Serum Lirene
Chcę testować
Bourjois
Chcę testować
Kosmetyki Rosie
Chcę testować
Kosmetyki Neutrogena
Chcę testować
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
AA
Laureaci
podkład Ideal Match
Laureaci
Ziaja
Laureaci
Uczestnicy są w szoku, że Launo odpada z Hotelu Paradise
mat. prasowe, screen Hotel Paradise
Newsy

"Hotel Paradise": Faworytka wyeliminowana z programu. Uczestnicy są w szoku

Jedna konkurencja w "Hotelu Paradise" zadecydowała o zmianie składu w programie. Uczestniczka żegna się z programem. Jej partner jest załamany.

Launo z "Hotelu Paradise" zamieniła Przemka na Michała i postawiła na ten związek wszystkie karty. Niestety, okazuje się, że dobre relacje i brak strachu przed "rajskim rozdaniem" nie wystarczy, aby przetrwać w programie. Ten duet nie wiedział o sobie wystarczająco wiele, a brak wzajemnego słuchania i większej ilości szczerych rozmów sprawił, że Launo musi spakować swoje walizki i opuścić "Hotel Paradise". Michał czuje się winny i załamał się po tym, co usłyszał od Klaudii El Dursi. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo zrobiła sobie botoks! Pokazała zdjęcia PRZED i PO zabiegu

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Launo odpada z "Hotelu Paradise 4"

W "Hotelu Paradise" emocje nie opadają. Właśnie do programu dołączyła Inga, która zrobiła ogromne wrażenie na uczestnikach. Szczególnie spodobała się Przemkowi, który nie ukrywa, że chce stworzyć z nią związek. Zrobi to jednak nie tylko dlatego, aby zrobić na złość Launo, która zostawiła go dla Michała, ale przede wszystkim dlatego, że Inga jest pierwszą kobietą w programie, która mu się spodobała. 

Dołączenie Ingi do programu jednocześnie rozbiło związek Vanessy i Łukasza. Łukasz automatycznie sparował się z nową a Vanessa trafiła do singlówki. Zmienił się również układ związków Sary i Mateusza oraz Przemka i Nany, którzy w wyniku programowych zasad musieli zamienić się partnerami. Produkcja miała dla uczestników jeszcze jedno utrudnienie - musieli spędzając czas w parach, dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. To, ile zdołali się o sobie dowiedzieć, niestety zawarzyło na dalszej obecności jednej z uczestniczek w "Hotelu Paradise". 

Klaudia El Dursi zgromadziła uczestników i przedstawiła im zasady konkurencji, w której mieli wziąć udział tylko panowie. Uczestnicy kolejno odpowiadali na pytania dotyczące ich partnerek. Na środku czekała na nich tajemnicza skrzynka, jednak tym razem musieli zrobić wszystko, aby nie musieć po nią sięgać. Niestety okazało się, że Michał i Launo nie wykorzystali czasu na rozmowę wystarczająco i to właśnie on przegrał konkurencję i musiał się zmierzyć z zawartością skrzynki i konsekwencjami związanymi z przegraną. 

- Michale, ja nie wiem, co wy robiliście w tym wolnym czasie, ale z pewnością nie poznawaliście się lepiej - powiedziała Klaudia El Dursi
- Mi się wydaje, że się poznawaliśmy dosyć dobrze, ale... Może nie do końca ją poznałem, tak jak mi się wydawało... 

W skrzynce należącej do przegranego znajdował się czarny motyl, który niestety nie zwiastował niczego dobrego: 

- Konsekwencje tak wielu złych odpowiedzi niestety ale będą bardzo dotkliwe. Nie dla ciebie, ale dla twojej partnerki. (...) Niestety ale Klaudia (Launo - przyp. red.) już za chwilę będzie musiała opuścić hotel (...) I ty jej o tym powiesz... - powiedziała Klaudia El Dursi 

Launo odpada z Hotelu Paradise
mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Przemek musiał podjąć trudną decyzję, ale fani są dla niego bezlitośni!

Michał był załamany konsekwencjami przegranej i tym, że Launo przez niego będzie musiała opuścić program:

Obiecałem jej, że wygram randkę a okazało się, że wygrałem bilet powrotny do Polski... 

Jednak czy aby na pewno Launo odpadnie z programu? W zapowiedzi kolejnego odcinka widać, jak Klaudia El Dursi odwiedza Launo podczas pakowania w pokoju: 

Ja wiem, że zawsze moje przyjście budzi emocje... - zaczęła 

Czyżby gospodyni programu dała uczestniczce drugą szansę? Tego dowiemy się dopiero w kolejnym odcinku. 

Launo odpada z Hotelu Paradise przez Michała
mat. prasowemat. prasowe, screen Hotel Paradise

Hotel Paradise
East News/ Jan Bielecki
Newsy
Trzecia edycja "Hotelu Paradise" już nie na Bali - kiedy będzie emisja?
"Hotel Paradise" ma tylu widzów i fanów, że stacja TVN7 postanowiła kontynuować format. Show przeniesie się jednak na inny kontynent.

Finał drugiej edycji programu "Hotel Paradise" już za miesiąc. To wtedy poznamy zwycięską parę, która zadecyduje, czy wybrać miłość, czy postawić na pieniądze. W poprzedniej edycji przed takim wyborem stanęli Marietta i Chris, którzy nie rzucili kulą i zdecydowali się kontynuować związek. Choć nie przetrwał on długo, żadne z nich nie żałuje swojego wyboru. Przed nami jeszcze kilka rajskich rozdań. TVN7 już pracuje nad kolejną edycją. Znana już jest planowana data emisji trzeciego sezonu. Kiedy trzecia edycja "Hotelu Paradise"? Jak podają Wirtualne Media, trzecia edycja "Hotelu Paradise" zaplanowana jest na zimę. To wtedy ruszą zdjęcia do programu. Nie będzie to jednak Bali. Producenci zdecydowali się na zmianę lokalizacji. Właśnie wystartowały castingi dla uczestników programu. Telewizyjna Siódemka pracuje nad trzecim sezonem „Hotelu Paradise”, który najprawdopodobniej będzie emitowany wiosną 2021 roku - podają Wirtualnemedia.pl. Prowadzącą "Hotel Paradise" wciąż ma pozostać Klaudia El Dursi. Data emisji zależna jest od sytuacji pandemicznej związanej z koronawirusem. Według wstępnych założeń „Hotel Paradise 3” ma być kręcony zimą, a emisja w TVN7 zaplanowana jest na wiosnę. Ostateczne decyzje będą jednak zależały od bieżącej sytuacji związanych z pandemią COVID-19 w Polsce i na świecie. - informują Wirtualnemedia.pl         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 20, 2020 o 3:37 PDT   Gdzie...

Hotel Paradise: decyzją uczestników z show ma odpaść jedna para
Styl życia
Decyzją uczestników z „Hotelu Paradise” z show ma odpaść jedna para
Dawne sojusze i konflikty dały o sobie znać! Kto został wyeliminowany z gry? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Rajskie plaże, zapierające dech widoki, atrakcyjni single i walka o miłość oraz 100 tys. złotych, właśnie na tym  w skrócie polega kontrowersyjne show TVN „Hotel Paradise” .  Jak się jednak okazuje program dostarcza emocji nie tylko widzom, ale też uczestnikom, jednak tym razem nie mówimy o głęboko skrywanych uczuciach, sympatiach, antypatiach i sojuszach, lecz analitycznej grze, mającej na celu usunięcie konkurencji. Nie wierzycie? A jednak! W tym odcinku decyzją uczestników z programu wyeliminowana została jedna para. Z „Hotelu Parasise” odpadła jedna para Po ostatnim „rajskim rozdaniu” i pożegnaniu się Łukasza z programem, w grze pozostało pięć par : Viola i Adam, Marta i Maciek, Marietta i Chris, Martyna   i Latino oraz Ania i Matt, a atmosfera pomiędzy domownikami nieco się uspokoiła. Jak się jednak okazało ten stan nie trwał zbyt długo, a  najnowszy odcinek był dla uczestników prawdziwą próbą lojalności, wierności i przyjaźni. Zadanie, jakie zleciła uczestnikom prowadząca show, Klaudia El Dursi,  Klaudia El Dursi  nie polegało tym razem na znajomości czy też poznawaniu swojego partnera, lecz… miało na celu eliminację „wrogów”. Już za chwilę będziecie musieli zdecydować o tym, która z par według was powinna opuścić „Hotel Paradise” – zapowiedziała trudne zadanie Klaudia El Dursi. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) Mar 10, 2020 o 9:06 PDT Nie da się ukryć, że niełatwa decyzja doprowadziła do wielu negatywnych emocji pomiędzy mieszkańcami rajskiego hotelu. Uczestnicy kolejno musieli oddać swój głos nie konsultując się z nikim.  Najwięcej głosów otrzymali… Viola i Adam. Ku zaskoczeniu wszystkich eliminacja tej pary dała jej również pewnego rodzaju immunitet. Klaudia dała im...

Kim jest Ivan Yevtushenko, nowy uczestnik drugiej edycji „Hotelu Paradise”?
InstagramInstagram @vanekluxury
Newsy
Ivan z "Hotelu Paradise 2" wydał oświadczenie po programie - wciąż jest z Anią?
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wciąż są razem? Słowa uczestnika show TVN7 nie pozostawiają złudzeń. Ivan w swoim oświadczeniu zwrócił się do partnerki.

Druga edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. W przeciwieństwie do pierwszej, była przepełniona intrygami, dramatami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Niewielu widzów show TVN7 spodziewało się, że w finale znajdą się Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur. Żadna z par nie wyznała sobie uczuć, nie deklarowała wspólnej przyszłości, a Sonia, jedna z najmłodszych uczestniczek programu przyznała nawet, że nie zamierza utrzymywać kontaktu ze swoim balijskim partnerem. W takiej sytuacji wygrana Aty i Artura nie była więc zaskoczeniem. Niemniej jednak na przestrzeni ponad 40 odcinków typy widzów na wygraną parę były zupełnie inne. Według ich opinii, dużą szansę na 100 tysięcy złotych miała Magda z Robertem, Dominika i Bartek oraz Ania z Ivanem. Każda z par odpadła jednak z ręki swoich rywali. Czy któraś z nich przetrwała po programie? Ania i Ivan wydali oświadczenie i odpowiedzieli na pytania fanów. Czy Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" są razem? Ania i Ivan od początku programu "Hotel Paradise" byli uznawani za najsilniejszą parę. Niezmiennie stawali za sobą na rajskich rozdaniach, budowali swoją relację na oczach widzów i planowali wspólną przyszłość po programie. Ich sielankę zburzyło jednak wejście Aty, która zauroczyła się w Ivanie. Jej obecność sprawiła, że uczestnik zaczął mieć wątpliwości, a jego związek z Anią zaczął sypać się jak domek z kart. Choć ostatecznie para zdecydowała się dojść do finału razem, to decyzją pozostałych uczestników "Hotelu Paradise" nie miała takiej możliwości. Ivan został bez pary i musiał opuścić rajską wyspę, a Ania przez kilka odcinków utrzymała się w programie dzięki Adamowi. Wciąż myślała jednak o byłym partnerze. Jak jest między nimi dziś? Zobacz także:   Czy Ata i Artur z...

Dlaczego Klaudia El Dursi nie chciała poprowadzić „Hotelu Paradise”?
Styl życia
Klaudia El Dursi na początku nie chciała poprowadzić „Hotelu Paradise”. Dlaczego?!
„Hotel Paradise” już niedługo pojawi się na antenie TVN 7. Jak się okazuje, prowadząca show na początku odrzuciła intratną propozycję stacji. Dlaczego?

Klaudia El Dursi zyskała sławę dzięki udziałowi w 8. edycji „Top Model” , z którego zgodnie z werdyktem jury odpadła tuż przed wielkim finałem . Obecność w show TVN otworzyła ciemnookiej piękności drzwi do kariery i choć modelka ma za sobą już udział w sesji dla Playboy’a, czy role w takich produkcjach, jak „BrzydUla” , „Prosto w serce”, „Chrzest” i „Jak się pozbyć cellulitu”, to dopiero po „Top Model” nabrała wiatru w żagle i może utrzymywać się z pracy fotomodelki i influencerki.  Teraz przed Klaudią El Dursi jej macierzysta stacja postawiła wielkie wyzwanie. Już niebawem modelkę będziemy mogli podziwiać w zupełnie nowej roli – prowadzącej „Hotel Paradise” . Jak się okazuje, niezwykle intratna propozycja na początku spotkała się z odrzuceniem ze strony El Dursi. Dlaczego? Dlaczego Klaudia El Dursi nie chciała poprowadzić „Hotelu Paradise”? „Hotel Paradise” to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych i budzących wielkie kontrowersje programów w najnowszej ramówce TVN, w którym, podobnie jak w polsatowskim hicie „Love Island. Wyspa miłości” , będziemy mogli śledzić poczynania niezwykle atrakcyjnych singli, którzy odcięci od świata zewnętrznego będą poszukiwać miłości wśród innych uczestników show. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Lut 7, 2020 o 6:30 PST Jak już wiadomo od jakiegoś czasu, gospodynią programu zostanie znana z „Top Model” Klaudia El Dursi , która ma być największym magnesem dla widzów. Jak się jednak okazuje, modelka na początku odrzuciła propozycję uczestnictwa w „Hotelu Paradise”. Dlaczego? Jak dostałam pierwszą propozycję, to w ogóle nie wzięłam tego do siebie i od razu grzecznie podziękowałam, bo jakoś nie...

Nasze akcje
Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

PIELĘGNACJA

Wygraj bon do Rossmanna lub kosmetyki Neutrogena®!

kobieta
PIELĘGNACJA

„Cudownie koją i nawilżają moją wrażliwą cerę”. Mowa o...

Skóra sucha
PIELĘGNACJA

Dlaczego skóra jest sucha lub wrażliwa?