klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jak dziś wygląda syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego?
EastNews
Newsy

Jak wygląda dziś syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej? Ma 25 lat i jest niezłym ciachem! 

Czy też zajmuje się aktorstwem jak słynni rodzice?
Redakcja Wizaz.pl
listopad 18, 2020

Być może mało kto pamięta, ale Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski byli przez długie lata parą! Owocem ich miłości jest 25-letni dziś syn, Jakub Gąsowski. Czy chłopak poszedł śladami rodziców i również został aktorem? Jak dziś wygląda? Zobaczcie!

Zobacz także: Ula Chincz urodziła. Pokazała urocze zdjęcie z dzieckiem!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Jak wygląda syn Piotr Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej?

Kuba Gąsowski w sierpniu tego roku skończył 25 lat. W październiku tego roku obronił magisterkę na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie, a więc podobnie jak słynni rodzice, został aktorem! Na swoim koncie ma już udział w takich produkcjach jak "Na wspólnej", "Echo serca", "Na dobre i na złe" czy "Belfer". Piotr i Hanna są z niego bardzo dumni!

25 lat temu, 27 sierpnia o 13.10 przyszedł na świat mój młodszy syn Kuba 😊❤️😊To był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu😍Jak to szybko zleciało😊te ćwierć wieku,nie wiem kiedy😁Tata Kuby,znany wszystkim Gąs,napisał książkę #comiwżyciuniewyszło i wszystkie opisywane historie są prawdziwe😊Ale na pewno TO Ci wyszło GĄS😄💪🔥Nasz syn Kuba jest dobrym,wrażliwym,ciekawym świata człowiekiem❤️Kochamy Cię Synku,jesteśmy z Ciebie dumni i trzymamy kciuki za Twoje plany i marzenia - napisała Śleszyńska w dniu jego urodzin na Instagramie.

Kuba od najmłodszych lat towarzyszy znanym rodzicom podczas premier, imprez medialnych, ale również chętnie udziela wywiadu - z tatą, Piotrem Gąsowskim, pojawił się m.in. w "Dzień Dobry TVN" oraz "Demakijażu". Jak myślicie, zrobi karierę?

Jak dziś wygląda syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego?
EastNews

Kuba Gąsowski zagra również w filmie Wojtka Smarzowskiego "Wesele 2". 

Zobacz także: Internauci zarzucają Kasi Cichopek, że podczas zabawy naraża zdrowie i życie swoich dzieci. Co takiego zrobiła?

Komentarze
Monika zamachowska i lucyna malec
ONS
Styl życia Rak, autyzm, zespół Downa... Na co chorują dzieci gwiazd?
Niektórym wydaje się, że gwiazdy żyją w szklanej kuli i żadne choroby ich nie dotyczą, a jednak. Zobaczcie, na co chorują dzieci sław.

Choć niektórym ciężko to sobie wyobrazić, to jednak sława i pieniądze nie zawsze idą w parze z nienagannym zdrowiem. Czasem wam przynosimy niemiłe informacje o chorobie którejś ze sław, ale dzisiaj skupiamy się na tych, które muszą łączyć swoją karierę z wychowywaniem dzieci, często ciężko chorych. Zespół Downa, autyzm, to tylko niektóre z chorób, z jakimi borykają się bliscy zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd.  Polecamy:   Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. Niechcący wywołała plotki o... drugiej ciąży Jeżeli gwiazda chce ukryć stan zdrowia swoich bliskich, to to robi. W naszej galerii znajdziecie informacje o chorych dzieciach gwiazd, o których mówi się głośno. Przypominamy przy tym, że np. historia choroby córki Przemysława Salety czy Pawła Kukiza spowodowała, że zaczęto więcej mówić o chorobach nerek i przeszczepach . Często więc tragedie, które odgrywają się w życiu sław, po ich upublicznieniu niosą ważny przekaz społeczny. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.  Polecamy: Kontrowersyjny raper pokazał córkę - spore zaskoczenie!

Przeczytaj
materiały PR
Styl życia Klara, Mia, Alana, Jędrzej... Zobacz dzieci gwiazd, które urodziły się w 2017 roku!
2017 rok przyniósł nam prawdziwy baby boom w showbiznesie! Zobacz polskie i zagraniczne gwiazdy, które odnalazły się w macierzyństwie.
Anna Konieczyńska
grudzień 17, 2017

W 2017 roku co chwilę gratulowaliśmy kolejnej gwieździe narodzin dziecka. Świat z zapartym tchem obserwował ciążę Amal Clooney ,  Beyoncé rozbiła instagramowy bank, publikując pierwsze zdjęcia swoich noworodków -Rumi i Sira. W Polsce w maju nie było innego tematu jak narodziny Klary - córki Anny i Roberta Lewandowskich. W naszej galerii zobacz najpiękniejsze zdjęcia młodych mam, uwieczniające pierwsze chwile z ich dziećmi. Jest ich naprawdę dużo!

Przeczytaj