Jak się okazuje, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na tyle dobrze ukrywali swój związek, że nie mieli o nim pojęcia nawet... koledzy z pracy. Tym razem w rozmowie z Party.pl podczas modowej imprezy Party Fashion Night Ida Nowakowska zdradziła, co sądzi o zaistniałej sytuacji.

Reklama

Ida Nowakowska o związku Cichopek i Kurzajewskiego

Od kiedy Katarzyna Cichopek dodała pierwsze zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim, tym samym oficjalnie potwierdzając ich związek, wszystkie oczy skierowane są na nową, medialną parę. Informacja ta wywołała sporo emocji w naszym rodzimym show-biznesie. Początkowo była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz zdradziła szczegóły romansu Macieja Kurzajewskiego, następnie wiele innych, popularnych osób komentowało nieoczekiwany zwrot akcji w życiu Katarzyny Cichopek. Tym razem z kolei głos w sprawie zabrała Ida Nowakowska. Gwiazda TVP wspólnie z popularną aktorką i Maciejem Kurzajewskim jest prowadzącą w programie "Pytanie na śniadanie". Mogłoby się więc wydawać, że miała wystarczająco dużo okazji, aby dostrzec, co się dzieje pomiędzy tą dwójką. Tak się jednak nie stało.

Zobacz także: Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gorzko o Cichopek i Kurzajewskim! "Jest w tym jakiś zgrzyt"

Ida Nowakowska twierdzi, że związek pary był dla niej ogromnym zaskoczeniem oraz, że zarówno ona jak i inni koledzy z planu, niczego się nie domyślali:

- Było to dla mnie zaskoczenie i nie kokietuje tutaj. Nie wiedziałam. Wszyscy gdzieś zadawaliśmy to pytanie itd. Nie wiedziałam o tym, że są razem. Bardzo dobrze to ukrywali. Było to dla nich ewidentnie ważne, więc tu bym, jeśli mogę, tak z szacunku do moich znajomych, bo jednak razem pracujemy, to bym zakończyła ten cały temat.
Reklama

Co jeszcze dodała koleżanka z tej samej telewizji? Szczegóły znajdziecie w wywiadzie wyżej!

Zobacz także
EastNews
Reklama
Reklama
Reklama