Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niestety nie znalazła miłości w programie. Małżeństwo z Karolem, okazało się być nietrafione i para podjęła decyzję o rozstaniu. Jednak od momentu nagrania ostatniego odcinka eksperymentu, minęło już sporo czasu, a w życiu uczestników mogło się wiele pozmieniać.

Reklama

Zobacz także: Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o programie: "Ludzi nie interesuje prawda, ale emocje, dramy"

Iga Śmiechowicz udzieliła wywiadu dla Party.pl, w którym zdradziła, jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie. Wyjawiła, że otrzymuje przykre wiadomości od internautów i spadła na nią lawina hejtu. Niektórzy patrząc jedynie przez pryzmat programu, wieszczą jej samotność...

- Myślę, że wielu widzów wróży mi samotność po tym eksperymencie, dostałam bardzo dużo takich wiadomości i to też było przykre, że nie zasługuje na nikogo, że nie powinnam mieć nikogo - powiedziała Iga w rozmowie z reporterką Party.pl
Reklama

Czy Iga naprawdę jest dalej samotna? A może w jej sercu pojawił się już ktoś, z kim planuje drugi ślub? Zobaczcie, co na ten temat w rozmowie z Party.pl powiedziała Iga Śmiechowicz z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Instagram @iga_smiechowicz
Reklama
Reklama
Reklama