serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Iga Śmiechowicz z "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Instagram@iga_smiechowicz
Newsy

Iga z "ŚOPW" skarży się na hejt, który ją spotyka: "Zostałam okrzyknięta najgorszą uczestniczką edycji"

Zdaniem Igi Śmiechowicz jej pozytywne nastawienie do świata i ekscytacja związana z udziałem w programie zostały źle odebrane przez widzów. W jednym z wywiadów opowiedziała, że czuje się "obrzucana błotem".

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili połączyć Igę i Karola, co wśród fanów programo wywołało niemałe zamieszanie. Ich zdaniem energiczna Iga zupełnie nie pasowała do dość nieśmiałego Karola. Z krytyką spotkał się także wygląd kobiety podczas ceremonii - zdaniem internautów uczestniczka nie przywiązała wystarczającej uwagi do swojej fryzury i makijażu, przez co prezentowała się niekorzystnie. Okazuje się jednak, że to zupełnie nie mało znaczenia dla Karola, bo już w kolejnych odcinkach programu zobaczyliśmy, że tych dwoje rzeczywiście nadaje na tych samych falach.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Najpierw Iga a teraz Iza! Kolejna uczestniczka cierpi przez hejt. "Gruba, brzydka, paskudne ramiona"

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Iga Śmiechowicz ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" odnosi się do negatywnych komentarzy 

Iga nie może jednak pogodzić się z hejtem, jaki spotyka ją w internecie. W rozmowie z "Życiem Pabianic” przyznała, że spodziewała się, że nie wszystkie komentarze na temat jej osoby będą miłe. Nie sądziła jednak, że stanie się najmniej lubianą uczestniczką show. 

Nagle się okazuje, że jest na mnie hejt, jakiego nie było w tym programie do tej pory na żadnego z uczestników, trochę zaskakujące (...) Okazało się, że ten odbiór jest negatywny, głównie ze względu na wygląd. Zostałam okrzyknięta najgorszą uczestniczką edycji, albo i całego programu.

Iga Śmiechowicz i Karol Maciesz z
mat. prasowe

Fala negatywnych komentarzy w kierunku Igi pojawiła się głównie na facebookowej grupie dla fanów programu. Śmiechowicz przyznała, że szybko opuściła grupę i ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. To, co szczególnie ją dotknęło, to fakt, że krytykowały ją głównie kobiety. Iga Śmiechowicz jest aktywistką, która walczy o prawa kobiet, co tym bardziej są zabolało. 

Jeszcze cztery miesiące temu szłyśmy ramię w ramię i tak naprawdę każda z nas była inna. Były grubsze, były chudsze, z krzywym nosem i wtedy się na to nie zwracało uwagi (...) Bardzo niefajnie. To mnie trochę uderzyło, że to nie byli mężczyźni. Zabolało, że były to właśnie kobiety - powiedziała w wywiadzie.

Internauci komentowali nie tylko jej wygląd, ale i zachowanie Igi na ślubie i weselu. Niektórzy sugerowali nawet, że uczestniczka mogła być wtedy pod wpływem narkotyków. 

Moje zachowanie gdzieś jest interpretowane jako naćpanie, gdzie ja po prostu byłam podekscytowana i absolutnie nie widzę w tym nic złego - tak Iga odniosła się do tych opinii.

Iga z czasem staje się coraz aktywniejsza na Instagramie. Nadal mocno strzeże swojej prywatności i nie zdradza, czy pozostają w związku z Karolem -  czego z resztą wymaga od niej produkcja. W ostatnim odcinku programu widzieliśmy jednak, że Karol mimo wybuchowości Igi dobrze czuje się w jej towarzystwie. Myślicie, że tym dwojga udało się pozostać w małżeństwie?

 

Iga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o zmianach w życiu
@idzi_89,Instagram
Newsy
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro do Internautów: "Tam są ludzie i oni czują"
Iga Śmiechowicz ma za sobą bardzo trudny i budzący wiele emocji, udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka postanowiła stanąć w obronie bohaterów kolejnych programów w telewizji.

Iga Śmiechowicz doskonale wie, co to znaczy zmierzyć się z hejtem i surową oceną widzów. Jej małżeństwo z Karolem w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" należało z pewnością do najbardziej kontrowersyjnych w historii programu i generowało ogromną liczbę komentarzy. Teraz, po roku od tego doświadczenia, Iga jest silniejsza. Uczestniczka postanowiła wrócić na chwilę myślami do przeszłości i zwrócić się z apelem do fanów. A sprowokowała ją do tego jedna rzecz... Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" apeluje do fanów, by nie krytykowali uczestników reality-show Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła ogromne wrażenie na widzach 5. edycji programu. Uśmiechnięta, wiedząca czego chce uczestniczka od samego początku, zdaniem fanów nie pasowała do cichego, wycofanego Karola. Nic więc dziwnego, że ich małżeństwo pełne było nieporozumień i zaskakujących zwrotów akcji. Iga nie mogła znieść łagodności swojego męża i często to ona dawała się poznać od wybuchowej i bardzo emocjonalnej strony . Dla Karola to małżeństwo było prawdziwym rollercoasterem, dlatego uczestnik zdecydował się na rozwód ze swoją telewizyjną żoną. Z kolei Iga, zadeklarowała, że chce pozostać w małżeństwie. Te słowa uczestniczki mocno rozsierdziły fanów i na Igę spadła kolejna fala hejtu.  Na szczęście Iga Śmiechowicz wspaniale poradziła sobie z krytyką widzów i z tego doświadczenia wyszła silniejsza. Uczestniczka chętnie przedstawiła swój punkt widzenia, za co została doceniona przez fanów. Dla Igi udział w programie był nie tylko emocjonującym doświadczeniem. Dzięki niemu właśnie zaprzyjaźniła się z wieloma uczestnikami poprzednich edycji. Czemu Iga nagle postanowiła wspomnieć swoją telewizyjną przeszłość? ...

Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Screen/Player.pl
Newsy
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" celowo jest pokazana w złym świetle? Jej komentarz do ostatniego odcinka szokuje 
Iga i Karol to najbardziej kontrowersyjna para tej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Iga zabrała głos w sprawie tego, jak jest pokazywana w programie! Czy specjalnie jest stawiana w tak złym świetle?

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niebawem będzie miała swój finał. Która z par pozostanie w związku? Wielu widzów spodziewa się, że relacja Igi i Karola nie przetrwa. Od samego początku internauci twierdzili, że para została źle dobrana, a wydarzenia pokazane w ostatnim odcinku tylko ich w tym utwierdzają. Iga Śmiechowicz postanowiła je nawet skomentować. Twierdzi, że "Kij ma dwa końce. A program pokazał Wam tylko jeden". Jej dalsze słowa są zaskakujące.  Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała swoje zachowanie w programie. Czy to próba wytłumaczenia się? Odkąd w telewizji pokazano, jak eksperci połączyli pary, wielu widzów twierdziło, że nastąpił błąd, bo Iga i Karol zupełnie do siebie nie pasują . Kolejne odcinki nadal nie przekonywały widzów. Choć na początku wydawało się, że parę łączy m.in. podobne poczucie humoru, to jednak z czasem dochodziło do coraz większej liczby nieporozumień między nimi. W przedostatnim odcinku tej edycji mogliśmy usłyszeć ostrą wymianę zdań tych dwojga . Iga była wręcz tak rozemocjonowana, że opuściła pokój, w którym były kamery.  Prawdopodobnie Iga po tym całym dniu znów miała natłok emocji, nie powiedziała, o co jej dokładnie chodzi i zaczęła prowokować Karola, a Karol znów odbijając piłeczkę nie podjął decyzji, nie postawił granicy, nie powiedział "uspokój się, przestań, nic takiego nie mówiłem"- oceniła zachowanie Igi ekspertka programu, psycholog Magdalena Chorzewska. Iga najwyraźniej się nie spodziewała takiego ukazania tej sytuacji w programie.  Dziękuję za wszystkie miłe wiadomości. Jestem w szoku po ostatnim odcinku - napisała na swoim Instastory Iga.  Uczestniczka 5 edycji programu dodała jeszcze, że w show...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol w białej koszuli i muszce
Instagram @karol.maciesz
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol pokazał swoje stare zdjęcie. Jest nie do poznania
Ale metamorfoza! Karol z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował swoje zdjęcia sprzed lat. Uroczy uśmiech inna fryzura wprawiły fanów w osłupienie!

Karol Maciesz z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył swoich fanów. Były telewizyjny mąż Igi Śmiechowicz, który po zakończeniu show związał się z Laurą , uczestniczką tego samego sezonu społecznego eksperymentu TVN 7, opublikował na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa.  Musicie to zobaczyć! Ale on się zmienił. Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zdjęciu sprzed lat Karol Maciesz to jeden z najbardziej lubianych uczestników 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie już od pierwszego odcinka z jego udziałem zachwycili się atrakcyjną aparycją chłopaka, jego zmysłem estetycznym oraz wielkim opanowaniem. Gdy wyemitowano odcinek ze ślubu Karola i Igi , energicznej blondynki, która na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych została do niego dopasowana, w sieci zawrzało. Internauci byli oburzeni dopasowaniem Igi do Karola i zarzucali ekspertom brak profesjonalizmu, a nawet zadrwienie z uczestników programu. Z czasem przeczucie widzów się sprawdziło, a pomiędzy parą coraz częściej dochodziło do spięć. W finałowym odcinku show chłopak nie tylko przyznał, że Iga nagrywała prywatne rozmowy z Karolem  oraz stawiała go w złym świetle przed widzami, chcąc przeprowadzać trudne dialogi poza kamerami, ale też ostatecznie zażądał rozwodu z Igą . I choć finał 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" został wyemitowany przez stację TVN pod koniec maja 2021 roku, to od tych wydarzeń minął już niemal rok. W tym czasie Karol zdążył na nowo ułożyć sobie życie. Ku zaskoczeniu wszystkich, jego wybranką została inna uczestniczka tej samej edycji programu - Laura - którą eksperci dopasowali do wycofanego i niepewnego siebie Maćka. Od czasu ogłoszenia swojego związku para coraz śmielej dzieli się w sieci...

Iga i Karol "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wymownie o złamanym sercu: "Ja walczę do końca, o wszystko, wszystkich"
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczy o swoje małżeństwo z Karolem? Nie ma zamiaru odpuszczać?

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od pierwszych odcinków stała się najbardziej kontrowersyjną uczestniczką. Jej zachowanie podczas ślubu z Karolem wywołało mnóstwo emocji, a na uczestniczkę spłynęła fala hejtu, co sprawiło, że Iga Śmiechowicz zdecydowała się zmienić konto na Instagramie na prywatne. W sieci cały czas pojawiają się spekulacje na temat rozpadu małżeństwa Igi i Karola , które zdaniem niektórych Internautów od początku zostało źle dopasowane. Tymczasem Iga niedawno zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym pisze wprost, że nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca. Czy miała na myśli swoje małżeństwo z Karolem?  Dzisiaj mamy świat wielu możliwości, opcji, gdzie dużo łatwiej jest z czegoś/kogoś zrezygnować niż dołożyć wysiłku i powalczyć. Nie znoszę tego... Ja walczę do końca, o wszystko, wszystkich. Kiedy zamarzyłam o animacji niepewna siebie, bez znajomości angielskiego pojechałam na casting i się udało! Kiedy chciałam być szefem animacji, pokornie robiłam sezon za sezonem i w końcu dostałam te szanse! Jedni dostawali ja po 3 sezonach, a ja po 10! I dziwi mnie to, że ani razu w swoim życiu nie miałam myśli "dobra odpuszczam" - czytamy w nowym poście Igi Śmiechowicz na Instagramie.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura przeraziła Macieja wyznaniem: "Generalnie mam problemy z piciem" Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o złamanym sercu Iga już w pierwszych odcinkach zdradziła, że jej życie uczuciowe nie było łatwe. Ma za sobą kilka związków, a w młodości mężczyzna, w którym była zakochana złamał jej serce. Była gotowa zrobić dla tej miłości wszystko, ale zostało to docenione zbyt późno, po latach od ich rozstania.  12...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner