Choć "Królowe życia" zniknęły już z anteny, widzowie z pewnością nie zapomnieli o Izabeli Macudzińska. Zwłaszcza że celebrytkę nadal można oglądać w telewizji, w programie "Diabelnie boskie". Gwiazda kontrowersyjnego show regularnie utrzymuje też kontakt z fanami. Jak się okazuje, wiadomości od internautów mogą wyprowadzić projektantkę z równowagi.

Reklama

Izabela Macudzińska reaguje na prośbę fanki: "To jest aż żałosne"

Ostatnio Izabela Macudzińska postanowiła pochwalić się wiadomością, którą dostała od jednej z internautek. Fanka napisała do gwiazdy "Królowych życia" z prośbą o przelanie tysiąca złotych, żeby ta mogła wybrać się na wakacje. Najwyraźniej wierzyła w dobroduszność celebrytki, ponieważ nie czekając na odpowiedź, podała swój numer telefonu. Jak zaznaczyła, sama nie może pozwolić sobie na taki wydatek.

Zobacz także: "Królowe życia": Laluna zdradza prawdę na temat koleżanek z programu. Utrzymują relacje po zakończeniu show?

Instagram @justuniquebyisabel

Internautka trochę jednak się przeliczyła. Izabela Macudzińska mocno odpowiedziała fance i zaznaczyła, że takie prośby działają jej na nerwy. Dodała, że nie jest to odosobniona wiadomość. Celebrytka zaznaczyła, że dostaje sporo podobnych zapytań w ciągu tygodnia.

Nie no, ludzie, skończcie pisać... Daj! To jest aż żałosne. Takich wiadomości tego typu dostaję naprawdę sporo w tygodniu! Masz dwie ręce, dwie nogi to do pracy, a nie daj! Dać to można ludziom potrzebującym, chorym, którzy nie mają jak zarobić. Brak słów, serio! - grzmiała na Instagramie gwiazda TTV.
Instagram @justuniquebyisabel

Zobacz także: "Królowe życia": Izabela Macudzińska pokazała urodzinowe zdjęcie córki, a fanki grzmią: "15 lat i makijaż?"

Zobacz także
Reklama

Trudno się dziwić frustracji celebrytki. Sama projektantka lubi wydawać pieniądze na luksusowe dodatki. Jednak jej wybory nie zawsze podobają się internautkom. Niedawno Izabela Macudzińska wydała ponad dwa tysiące złotych na mały prezent. Nie stroni jednak od pomocy, tym którzy tego potrzebują. Nie tylko udostępnia zbiórki ale także występując w programie "Damy i wieśniaczki" spełniła marzenia dziewczynki, z której mamą "zamieniła się" życiem na tydzień. Widząc pracowitość nastolatki i pomoc, którą okazywała mamie spełniła jej marzenia, na które jej rodzina długo jeszcze nie mogłaby sobie pozwolić.

Artur Zawadzki/REPORTER
AKPA/Podlewski
Reklama
Reklama
Reklama