Izabella Scorupco uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, której talent doceniono nie tylko w rodzimym kraju, ale również za granicą. I mimo, że niedawno świętowała swoje 48. urodziny, to nadal figury i nieskazitelnej cery może jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Właściwie można byłoby stwierdzić, że czas po prostu się dla niej zatrzymał. Okazuje się, że córka jedynej Polki, która zagrała u boku Jamesa Bonda, swoją urodą dorównuje znanej mamie. Spójrzcie tylko na jej ostatnie zdjęcia.

Reklama

Izabella Scorupco pokazała córkę

Z okazji 21. urodzin Julii, dumna mama postanowiła podzielić się na swoim instagramowym profilu ich wspólnym zdjęciem okraszonym bardzo wzruszającymi życzeniami.

Dla mnie zawsze będziesz moją małą córeczką. Dziękuję życiu w każdej sekundzie dnia za pozwolenie mi być twoją mamą. Wszystkiego najlepszego mój cudzie świata! – napisała Izabella Scorupco.

Pod zdjęciem piękności od razu posypała się lawina komentarzy nie tylko wieszczących młodej Julii karierę w show-biznesie, ale także wychwalających podobieństwo obu pań.

Iza co Ty robisz ze wyglądasz jak 18-stka???? 100 lat dla córki!! Niczym się nie różnicie!!! – pisze jeden z fanów.
Bliźniaczki! Wszystkiego dobrego dla ciebie i twojej córki – wtóruje inny.
To niemożliwe, że to córka z mamą, jak siostry!! – dodaje kolejny.

Musimy przyznać, że patrząc na zdjęcie popijających szampana piękności również jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo są do siebie podobne, a niemal 50-letnia Izabella naprawdę może być mylona z siostrą lub koleżanką swojej zjawiskowej córki.

Czy waszym zdaniem matka i córka są podobne?

Zobacz także
Reklama

Ostatnio coraz więcej gwiazd decyduje się na pokazywanie swoich pociech. Między innymi Paweł Deląg, który niedawno opublikował zdjęcie ze swoim superprzystojnym synem, mentorka "Projektu Lady" Irena Kamińska-Radomska, która podczas jednego z oficjalnych zdjęć chętnie pozowała w towarzystwie swojej córki, czy Gwyneth Paltrow, której 14-letnia córka Apple wygląda niczym kopia swojej pięknej mamy. Znacie inne gwiazdy, których dzieci wyglądają czym ich sobowtóry? :) Zdjęcie: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama