Ostatnio w "Tańcu z gwiazdami" zaszło sporo zmian, które wywołały raczej skrajne emocje w opinii publicznej. Pożegnaliśmy bowiem znaczną część składu jurorskiego, co nie do końca wszystkim się spodobało. Wiemy już, kto ma ich zastąpić, a jak tę współpracę widzi Iwona Pavlović, która jako jedyna nie musiała pożegnać się z show?

Reklama

Iwona Pavlović o nowych jurorach "Tańca z gwiazdami"

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami, dlatego Polsat już rozpoczął oficjalne przedstawianie uczestników. Wiadomo zatem, że swoich sił na parkiecie spróbuje m.in. Roksana Węgiel! Niestety, przy okazji dowiedzieliśmy się też o kilku budzących poruszenie decyzjach.

Stacja przekazała, że Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski znikają z "Tańca z gwiazdami"! Jak łatwo można się doliczyć, za stołem jurorskim została jedynie Iwona Pavlović. Nie będzie tam jednak sama, bo stacja prędko wybrała dla niej towarzyszy.

AKPA/Baranowski Michał

Zobacz także: Izabela Janachowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Poznaliśmy powód jej decyzji

Nowymi jurorami zostaną: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. W rozmowie z Pomponikiem "Czarna Mamba" zdradziła, że miała już okazję się z nimi spotkać - jakie wrażenie na niej wywarli i jak wyobraża sobie przyszłą współpracę?

Zobacz także
Podoba mi się to, że między nami jest tak zwane flow. Jest dużo śmiechu, jest dużo zabawy, ale też jest trochę i poważnie. Widzę, że tak będziemy może i nie konkurować ze sobą, bo to nie miałoby sensu w tym programie, natomiast wydaje mi się, że każdy z nas jest bardzo charakterny inaczej, więc to może dać świetną mieszankę
Reklama

Iwona Pavlović poświęciła też chwilę samej Ewie Kasprzyk. Jej zdaniem, będą swoimi przeciwieństwami i aktorka stanie się raczej tym łagodniejszym sędzią.

Mam wrażenie, że nasza druga kobieta będzie taka łagodniejsza, może będzie bronić, bo sama brała udział w tym programie, więc wie, z czym to się je
AKPA/Jacek Kurnikowski
AKPA/Kurnikowski
Reklama
Reklama
Reklama