
Izabela Macudzińska słynie z nienagannego wizerunku i inspiruje tysiące młodych Polek. Popularność, którą przyniosły jej "Królowe życia" zdaje się świetnie wykorzystywać. Pomimo tego, że fani gwiazdy TTV przyzwyczajeni są do tego, że lubi luksus mogą być nieźle zdziwieni, co zapewnia ich ulubionej "Królowej życia" idealny wygląd rzęs. Izabela Macudzińska zdradziła, że sekret jej długich i gęstych rzęs tkwi w... niedrogiej maskarze z Rossmanna!
Jak dla mnie najlepszy tusz nawet dla tych, co mają wrażliwe oczy - podsumowała
Zobaczcie, o jakim produkcie mowa!
Ulubiony tusz do rzęs Izabeli Macudzińskiej z "Królowych życia" z Rossmanna
Izabela Macudzińska z "Królowych życia" inspiruje swoje fanki nie tylko sposobem bycia ale również stylem! W ostatnim czasie coraz cześciej rezygnuje z doczepiania sztucznych rzęs, jednak jej własne są równie imponujące! Co takiego robi "Królowa życia", że jej rzęsy są tak gęste i długie? Gwiazda TTV przyznała, że jej kosmetykowym ulubieńcem jest maskara z Rossmanna, która w cenie regularnej kosztuje 38,99 zł! Chodzi o maskarę Maybelline New York, The Colossal, Volum` Express 100% Black.
Ja mam wrażliwe oczy, może nie aż tak ale moja mama ma bardzo wrażliwe oczy i używamy tylko tej maskary za parę groszy. Jest świetna, nie uczula, nic się nie dzieje - zdradziła Izabela Macudzińska na Instastory
Opinię "Królowej Życia" podzielają także wizażanki, które ten sam produkt oceniły aż na 4,1 w pięciopunktowej skali, oddając aż 1407 recenzji! Maskara Maybelline New York, The Colossal, Volum` Express 100% Black charakteryzuje się połączeniem kolagenu i grubej szczoteczki to zapewnia rzęsom aż siedmiokrotne powiększenie, a wersja 100% Black nadaje im dodatkowo czarnej głębi. Oto kilka opinii:
- Naprawdę dobra maskara warta polecenia. Utrzymuje się naprawdę długo, a szczoteczka świetnie pogrubia rzęsy. Jest to jeden z lepszych tuszy do rzęs w takiej cenie. Oprócz tego można ją znaleść w prawie każdej drogerii więc zdobyć jej nie powinno stanowić problemu.- napisała Natkaz21
- Świetne rozdziela on rzęsy i unosi je do góry, a przy tym nie skleja.- napisała Joannade85
- Ten tusz do rzęs stosuję już kilka lat i jest to chyba jeden z najlepszych jakie stosowałam. Mimo, że sobie testuję inne, to jednak zawsze do niego wracam. Mam długie rzęsy, ale dość cienkie więc naprawdę widzę efekt pogrubienia. Kolor jest głęboko czarny. Naprawdę polecam :) - dodała ladymoonlady
Skusicie się? A może już wypróbowywałyście?