Pewna influencerka przeszła już 30 zabiegów powiększenia ust, a i tak deklaruje, że to nie koniec. Odbiorcy zachodzą w głowę, jak mogła wyglądać w młodości, zanim zaczęła poprawiać urodę. Będziecie zaskoczeni.

Reklama

Jej ogromne usta budzą kontrowersje. Jak wyglądała bez nich?

Andrea Ivanova mieszka na co dzień w Bułgarii, a w sieci jest znana głównie ze swoich sporych rozmiarów ust. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 30 tysięcy osób, regularnie wrzuca nowe zdjęcia, eksponując powiększone do zatrważających rozmiarów wargi.

Instagram@andrea88476

Zobacz także: Kotońska pokazała nowe nagranie, a w sieci zawrzało. "Dziwnie pani wygląda". Jest mistrzowska odpowiedź

Kobieta od lat wszystkie swoje oszczędności wydaje na kolejne zabiegi medycyny estetycznej i, co więcej zapowiada, że nie zamierza przestać. Przyznaje wprost, że lubi "przesadzone rzeczy".

Jak dotąd Andrea, oprócz powiększenia ust, zdecydowała się na: powiększenie piersi, modelowanie żuchwy i kości policzkowych. Chociaż jej wygląd już budzi ogromne kontrowersje, deklaruje, że chce, by jej usta i biust były jeszcze większe!

Zobacz także
Instagram@andrea88476
Reklama

Na starych fotografiach, które możemy znaleźć na profilu Andrei, ciężko ją rozpoznać. Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu miała ciemne włosy, naturalnej wielkości usta i nie miała zgolonych do połowy brwi. Patrząc na zdjęcia z kiedyś i z dziś, trudno zobaczyć tę samą dziewczynę.

Instagram@andrea88476
Instagram@andrea88476
Reklama
Reklama
Reklama