Latem chętnie ubieramy bluzki i sukienki z odkrytymi plecami. Problem zawsze stanowi biustonosz - o ile przy małym biuście możemy zrezygnować z noszenia go, o tyle przy większym rozmiarze jest to niekomfortowe. Nie musimy już kupować specjalnej bielizny, aby ta była niewidoczna przy ubraniu ze sporym wycięciem na plecach. Z pomocą przyjdzie bardzo prosty trik z TikToka!

Reklama

Trik z TikToka na ukrycie biustonosza

Jedna z TikTokerek pokazała filmik, jak ukrywa ramiączka i zapięcie biustonosza, gdy nosi ubrania z odkrytymi plecami. Jej prosty trik jest o tyle praktyczny, że nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów. Nie cierpi na tym także biust, który w biustonoszu nadal utrzymuje się tak, jakbyśmy nosiły go w standardowy sposób.

Zobacz także: Ta sukienka z Zary stała się hitem przez TikToka - jest superzwiewna i idealna na wiosnę i lato

Internautka @michelimartinengh, zanim założy stanik, z tyłu odpina jego ramiączka. Następnie zakłada go jak zwykle i zapina na haftki z tyłu, ale ramiączka przenosi pod pachą do przodu i łączy je ze sobą tuż pod miseczkami (warto wydłużyć ramiączka do maksymalnej długości). Wtedy biustonosz utrzymuje się na ramiączkach, które przepięłyśmy do przodu, a my możemy obniżyć jego pas o wiele niżej, niż zwykle. W ten sposób pomimo sporego dekoltu na plecach bielizna nadal jest komfortowa, ale całkowicie niewidoczna!

Wypróbujecie ten trik z TikToka?

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama