Kosmetyki Eveline Cosmetics
Wyniki testu
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Wyniki testu
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
kosmetyki lovely
Laureaci
serum z Protinolem™ od AVON
Laureaci
Semilac
Laureaci
Maski Jumiso
Laureaci
ONS
Newsy

Ile Justyna Żyła naprawdę zarabiała za odcinek 'Tańca z gwiazdami'? Celebrytka wynegocjowała wysoką sumę. Wiemy jaką!

Okazuje się, że nie trzeba mieć talentu tanecznego, żeby na tańczeniu zarobić. Justyna Żyła za odcinek "Tańca z Gwiazdami" zarabiała niemało. Ale wcale nie najwięcej ze wszystkich uczestników...

Po każdym odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" najgłośniej omawiano występy Justyny Żyły. Celebrytka na parkiecie regularnie prezentowała totalny brak poczucia rytmu, a jej taneczne ruchy ostro komentowali jurorzy na czele z Iwoną Pavlovic. Mimo braku umiejętności, Justyna dość długo utrzymywała się w programie. Ostatecznie odpadła w piątym odcinku, który wyemitowano 29 marca. Udział Justyny Żyły w tanecznym show skomentował jej partner, Tomasz Barański.

Nasz debiut był najgorszym występem w historii „Tańca z Gwiazdami”, niestety muszę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością - mówił tancerz w rozmowie z dwutygodnikiem Flesz. Gwiazdy & Styl.

O takim sposobie na utrwalenie makijażu jeszcze nie słyszałaś! To bajecznie proste

Ile Justyna Żyła dostawała za odcinek "Tańca z Gwiazdami"?

Choć Justynie nie udało się na długo zagrzać miejsca w programie i tak może czuć się wygraną, bo za odcinek wynegocjowała dobrą stawkę. Serwis pomponik.p twierdzi, że Justyna Żyła za jeden występ w"Tańcu z Gwiazdami"dostawała 12,5 tys. złotych.

Podobno na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami stacji zgodziła się na niższą stawkę. Po tygodniu poprosiła jednak o ponowne spotkanie, na którym pojawiła się już z menadżerką. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo producenci zapewnili jej apartament na czas pobytu w Warszawie. Serwis podaje, że Żyła mogła też liczyć na luksusowy catering.

Ile w tym prawdy? Udało nam się ustalić, że do Justyny trafiała znacznie niższa kwota - celebrytka zarabiała 8 tys. zł na rekę. Łatwo obliczyć, że przez pięć odcinków celebrytka zarobiła 40 tysięcy złotych. Niewiele jest prawdy w doniesieniu o luksusowym cateringu. - Często sama dla siebie gotowałam - mówi nam Justyna Żyła.

Czy 8 tys. zł za odcinek to dużo? Na pewno. Ale nie jest to rekordowa suma - z doniesień mediów wynika, że Agnieszka Radwańska dostaje 20 tys. za odcinek, kontrowersyjny artysta Popek zarabiał 15 tys. zł za jeden występ, a Natalia Siwiec - 10 tys. zł.

Sama Justyna Żyła jest zadowolona z udziału w show Polsatu, bo program wiele ją nauczył. "Taniec z Gwiazdami" to niewątpliwie wielka przygoda. Dla mnie to także nauka o przełamywaniu własnych ograniczeń i zupełnie innym świecie. Cieszę się, ze mogłam znaleźć się w tym programie, poznać nowych wartościowych ludzi i kulisy pracy przy tego typu produkcji- napisała na Instagramie Justyna.

A z naszych informacji wynika, że występ w "Tańcu z Gwiazdami" to nie ostatni medialny występ Justyny Żyły.

Tęsknicie za występami Justyny Żyły?

Zobacz także: Justyna Żyła wzięła udział w odważnej sesji!

ONS
Styl życia
Kolejny występ Justyny Żyły w 'Tańcu z gwiazdami'. Jurorzy: 'Może ty po prostu jesteś leniwa'
Pierwszy taniec Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami" jurorzy ocenili, jako "masakrę". Jak skomentowali jej drugi występ?

Pierwszy występ Justyny Żyły i Tomasz Barańskiego wzbudził ogromne emocje. Celebrytka źle czuła się na parkiecie, co zauważyli jurorzy i mocno ją skrytykowali . Najmocniejsze słowa w stronę Żyły skierowała Iwona Pavlović, która porównała ją do przedszkolaka i odniosła się do życia prywatnego. Jej wypowiedzią była zniesmaczona nawet była jutorka programu - Beata Tyszkiewicz .  W drugim odcinku nowej edycji "Tańca z gwiazdami", Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli foxtrota. Żyła poradziła sobie trochę lepiej, choć i tak nie mogła liczyć na miłe słowa jurorów.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Mar 8, 2019 o 1:05 PST Justyna Żyła w drugiem odcinku "Tańca z gwiazdami" Najbardziej łagodny w swojej ocenie był Andrzej Grabowski, który powiedział, że widział nową Justynę. Najbardziej ostra znowu była Pavlović. Drugi taniec Justyny Żyły oceniła znacznie lepiej niż debiut, choć i tak nie obyło się bez docinek.  Awansowałaś do starszaków. Ale przyznaję, że szału nie było. [...] Zawiesiłaś się w ramionach Tomasza, jak umierający łabędź. [...] Zastanawiałam się co ci powiedzieć, nad czym masz pracować. Po prostu słuchaj Tomka i pracuj nad absolutnie wszystkim. Uważam, że nie masz pamięci tanecznej, nie masz równowagi, nie masz pionu, masz złe stopy. Nie wiem może jesteś po prostu leniem.. . - komentowała występ Żyły Pavlović. Choć taniec Justyny i Tomasz był jednym z najgorzej ocenionych (w sumie para otrzymała 11 punktów), celebrytka pozostała w programie i zobaczymy ją w kolejnym odcinku. Pożegnały go za dość dobrze radzące sobie na parkiecie Ania Jagodzińska oraz Dominika Tajner-Wiśniewska. Zgadzacie się z werdyktem widzów? Zobacz także: Justyna Żyła pochwaliła się...

Styl życia
Zobaczcie taniec Justyny Żyły. Jurorzy byli bezlitośni: "Tańczyłaś jak przedszkolak. Masakra"
Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami" już za nami. Zobaczcie, jak poszło Justynie Żyle. Chyba nie tak to miało wyglądać.

Była żona Piotra Żyły ma już za sobą pierwszy występ w "Tańcu z gwiazdami". Po głośnym "praniu brudów" z mężem, Justyna Żyła pozowała w sesji dla "Playboya" , dostała swój program, a także zaczęła jeszcze bardziej rozwijać swój kanał kulinarny. "Taniec z gwiazdami" to dla niej kolejne wyzwanie, ale pierwszy występ nie wszystkim się spodobał, a już na pewno nie jurorom. Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami" Justyna w programie tworzy parę z Tomaszem Barańskim.  Była żona skoczka chętnie dzieli się swoimi treningami na Instagramie i widać, że nauka kroków tanecznych nie jest dla niej łatwa. Podczas pierwszego nagrania dało się zauważyć jej braki, które mocno jej wytknęli jurorzy. Najbardziej bezlitosna była Iwona Pavlović . Justyna ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz po twoim występie cofam te słowa. (...) Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra - powiedziała Iwona Pavlović. Andrzej Grabowski na początku starał się być delikatny podkreślając, że Justyna ma śliczną sukienkę, fryzurę, figurę, twierdząc, że tańca nie będzie oceniał, ale na końcu powiedział wierszyk...  „Justyna Żyła, uważaj, żebyś w przyszłym odcinku nie była była”. Wierszyk ostrzegawczy - powiedział Grabowski. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Mar 1, 2019 o 12:40 PST W obornie swojej partnerki stanął Tomasz Barański twierdząc, że przekraczają pewne granice i jest dumny z Justyny. Mogła ona również liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy twierdzą, że jury było zbyt surowe dla niej.  "Głowa do góry nie każdy musi mieć wrodzony talent, za to każdy może pracować i robić postępy na...

Styl życia
Tomek Barański staje w obronie Justyny Żyły. Wypowiedź Pavlović określił jako podłą
Po występie Justyny Żyły z Tomaszem Barańskim w programie "Taniec z gwiazdami" wybuchła afera. Tancerz postanowił wreszcie skomentować zachowanie Iwony Pavlović.

Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami" już za nami, ale niesmak, który po nim pozostał nadal jest wyczuwalny . Wszystko przez krytyczne oceny jurorów dotyczące występu Justyny Żyły oraz Tomasza Barańskiego . Wiele osób wyczuło szyderczy ton opinii Iwony Pavlović oraz Andrzeja Grabowskiego . Do ich nieeleganckiego zachowania odniósł się wreszcie taneczny partner byłej żony skoczka. W dość niewybrednych słowach podsumował, co myśli o wyśmiewaniu Justyny ze strony jurorów. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Tomasz Baranski (@tomaszbaranski) Mar 2, 2019 o 5:38 PST Tomasz Barański komentuje zachowanie Iwony Pavlović "Taniec z gwiazdami" to dla Justyny Żyły kolejne wyzwanie, ale pierwszy występ nie wszystkim się spodobał, a już na pewno nie jurorom.  Iwona Pavlović oraz Andrzej Grabowski nie zostawili na niej suchej nitki. Ich zgryźliwe komentarze doprowadziły podobno Justynę Żyłę do płaczu . Jak powiedział jej partner taneczny w rozmowie z jastrząbpost.pl: " P o odcinku uroniła łezkę , przykro nam było bardzo.". Nic dziwnego - nikt chyba nie chciałby usłyszeć na oczach milionów widzów oraz własnych dzieci, że "tańczy jak przedszkolak" . W sieci niemal natychmiast zawrzało. W obronie zrozpaczonej Justyny Żyły stanął oczywiście tłum jej fanów, ale przede wszystkim Tomasz Barański. Podkreślił ogrom pracy , jaki włożyli w przygotowanie się do pierwszego występu: "Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc.". Później na jego Instagramie pojawił się kolejny komentarz tancerza. Tym razem o wiele wyraźniej zaznacza stanowisko wobec tak krytycznych opinii jurorów . Mimo że Tomasz Barański sam nie napisał tych gorzkich słów, udostępnienie ich od...

Justyna Żyła
Styl życia
Justyna Żyła w ciąży? Komentarz interanutki wywołał burzę w sieci
Zdjęcie opublikowane przez byłą żonę skoczka i zamieszczony pod nim komentarz internautki wywołały w sieci małą burzę. Na plotki o ciąży Żyły zareagowała nawet jej menadżerka...

Jedno zdjęcie i jeden zamieszczony pod nim komentarz wystarczyły, żeby pojawiły się plotki o ciąży byłej żony Piotra Żyły. Blogerka kulinarna i uczestniczka ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" nie zabrała głosu w sprawie, ale za to na rozmowę z mediami zgodziła się jej menadżerka. Reprezentująca Justynę Żyłę kobieta nie tylko wypowiedziała się na temat rzekomej ciąży swojej klientki, ale zdradziła też istotne informacje na temat jej życia uczuciowego . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla) Lut 11, 2019 o 10:39 PST Zobacz także: Justyna Żyła chce zostać gwiazdą YouTube'a. Na razie idzie jej opornie... Justyna Żyła jest w ciąży? Była żona Piotra Żyły to jedna z bardziej kontrowersyjnych bohaterek polskiego show-biznesu. Justyna Żyła najpierw ściągnęła na siebie uwagę mediów, opisując w mediach społecznościowych kulisy swojego dramatycznego rozstania z mężem . Porzucona żona znanego skoczka zrobiła się nagle tak interesującą postacią , że magazyn "Playboy" zaproponował jej rozbieraną sesję , a telewizja Polsat udział w "Tańcu z gwiazdami" . Ani pozowanie dla "Playboya", ani nieudany udział w tanecznym show nie zaskarbiły Żyle miłości Polaków. Justyna nadal i bez większych sukcesów próbuje zdobyć sławę, prowadząc na kanale Active Family program o dość znamiennym tytule "Pierzemy brudy do czysta!" . Jest jednak  szansa na mały przełom w jej karierze ! A wszystko za sprawą powiększonego brzucha i ciekawskiej internautki... Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla) Lip 12, 2019 o 12:28 PDT Podejrzenia, że Justyna Żyła spodziewa się dziecka pojawiły się po tym, jak opublikowała ona na...

Nasze akcje
Zdrowe włosy
FRYZURY

Poznaj nowy hit Wizażanek na porost włosów!

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry
MAKIJAŻ

„Lubię taki efekt glow!”. Ten podkład to prawdziwy hit!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek