Udział w miłosnym eksperymencie, dla Izy i Kamila okazał się niepowtarzalną szansą na rozpoczęcie nowego rozdziału życia i to ze swoją drugą połową. W przypadku tej dwójki eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazali się nieomylni i po zakończeniu 5. edycji kontrowersyjnego show, uczestnicy nadal pielęgnują swój związek, a z tego co widzimy, jest w nim tylko lepiej! Iza właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z Kamilem! Wyglądają na nim tak, jakby nie widzieli poza sobą świata!

Reklama

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży?! Fani zasypali ja komentarzami!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza pokazała zdjęcie z Kamilem

Możecie myśleć, że to tylko zdjęcie, ale w rzeczywistości to naprawdę wielka rzecz. Dlaczego? Bo to pierwszy raz, kiedy Iza zdecydowała się opublikować zdjęcie z Kamilem w swoich mediach społecznościowych! Fani uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo długo czekali na ten moment. Choć Kamil już pochwalił się na swoim profilu na Instagramie fotografią z ich ślubu, Iza wciąż wzbraniała się przed tak ważnym gestem. Teraz w końcu to zrobiła! Jak się okazuje, małżeństwo wybrało się razem na wesele i oczywiście wyglądali przepięknie!

Weselnie ❤️Cóż to było za wesele ????Dziękujemy za wspaniałą zabawę - napisała pod opublikowaną fotografią.

Iza wspólne zdjęcie z Kamilem opatrzyła również wyjątkowymi hashtagami, jak "on i ona", "para", "love", "wspólny czas", "happy time". Wygląda na to, że miłość pomiędzy tą dwójką kwitnie! Fani bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są zachwyceni.

- Pięknie wyglądacie udanej zabawy ???????????? - Miło Was widzieć????❤️ - Pięknie wyglądacie razem! Od początku wam kibicowałam ❤️ - Cudni jesteście!!!❤️????

Jak widać Iza i Kamil zebrali masę komplementów. A wy co sądzicie o ich wspólnym zdjęciu?

Zobacz także

Choć z początku niektórzy wątpili, że zeswatanie Izy z Kamilem to dobry wybór, uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko udowodnili, że są dla siebie stworzeni!

mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama