klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" planuje drugi ślub? Ma już nowego chłopaka? Zobacz, co zdradziła w wywiadzie

Czy Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzi siebie jeszcze na ślubnym kobiercu? A może w jej sercu pojawił się już ktoś, z kim już planuje drugi ślub?
Iwona Piech
czerwiec 02, 2021

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niestety nie znalazła miłości w programie. Małżeństwo z Karolem, okazało się być nietrafione i para podjęła decyzję o rozstaniu. Jednak od momentu nagrania ostatniego odcinka eksperymentu, minęło już sporo czasu, a w życiu uczestników mogło się wiele pozmieniać. 

Zobacz także: Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o programie: "Ludzi nie interesuje prawda, ale emocje, dramy"

Iga Śmiechowicz udzieliła wywiadu dla Party.pl, w którym zdradziła, jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie. Wyjawiła, że otrzymuje przykre wiadomości od internautów i spadła na nią lawina hejtu. Niektórzy patrząc jedynie przez pryzmat programu, wieszczą jej samotność...

- Myślę, że wielu widzów wróży mi samotność po tym eksperymencie, dostałam bardzo dużo takich wiadomości i to też było przykre, że nie zasługuje na nikogo, że nie powinnam mieć nikogo - powiedziała Iga w rozmowie z reporterką Party.pl

Czy Iga naprawdę jest dalej samotna? A może w jej sercu pojawił się już ktoś, z kim planuje drugi ślub? Zobaczcie, co na ten temat w rozmowie z Party.pl powiedziała Iga Śmiechowicz z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

„Ślub od pierwszego wejrzenia” jest wyreżyserowany? Iga Śmiechowicz zdradza prawdę
Instagram @iga_smiechowicz

Komentarze