Launo z "Hotelu Paradise" jeszcze przed końcem emisji programu powtarzała, że jest zakochana. Pojawiły się nawet plotki, że chodzi o kogoś z programu, jednak okazały się nieprawdą. Chłopak celebrytki nie brał udziału w miłosnym show TVN 7, co więcej, nie jest nawet Polakiem. Czy nadal tworzą szczęśliwą parę? Jakiś czas temu Launo wstawiła zdjęcie, którego podpis może budzić domysły...

Reklama

"Hotel Paradise": Launo o swoim nowym chłopaku. "Myślał, że spotkał normalną dziewczynę".

Gdy tylko Launo poinformowała, że jej serce jest już zajęte, w mediach społecznościowych aż zaczęło huczeć od plotek. Internauci byli przekonani, że jej wybranek również brał w udział w 4 edycji "Hotelu Paradise". Część myślała, że chodzi o Przemka, z którym uczestniczka tak długo była w parze, a inni byli pewni, że tajemniczym chłopakiem jest Michał, dla którego zrezygnowała ze swojej bezpiecznej pary. Okazało się, że obie te grupy były w błędzie. Launo postanowiła jednak uciąć plotki o jej domniemanym związku z jednym z uczestników.

- Mam chłopaka. Wiedzie mi się z nim bardzo dobrze. Nie jest Polakiem, nic nie rozumie z tych wywiadów. Nie rozumie polskiego w ogóle -wyjawiła.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo chwali się "nowym" ciałem w bikini i wyznaje: "wyglądam jak marzenie"

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Nie trzeba było długo czekać, by Launo pokazała twarz ukochanego. Jak się okazało, chłopak byłej uczestniczki "Hotelu Paradise" jest wysokim brunetem z bujnymi włosami. Według internautów to prawdziwe ciacho! Przystojniak jest w połowie Francuzem, a w połowie Węgrem. Po zakończeniu programu zakochana para w towarzystwie przyjaciół, między innymi Sary i Przemka, wybrała się do Zakopanego, skąd ochoczo chwaliła się się romantycznymi kadrami. A jak ich relacja wygląda teraz? Czy miłość nadal kwitnie?

Instagram @

Dalej nie wiadomo zbyt dużo o wybranku Launo, a ta zdaje się bardzo chronić jego prywatność. Jednak jakiś czas temu zdecydowała podzielić się kolejnym zdjęciem z zagranicznym przystojniakiem. Podpis zdjęcia mógł wywołać przypuszczenia, że między parą się nie układa. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że podpis jest jedynie żartem, a zakochani mają się świetnie!

Zobacz także

- napisała celebrytka. " /]

Wy też uważacie, że chłopak Launo to prawdziwe ciacho?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": załamana Launo żali się fanom "łysieję"

Reklama
Reklama
Reklama