klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż Izabeli Janachowskiej
YouTube@WeddingDream-IzabelaJanachowska
Newsy

Izabela Janachowska zdradziła, że używa bronzera za 14 zł! Będziecie też zaskoczeni jej makijażowymi trikami

Izabela Janachowska nie tylko pokazała, jakich kosmetyków do makijażu używa, ale również zdradziła kilka trików makijażowych. Wśród nich jest jej sposób na nienarobienie sobie plam bronzerem. Prosty i bardzo skuteczny!
Milena Majak
marzec 02, 2021

Izabela Janachowska często dostaje pytania o to, jak się maluje, jakich kosmetyków używa, jak również kto ją maluje na wielkie wyjścia. Gwiazda w końcu postanowiła zdradzić, co stoi za jej odmładzającym make-upem. Okazuje się, że te kosmetyki wcale nie są drogie, a wiele z nich jest również hitem Wizażanek!

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Ulubiony bronzer Izabeli Janachowskiej

Na co dzień Izabela Janachowska maluje się sama. Wśród jej perełek kosmetycznych znajdują się zarówno kosmetyki wysokopółkowe, jak i te, które możecie znaleźć w drogerii lub... w Biedronce! 

Dostałam go w prezencie od koleżanki i jest jednym z moich ulubionych bronzerów. To jest bronzer z firmy Bell, który pachnie wakacjami, pachnie kokosem. Kocham go i jak mam groszy dzień, jak się maluję, jak rano jest szaro i buro, to zawsze nakładam sobie ten bronzer. On sprawia, że po prostu od razu wpadam w dobry nastrój, bo mam miłe skojarzenia - mówi Izabela Janachowska. 

Mowa o Bell My Glow Bronze, który tak uwielbia Izabela, możecie kupić na przykład w dyskoncie Biedronka. Kosztuje tylko 13,50 zł, a w naszym KWC ma same pięciogwiazdkowe opinie.

Bell My Glow Bronze
mat. prasowe

Gwiazda aplikuje bronzer wyłącznie w strategiczne miejsca, czyli tuż przy linii włosów, na kości policzkowe oraz odrobinę na linię żuchwy. 

To jednak jeszcze nie wszystko! Izabela Janachowska doskonale wie, że bronzerem można sobie bardzo łatwo narobić plam. Na to też jednak znalazła świetny sposób. 

Jeżeli chodzi o bronzer, to bardzo go lubię nakładać, tylko trzeba być ostrożnym, żeby sobie nie narobić plam - kontynuuje Izabela Janachowska.

Jaki jest trik Izabeli Janachowskiej z bronzerem? Nakłada go dużym, puchatym pędzlem, którego większość z nas użyłaby do aplikacji pudru. Duża ilość włosia natychmiast rozciera produkt i nie pozwala mu zrobić plam na skórze.

Jakimi kosmetykami maluje się Izabela Janachowska?

Bronzer Bell to oczywiście niejedyny ulubieniec makijażowy Izabeli Janachowskiej. Gwiazda na toaletce ma piękną kolekcję kosmetyków, którą postanowiła podzielić się z fanami. Czego używa do codziennego makijażu? Mamy dla was pełną listę!

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda codzienny makijaż Izabeli Janachowskiej, obejrzyjcie poniższe wideo:

Są wśród kosmetycznych ulubieńców Izy również wasi? :)

Komentarze
Wpadka Janachowskiej
Instagram
Newsy Wpadka Izabeli Janachowskiej. Pomyliła nazwisko słynnego kompozytora
Izabela Janowska nie popisała się wiedzą na temat muzyki klasycznej. Przekręciła nazwisko znanego kompozytora.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 22, 2020

Izabela Janchowska na swoim Insta Stories nie zabłysnęła wiedzą na temat muzyki klasycznej, choć... twierdziła, że ją uwielbia. Na filmiku opowiadała fanom, że jest bardzo szczęśliwa, bo wraz z mężem wieczorem wybiera się na recital muzyki "Szpindlera". Gwiazda rzecz jasna pomyliła nazwisko, bo chodziło o "Szpilmana". Wpadka jest naprawdę zabawna, bo gwiazda w tym samym zdaniu opowiadała, że kocha muzykę klasyczną... A wieczorem wybieram się razem z moim mężem na recital muzyki Spindlera. Kocham muzykę klasyczną, a jeszcze fortepian i na żywo... Wow - mówiła Janachowska.   Janachowska zaliczyła wpadkę na Instagramie Izabela Janachowska do całej wpadki podeszła z dystansem. Nie usunęła filmiku, ale wstawiła kolejny, w którym przyznała się do błędu śmiejąc się z samej siebie. Przyznała, że o pomyłce uświadomił ją mąż.  Mój mąż mówi, że to jest recital muzyki Szpilmana. Z tej ekscytacji już nie wiem, na co idę, ale idę -  wyjaśniała Janachowska.  Każdemu zdarzają się wpadki, ale najważniejsze to umieć z nich wybrnąć. Izabeli Janachowskiej zdecydowanie się udało! Zobacz także: Największe wpadki makijażowe wizażystów

Przeczytaj

Nasze akcje