw koronawirusowi już w styczniu? Premier podał wytyczne Szczepionka na koronawirusa Dyrektor generalny projektu,  dr Albert Bourla powiedział, że to historyczny moment dla całej ludzkości. Wynalezienie bezpiecznej i wysoce skutecznej szczepionki na koronawirusa znacznie skróci czas trwania pandemii i uratuje tysiące ludzkich żyć. Dziś jest wielki dzień dla nauki i ludzkości. Pierwsze wyniki naszych badań trzeciej fazy testów szczepionki na COVID-19 dostarczają wstępnych dowodów na skuteczność tej szczepionki w zapobieganiu COVID-19 - powiedział. Na razie szczepionkę otrzymało ponad 43 tys. osób, z czego infekcję wykryto tylko u 94 osób. Oznacza to skuteczność na poziomie 90 procent. Badania będą kontynuowane, aż zostaną stwierdzone 164 przypadki zakażenia. Firma zadeklarowała, że w najbliższym roku jest w stanie wyprodukować 1,3 mld dawek szczepionki na koronawirusa.

Przeczytaj