klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

"Hotel Paradise": To Madzia miała zaśpiewać piosenkę "Oto raj"?! El Dursi mówi, kto lepiej by ją zaśpiewał! Madzia czy Sonia?

Redakcja Wizaz.pl
luty 19, 2021

W trzeciej edycji "Hotelu Paradise" usłyszymy nowy utwór, który pojawi się w czołówce programu. Mowa oczywiście o piosence "Oto raj", którą nagrała Sonia Szklanowska, uczestniczka drugiej edycji miłosnego show. Jak się niedawno okazało, o nagranie utworu walczyła również Magda Jankowska, ale ostatecznie wybór padł na Sonię. 

Ostatnio redaktorka Party.pl zapytała Klaudię El Dursi, co sądzi o piosence Soni.

Świetne jest to, że ten utwór bardzo zapada w pamięć. Mam nadzieję, że zostanie dobrze odebrany i będzie dobrze promował trzeci sezon. Podoba mi się - powiedziała wprost o przeboju Soni Klaudia El Dursi. 

Klaudia El Dursi wyjawiła też, że Magda Jankowska otrzymała propozycję od produkcji, aby to ona nagrała piosenkę promującą nową edycję "Hotelu Paradise". Prowadząca show przyznała, że Magda fantastycznie śpiewa.

Magda ma piękny warsztat wokalny i świetnie nadawałaby się do tego. Dostała taką propozycję, ale wyszło tak, że to Sonia zaśpiewała - dodała prowadząca "Hotel Paradise".

Co jeszcze zdradziła na temat rywalizacji dziewczyn o piosenkę zdradziła Klaudia El Dursi? Tego dowiecie się z wideo powyżej! 

Sonia i Magda z
Instagram/Sonia Szklanowska/Magda Jankowska

Komentarze