serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tłumaczy się z przesadzonej reakcji na żart Karola. Wierzycie jej?

Iga i Karol to jedna z trzech par utworzonych w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Już na samym początku para nie sprawiała wrażenia dobrze dobranej, a czarę goryczy przelały żarty Karola, na które Iga reagowała z przesadzonym oburzeniem. Teraz tłumaczy się ze swojego zachowania.

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nieźle podpadła widzom, po tym jak obraziła się na swojego małżonka za "niewinny" żart. Niestety Karol, który chcąc rozładować atmosferę pokusił się zabawny komentarz, tylko zdenerwował świeżo poślubioną partnerkę. Niestety w ich przypadku jeden żart przelał czarę goryczy. Czy niepotrzebnie? Zobaczcie, jak tłumaczy się Iga. 

Zobacz także: Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już nie wygląda tak jak w programie! Fani są pod wrażeniem: "Niesamowita metamorfoza"

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tłumaczy się z reakcji na żart Karola

Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po ślubie spędzają pierwsze dni jako małżeństwo. To właśnie teraz powoli poznają swoje przyzwyczajenia, nawyki oraz charaktery. Być może wciąż emocje biorą górę, ponieważ niewinny żart Karola skierowany do żony, sprawił, że się wściekła. Tego zachowania nie zrozumieli nawet eksperci, przyglądający się rozwijającej się relacji. 

Kiedy para postanowiła wypożyczyć samochód w jednej z wypożyczalni, jeden z pracowników zapytał:

- A państwo są jacyś sławni? - zapytał pracownik.
- Tak, jest z nami obstawa ochroniarzy - odpowiedział Karol, szczerze się śmiejąc. - Mam cenną żonę i nie chcę jej stracić - dodał z uśmiechem na twarzy.

Niestety uśmiech z jego twarzy znikł tak szybko jak się pojawił. Na dziwną reakcję jego żony nie trzeba było długo czekać:

- Zagotowało się we mnie. Myślałam już tylko o tym. Po prostu zamilkłam - powiedziała do kamery.

I chociaż Karol szybko pospieszył z przeprosinami, na twarzy jego żony wciąż malował się wyraźny grymas. Widzowie snują domysły, czy Iga nie zrozumiała komplementu z ust męża, czy zwyczajnie nie dosłyszała jego słów. Na szczęście sama zainteresowana pospieszyła z wyjaśnieniami na swoim profilu instagramowym. Na pytanie widza, co usłyszała gdy mąż nazwał ją "cenną", odpowiedziała: 

Na opak. Zwykłe nieporozumienia. Zdarza się czegoś nie dosłyszeć.

Screen z instastory Igi Śmiechowicz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram@iga_smiechowicz

Trudno się dziwić! Iga i Karol wykazali się ogromną odwagą, zgłaszając się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początki znajomości bywają krępujące, a oni muszą przeżyć je jeszcze w obecności kamer! Trzymamy za nich kciuki i nie możemy doczekać się finału. 

Iga Śmiechowicz i Karol Maciesz z
mat. prasowe

Iga w sukni ślubnej w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podstępem podpytali Igę o Karola. Pierwszy raz nawiązała do męża! 
Jeszcze niedawno Iga Śmiechowicz przyznała, że specjalnie nie będzie wspominała swojego programowego ślubu. Fani jednak doskonale wiedzieli, jak sprowokować ją, aby powiedziała coś o Karolu!

Widzowie nie mogą przestać dociekać czy nowym parom ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " udało się przetrwać. Na próżno jednak dopytywać uczestników i mieć nadzieję, że zdradzą coś przed wielkim finałem show. Z kolei Iga i Karol to najbardziej komentowana para aktualnego sezonu.  Dostaje pytania dlaczego nie wstawiam zdjęć że ślubu... Bo chce się od tego odciąć chociaż tutaj - napisała kilka dni temu Iga Jednak dzisiaj, wciąż pytana o Karola postanowiła zabrać głos! Co powiedziała? Zobacz także:  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na przekór wszystkim napisała o "prawdziwej miłości"! Na zdjęciu pojawił się Karol? Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pierwszy raz o Karolu  Iga Śmiechowicz, gdy pierwszy raz zobaczyła swojego przyszłego męża, nie kryła zachwytu! Z kolei Karol Maciesz nie podzielał aż tak entuzjazmu żony: Jak ją zobaczyłem, to było chyba tylko ok i tyle. Mi się bardziej podobają brunetki niż blondynki - stwierdził przed kamerami  Widzowie z kolei od samego początku są bardzo sceptyczni, co do trwałości związku Karola i Igi, nie dając im wręcz żadnych szans. Niektórzy fani już spekulują, że para zdecydowała się na rozwód. Zarówno Karol jak i Iga do tej pory nie odnosili się do wzajemnej relacji. Uczestniczka wręcz przyznała, że z powodu hejtu, jaki na nią spadł świadomie nie publikuje żadnych zdjęć ze ślubu. Konsekwentnie nie wypowiadała się również na temat Karola... Do dziś.  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" korzysta z popularności, jaką powoli przynosi jej program i stara się wchodzić w interakcję ze zgromadzoną publicznością. W Q&A zorganizowanym na własnym profilu zapytała internautów: "To gdzie jedziemy, jak pandemia się skończy?". Wielu...

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga chciała ratować związek z Karolem. Internauci są oburzeni 
Iga w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że nie chce rozwodu. O rozstaniu ostatecznie zdecydował Karol. Widzowie nie rozumieją nagłej zmiany zdania ze strony Igi. Jak to argumentują?

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wprowadziła do programu mnóstwo różnych emocji. Od początku była bardzo otwartą, dużo mówiącą o swoich uczuciach osobą. Eksperci dobrali jej do pary Karola, mężczyznę znacznie cichszego i spokojniejszego. Okazało się, że ich związek nie jest dopełnieniem dwóch różnych osób, a walką o przetrwanie. Walką, którą Iga chciała ciągnąć dalej mimo przeciwności. Dlatego gdy Iga przyznała, że chce kontynuować małżeństwo, a Karol po raz pierwszy się sprzeciwił, w sieci zawrzało.  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skrytykowana przez fanów po finale  Mimo burzliwego małżeństwa i ciągłych narzekań Iga zdecydowała, że chce kontynuować związek z Karolem. Jak wyjaśniła, zależało jej na tym, żeby kontynuować coś, wobec czego nie czuje "zdecydowanego nie". Na tę wypowiedź Karol odpowiedział "100 procent rozwód". Iga przyjęła to ze spokojem, ale po wyjściu ze spotkania z ekspertami nie chciała konfrontować się z Karolem i pożegnała go bardzo ozięble. Widzowie nie ukrywają, że widzą w zachowaniu Igi pewną manipulację. Okazało się, że między Karolem a Igą dochodziło do trudnych rozmów także poza kamerami. Niektórzy fani uważają, że Iga, decydując, że zostaje w małżeństwie chciała się "wybielić". Internauci popierają decyzję Karola o rozwodzie: Jej decyzja o zostaniu w małżeństwie, była manipulacją. Jakby chciała pokazać, że wina leży tylko po drugiej stronie. Mam wrażenie, że kozie wmówiła by, że jest psem. Mam alergię na takie osoby. Ale kto wie, może tak materiał był zmontowany, by uniemożliwić dostrzeżenie trochę pozytywów Dla Karola wielkie brawa. On po prostu odpuścił, bo jak to mówią "po co się będzie kopać z...

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę?
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zachwyciła fanów nowym wyglądem! Zabrała głos
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała wideo na Instastories. Fani od razu zwrócili uwagę na pewną zmianę w wyglądzie. Co się zmieniło?

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie odpowiadała fanom na pytania. Sporo z nich dotyczyło Karola i Laury. Czy Iga jednak ma kontakt z programowym mężem? Co myśli o jego związku z Laurą? To tylko część z pytań, których nie pozostawiła bez odpowiedzi. Internauci skupili się również na samej Idze i zwrócili uwagę na jej nowy wizerunek! Co się zmieniło w wyglądzie Igi? Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zareagowała na komplementy.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Poruszający wpis Igi "Głowę i serce rozwaliło na milion kawałków" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga odpowiada na komplementy widzów. Przeszła metamorfozę?  Iga ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wywołała niemałe emocje swoim udziałem w programie. Na uczestniczkę "wylał" się olbrzymi hejt. Nie dotyczył jednak jedynie wydarzeń w programie ale również jej wyglądu. Iga nie pozostawała objęta na przykre słowa, które pisali o niej w sieci. W pewnym momencie jednak postanowiła się odciąć i na jakiś czas przestała udzielać się na Instagramie. Teraz jest w trakcie spisywania swoich wspomnień związanych ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia" i nie jest wykluczone, że wyda swoją pierwszą książkę. Czy Karol powinien się obawiać ?  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo przeżyła przykre komentarze dotyczące jej aparycji i to, że zdaniem widzów nie pasuje wizualnie do Karola. W przeszłości już walczyła z kompleksami, m. in. decydując się na operację uszu .  Koszt: 4 tys. zł. Czy boli? Chwilę po zabiegu tak, ale lekarz przepisuje tabletki.  Mnie później nie bolało, aczkolwiek podobno do tygodnia może poboleć. Opaska przez miesiąc non stop (może być ozdobna, bandana...

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol w ogniu pytań znajomych Igi! Wypytywali go o mieszkanie i kredyty! Przesada?
Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" musiał zmierzyć się z serią niewygodnych pytań ze strony znajomych panny młodej. Gdzie w tym czasie była Iga? Dlaczego nie spędzała czasu z Karolem?

Iga i Karol ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " mają za sobą pierwsze godziny w małżeństwie. Ona jest nim totalnie zachwycona, on zareagował mniej entuzjastycznie, jednak nie przekreśla szans nowopoznanej żony. Panna młoda przyznała, że zaczyna obawiać się czy nie jest dla Karola zbyt szalona. Podczas przyjęcia weselnego dała również mężowi do zrozumienia, że nie toleruje picia alkoholu.  Mężu, pamiętaj, że my dzisiaj jedziemy. Ja chcę Cię mieć trzeźwego - zapowiedziała  Cierpliwość pana młodego postanowili przetestować również zaproszeni przez Igę goście. Zasypali Karola osobistymi pytaniami. Przekroczyli granicę?  Zobacz także:  Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podstępem podpytali Igę o Karola. Pierwszy raz nawiązała do męża! Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pod ostrzałem znajomych Igi  Związek Igi i Karola jest najcześciej komentowany przez widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani programu zastanawiają się, jak potoczyły się losy bohaterów, jednak wielu z nich jest pewnych, że ich wspólna relacja nie przetrwała próby czasu.  Jak na razie ani Iga ani Karol nie komentują tego, co się pomiędzy nimi dzieje. Jednak duża krytyka bezpodstawnie uderzająca w dobre imię Igi już raz zmusiła uczestnika do reakcji. Za nami kolejny odcinek, w którym mogliśmy obserwować, jak rodziło się uczucie pomiędzy Igą i Karolem. Panna młoda podczas wesela jasno zaznaczyła, jaki ma stosunek do picia alkoholu. To była pierwsza większa różnica, jaka rzuciła się w oczy Karolowi, szczególnie w momencie, w którym Iga próbowała go nieco "przystopować". Kolejnym sprawdzianem dla pana młodego było bliższe spotkanie ze znajomymi panny młodej. Żartobliwie postanowili przed kamerami wypytać go o...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner