June Shannon, znana jako Mama June oraz jej pociecha, Alana Thomson, o uroczym scenicznym przydomku Honey Boo Boo, zyskały sławę dzięki niewybrednym żartom, pewności siebie oraz charakterystycznym krągłościom, które pokochali fani dziecięcych konkursów piękności. To właśnie autorski program stacji TLC - "Toddlers & Tiaras" - wykreował June i małą Alanę na prawdziwe celebrytki światowej sławy. Show "Mała Miss" był emitowany w wielu krajach, a wygłupy Honey Boobu i cięty język Mamy June na dobre przeszły do pop kultury. Dziś od debiutu Alany w "Toddlers & Tiaras" minęło już ponad 9 lat. Sprawdźcie, jak teraz wygląda. Ale metamorfoza!

Reklama

Jak wyglądają dziś Honey Boo Boo i Mama June?

Mama June i Honey Boo Boo od zawsze uwielbiały szokować. Kobieta zasłynęła dzięki wulgarnemu słownictwu, wyniosłości i bezpardonowej pewności siebie podczas ogólnostanowych konkursów piękności dla dzieci, w których jej pociecha, Alana, w pełnym makijażu, doklejonych tipsach, doczepionych treskach i odważnych stylizacjach, konkurowała z innymi dziewczynkami o tytuł Ultimate Grand Supreme, koronę Małej Miss, a przede wszystkim pokaźne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Z czasem dziecięce rozgrywki okazały się dla Mamy June i Honey Boo Boo furtką do międzynarodowej sławy. Po zakończeniu "Toddlers & Tiaras" June Shannon i Alana Thomson wystąpiły w wielu innych programach, w tym "Here Comes Honey Boo Boo" również na antenie TLC, ukazującym życie małej miss od kuchni.

Ryan Turgeon / Splash News/EAST NEWS

To jeszcze nie wszystko! Mama June zdecydowała się nawet na oczach widzów przejść spektakularną metamorfozę. June Shannon schudła aż 130 kilogramów i stała się inspiracją dla wielu kobiet. Niestety, uzależnienie od licznych substancji, problemy w związku, a także afera z molestowaniem córki Mamy June przez jej partnera bardzo odbiła się na psychice kobiety i całej jej rodziny, a celebrytkę szybko dopadł efekt jojo.

Również Honey Boo Boo pomimo morderczych treningów do "Tańca z gwiazdami" zamiast zrzucić swój dziecięcy tłuszczyk, bardzo przybrała na wadze i dziś już nie przypomina uroczej dziewczynki sprzed lat. Zobaczcie tylko najnowsze zdjęcie obu pań! Na opublikowanym przez magazyn "In Touch Weekly" zdjęciu, możemy zobaczyć, jak Mama June i Honey Boo Boo szykują się do swoich nowych życiowych ról. Córka celebrytki spodziewa się dziecka!

Zobacz także

To pierwsze takie wspólne spotkanie Mamy June z jej córkami od ponad sześciu lat. Na zdjęciu widzimy June, oraz 21-letnią Lauryn "Pumpkin" Efird’s , 24-letnią Jessicę "Chubbs" Shannon, 26-letnią Annę "Chickadee" Cardwell oraz 15-letnią gwiazdę "Toddlers & Tiaras" - Alanę "Honey Boo Boo" Thompson. Jak dowiadujemy się z magazynu "In Touch Weekly", bajkowe baby shower zostało zorganizowane dla 21-letniej Lauryn, która niebawem po raz drugi zostanie mamą.

Reklama

Trzeba przyznać, że od czasu swojego debiutu w hicie TLC - "Toddlers & Tiaras" - Mama June i Honey Boo Boo bardzo się zmieniły. Dziś obie panie biorą udział w kolejnym, kontrowersyhnym programie "Mama June: Road To Redemption", ukazującym ich życie od kuchni.

Reklama
Reklama
Reklama